çünkü hayatsızım

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (0)

22. hayatsızlara büyük bir hizmetle geldim. yüksek çözünürlükte paris'i gezmek isterseniz (link: http://www.paris-26-gigapixels.com/index-fr.html buyrun).

saatlerdir meşhur paris mimarisindeki evleri, balkonları, -camları açıksa- evlerin içlerini inceliyorum.

çözünürlük muhteşem ötesi gerçekten.

16 şubat 23:40

21. artık gördükçe gözlerimi kanatan sözcük öbeği. hayatımdan, başlıklardan, entrylerden ve soru-cevap'tan engellemek istiyorum hayatsızım kelimesini. bunu yazanı gördüğümde her zaman "hmm harikasın, çok üst düzey bir şaka, well done" diyorum. (gizlinot: sorry not sorry)

21 ocak 15:17

20. Sabahın 6sında bit pazarına gitmek için uyumadım. Çünkü hayatsızım. 

21 ocak 05:02


19. yine herkes içeride ben dışarıdayım, herkes hayatsız ve ben hayatlıyım. ne şeyma-sezen umrumda ne vlogger dedikoduları. 10 points for slytherin.

bana hakaret gibi geliyor bu ifade, boş beleş işler yapan insanlara karşı kullanırım ben bunu.

19 ocak 00:03

18. sözlükte spor başlıklarındaki girdileri okuyup "kalkıp ben de mi yapsam?" demek, sonrasında hiç yemediğim tantuninin yapılış videolarını izleyip kalkıp yumurta pişirmek.. sebebini siz çok iyi biliyorsunuz, başlıkta gizli hsjdjs

edit: yanında da brokoli, taze soğan, siyah zeytin ve şalgam var. (bkz: kültür karmaşası)

18 ocak 22:48 18 ocak 22:50

17. e-bay'de bir dükkan buldum. adam hollywood'ta ne kadar ünlü varsa filmlerde giymiş oldukları kıyafetleri, ne biliyim kullandıkları eşyaları satıyor. tabi milyon dolarlara.

ve ben ikide bir girip bakıyorum şu ünlü de var mı falan diye...

varsa bile alabilecek miyim? hayır.

taktım resmen. bu nasıl bir hayatsızlık yaa?

18 ocak 20:34

16. bunu itirafa mı yazsaydım bilemiyorum ama twitter aramaya "hayatsızım" yazıp arattım, birkaç süslüyü buldum stalkladım.çünkü hayatsızım.haa bu arada çok tatlısınız.tşkler.

18 ocak 19:31


15. yavaştan çeviri tivitlerin ve depresyon mizahının pik yaptığı 2014-15 yılında tivitır taymlaynlarına yıldırım gibi düşmüştü bu hayatsız sözcüğü, en azından ben ilk o dönemde duymuştum. hakaret olarak ya da 'hayatsız biri olduğum için..., bilmem ne yaptım herkes hayatsız olduğumu öğrendi' falan gibi kullanılıyor genlede ama ben (yazar: kit)'in o meşhur soruya 'çünkü hayatsızım :D' diye giriş yapmasını daha çok sevdim. hafif aşağılar tondan ziyade hayatsızlığını kabullenip onu sevme hali var, susma haykır hayatsızlar vardır \o/

sosyal kelebeklere inat hayatsızlığı savunacağız.

18 ocak 17:45

14. Bazen attigim tweetlerin sonuna yazasim geliyor sonra diyorum ki kimse anlamayacak zaten, vazgecip yazmiyorum. Bu kalip buraya ozgu kalmali :(

18 ocak 17:37

13. Aşşırı sevdim ben bu kalıbı, ve süslüden doğduğunu düşünüyorum. Get a lifecilara inat çünkü hayatsızım!1!

Süslü bioma yazcam hatta dur(gizlinot: Lol)

18 ocak 17:08