girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (0)

54. En sevdiğim... hatta bizim evde tüm ahali yatağa girerken soyunur. Pijama bizim için asla bir yatak kıyafeti değil, ev kıyafetidir. Yatarken hepsinden kurtulursun. Yatağa girer, yorganı teninde hissedersin. Hafif bir ürperme gelir önce, sonra ısınırsın.

Güzel duygudur vesselam

31 mart 23:21

53. uyurken bileklerim açılır diye paçası bol pijama bile giyemiyorken asla yapamayacağım şeydir.

31 mart 21:29

52. Nedense yapamadığım şey. Mutlaka üstüme bişey giyme ihtiyacı duyuyorum. Hatta çorapsız bile uyuyamayan bi insanım ben.

31 mart 20:18


51. asla yapamam zira ben temmuz başında dahi bambu yorganla yatan insanım. düşününce bile titreme geliyor. fakat bunu sevgilim yapıyor. nasıl bir içten yanmaysa, kışın bile ateş basabiliyor. o soyundukça ben battaniyeye sarılıyorum ashhasj. yazın hele, ohooo üstüne incecik nevresim bile almaz. uyurken adama sarılacağım, hop ellerime neler neler geliyor ahsgash hoş değil. gece su içmeye kalkıyor, evde çocuk (kedi) var, ayıptır günahtır masumun gözüne gözüne. sanıldığı kadar seksi bir eylem de değil bence. (gizlinot: evet bunu yazarken güldüm)

31 mart 17:03

50. Çok heves ettiğim ancak kendi evim olmadan yapabileceğimi sanmadığım aktivite.Ben gece sık sık uyanıp tuvalete, su içmeye vs. giden ve ailesiyle yaşayan biri olduğumdan bunu yapamıyorum. Mazallah gece uyanır üstümü giymeden mutfağa gider biriyle karşılaşırım nakqmdnsjan düşünmek dahi istemiyorum :D

31 mart 09:32

49. Tek başımayken kendimi savunmasız hissedip yapmadığım, sevgilimleyken her gün böyle uyuyormuşcasına rahat yaptığım eylem. 

31 mart 02:53

48. Astral seyahat'ı öğrendikten sonra, çıplak uyumanın gerçekleşme şansını arttırdığını öğrenip yatağa çıplak yatmışlığım var. Fakat son anda yapmaktan korkup tekrar pijamalarımı giyip uyumuştum. Bunun sonunda gidip gelememek, soyunup giyinememek var e dostlar.(gizlinot: Swf)

31 mart 02:44


47. İlerde bir gün tek ya da sevgilim/eşimle yaşarsam yapacağım şeydir. Arada ev müsaitken banyo sonrası kurulanıp öyle yatıyorum. uykuya dalıyorum bazen, hayatımın en güzel uykuları o uykulardır işte. O günleri iple çekiyorum. Bir de bu durum aklıma hep rizzoli&isles' dan isles i getirir. Hep çıplak yatardı o,çok sağlıklı derdi. Nedense aklıma gelir hep :d

30 mart 14:38

46. Girdileri okurken bile üşüdüm arkadaslar allahını seven üzerime polar sabahlık atsın..

5 mart 01:20

45. Asla yapamayacağım şey. Pinpirikli bir insanım bu tarz konularda. Ya acil bir şey olursa çıplak halde ne yaparım düşüncesi aklımdan çıkmıyor.

4 mart 21:44