girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

17. artık gördükçe gözlerimi kanatan sözcük öbeği. hayatımdan, başlıklardan, entrylerden ve soru-cevap'tan engellemek istiyorum hayatsızım kelimesini. bunu yazanı gördüğümde her zaman "hmm harikasın, çok üst düzey bir şaka, well done" diyorum. (gizlinot: sorry not sorry)

21 ocak 15:17

16. Sabahın 6sında bit pazarına gitmek için uyumadım. Çünkü hayatsızım. 

21 ocak 05:02

15. yine herkes içeride ben dışarıdayım, herkes hayatsız ve ben hayatlıyım. ne şeyma-sezen umrumda ne vlogger dedikoduları. 10 points for slytherin.

bana hakaret gibi geliyor bu ifade, boş beleş işler yapan insanlara karşı kullanırım ben bunu.

19 ocak 00:03


14. sözlükte spor başlıklarındaki girdileri okuyup "kalkıp ben de mi yapsam?" demek, sonrasında hiç yemediğim tantuninin yapılış videolarını izleyip kalkıp yumurta pişirmek.. sebebini siz çok iyi biliyorsunuz, başlıkta gizli hsjdjs

edit: yanında da brokoli, taze soğan, siyah zeytin ve şalgam var. (bkz: kültür karmaşası)

18 ocak 22:48 18 ocak 22:50

13. bunu itirafa mı yazsaydım bilemiyorum ama twitter aramaya "hayatsızım" yazıp arattım, birkaç süslüyü buldum stalkladım.çünkü hayatsızım.haa bu arada çok tatlısınız.tşkler.

18 ocak 19:31

12. Bazen attigim tweetlerin sonuna yazasim geliyor sonra diyorum ki kimse anlamayacak zaten, vazgecip yazmiyorum. Bu kalip buraya ozgu kalmali :(

18 ocak 17:37

11. Aşşırı sevdim ben bu kalıbı, ve süslüden doğduğunu düşünüyorum. Get a lifecilara inat çünkü hayatsızım!1!

Süslü bioma yazcam hatta dur(gizlinot: Lol)

18 ocak 17:08


10. bu kalıbı youtubeta basic isimli kanalının sahibi her videoda girisinde 'cuz i have no life kalibi ile kullaniyor. genelde ünlüler ve youtuberlar hakkında hater video çekiyor.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCV3vIGJbZukCtG6ms4sFiwQ Youtube kanalı)

18 ocak 16:56 31 ocak 12:51

9. Türlü çeşit instagram biyografi yazısı okuduktan sonra -kocişinin aşkiştosu, fashion guru, söz, nişan, evlilik tarihleri, özlü sözler.... vs- beni en iyi ifade edecek lafın bu olduğuna karar verip instagram biyografime yazdığım cümle. Çünkü hayatsızım.

18 ocak 16:19

8. bugünlerde yeni türemiş bir deyim anladığım kadarıyla. sadece bu sözlüğe mi özgü yoksa başka bir sosyal platformda mı doğdu bilmiyorum sosyal medya da o kadar aktif değilim sanırım hayatsız değilim ondan :))

benim burdaki girdilerden anladığım kadarıyla, "boş vaktim çok, işim gücüm yok bunlarla uğpraşıyorum " gibi bi manası var galiba ama evet benim boş vaktim yok ama hayatım da işten ibaret şuan. bence en hayatsız ben ve benim gibiler yaa :/

18 ocak 15:28