girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

16. o kadar havalı ve yetenekli bir çocuk ki koy supernatural'a sam diye, sırıtmaz. netflix de ondaki bu cevheri görmüş olacak ki türkiye'ye yapacagı fantastik dizide basrolu kendisine vermiş. doğru da yapmıs ondan daha iyisini dusunemiyorum. hayranlıgım da yok tamamen objektif yorumlarım bunlar, kenanmış kıvançmış pehh dedirtiyor. bu cocukta onlarda olmayan bir ışık var. (link: https://www.instagram.com/p/BFL7Dl7DefV/?hl=tr&taken-by=cagatayulusoy )

bahsettiğim dizi ise şöyle açıklanmış: "genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. şimdi istanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur."

13 mart 16:49

15. ilk popüler olduğunda da yakışıklı bulmamıştım ama fiziği etkileyici gelmişti. sonra delibal da çok hoşuma gitti. bir süslünün de dediği gibi yakışıklı değil evet ama düzgün vücudu uzun boyu falan bayağı çekici adam. bir de içerde dizisindeki hali tam tipim yani yok böyle bir şey. Allah sahibine bağılasın :D

6 kasım 2016 16:15

14. ya bu lanet olasıca herif çok yakışıklı değil mi? yani yakışıklı da diyemiyorum ama acayip bir çekiciliği var. oyunculuğu leş ötesi o ayrı. adamın fotoğraflarına bakmadan duramıyorum resmen. biraz kendime güvensem atlarım önüne de işte bir yessica kumala olamadık:/

6 kasım 2016 16:05


13. kesinlikle baş rol oynamayı hak etmeyen bir zorlama/iteleme oyuncu.

19 eylül 2016 22:28

12. Gözlemlerim yüzündeki bazlamalik orani ciddi sekilde azalmis.bu cocuga deri ceket siyah kot falan giydirin serseri rollere sokun ay çöregi gibi siritmak ona yakismiyor.hatta hic bi sekilde gülme cagataycim ygs de birinci olmus fem dershanesi ögrencisi gibi oluyorsun.

Onun disinda cakma senaryo ama oyunculuklar fena degil dedigim bir diziyle sezona merhaba demistir.

Serseri beyleri seven godard bildirdi.

19 eylül 2016 22:24

11. Beğenmeyen bir ben miyim diye düşündüren aktör.

Güldüğü zaman gözleri öyle bi kısılıyor ki, botoksu fazla kaçırmış elmacık kemikleri şiş kadınlara benziyor bence. Ama vücudu güzel allah var.

Ya ben erkekte sivri hatları seviyorum ama cenazeme poğaça suratlılar gelecek biliyorum(gizlinot: swh)

19 eylül 2016 21:51

10. Eski dizilere tekrar bakınırken önce adını feriha koydum sonra da medcezir bölümleriyle karşıma çıkan eski best model, günümüzün oyuncusu.

Ha kendisini eskiden çok beğenmezdim. Ama ne olduysa bu sıralar oldu.

Kendisine bayılıyorum sözlük (gizlinot: swh)

12 eylül 2016 01:24


9. Şu sıralar büyük aşk duyduğum celebrity crush'ım. Cagatay <3 coucou

24 şubat 2016 22:51

8. Ona herkes hayran

(link: https://www.izlesene.com/video/cagatay-ulusoya-is-atan-murat-ozari/7088752 tık tık)

Tanım: Yakışıklı oyuncu (:

24 şubat 2016 19:09

7. ilk çıktığı feriha zamanında o döneme göre baya yakışıklıydı bence. hemde tarzı falan çok iyiydi. sonra dönem dönem kilo aldı falan. o dönemler biraz yıpranmış görünüyordu. bildiğim kadarıyla 90'lı bir röportajında cilt bakımına çok dikkat ettiğini, göz çevresi kremini falan hiç aksatmadığını söylemişti. medcezir zamanlarına göre ben eski halini daha çok beğeniyorum.

24 şubat 2016 17:51