yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et

  bu başlıktaki içeriklerin bir bölümü erişim engelleme kararı nedeniyle yayından kaldırıldı.

  09.07.2019 tarihli mahkeme kararı
  • girdiler (72)
  • medya (19)

  72. Dün keşfetime düşmüştü girip bakayım yine ne yalanlar sıkıyor acaba dedim. Her 10 fotoğrafından 8 tanesi kızı, kalan ikisinde de ya eşiyle birlikte ya da tek. Bir fotoğraf atmış kendisi, eşi ve kızı var altına family yazmış. E ablacım senin bir de oğlun yok muydu? Dedim evlatlık falan vermiş galiba oğlunu. Zaten fotoğrafı da yorumlara kapatmıştı muhtemelen benzer yorumlar gelmiştir. Belki çocuk kendisi istemiyordur paylaşmasını ama bilemiyorum tuhaf geliyor bana.

  29 kasım 2019 20:39

  71. Bu kadının çocuk yetiştirmekten zerre haberi yok. Kızını bonibon yerken videoya almış, "o yediğin ne hap mı o?" Diyor, çocuk da "evet hap hap" diyor. Ben bile bu diyalogtaki saçmalığı fark edebiliyorum, çocuk yarın bir gün evde hap bulup yutsa şeker diye ne yapabilir çok merak ediyorum. pedagoglar zaten bu durumun yanlışlığını yorumlarda belirtmişler. Hepsini saniyesinde engelliyor kadın.

  Bir de bu çağla teyzemiz çok elit olduğundan falan bahsediyor, hani biz chanel falan bilmiyoruz , kendisi ağzında çalkalıyor dior'ları chanel'leri, kraliyet ailesi mensubu ya kendisi ama ne hikmetse çocuğu yine bir videoda "abim osura osura uyuyor." diyor. O yaştaki bir çocuk bu söz öbeğini ev ortamında illa ki duymuştur ki kullanıyor. Kadının konuşmaktan haberi yok allah bilir evin içinde ne küfür kıyametler dönüyordur bu da çocuğuna bir yansıması.

  29 kasım 2019 17:21

  70. google'a da dava açması gereken insandır. zira arama motoruna "sahte psikolog" yazınca çıkan 10 fotoğraftan dokuzu kendisine ait. kalan 1 tanesi de cansız mankenlere "beyinsiz" yazılı karton kutu geçirerek insanlara ideal ebeveynlik dersi verdiğini sanan sözde dr. zafer akıncı'ya.

  ilgili medya:
  2
  25 kasım 2019 19:45


  69. Bir bu kadın bir de habire g.tten zarto. Her ikisi de yılmadan mahkeme kararıyla entry sildirip duruyorlar. Ve her ikisinin de nâmı, dilden dile yayılıyor, destana dönüşüyor. (gizlinot: Zarto destanı fsffsd)

  Kendisi sosyoloji mezunu olup ben psikoloğum diyerek instagram üzerinden onlarca kişiyi kandırmış ve de mağdur etmiştir.

  25 kasım 2019 19:15 25 kasım 2019 19:18

  68. bu aralar bir cok blogger'ın - ünlümsü insanların fotoğraflarında yorumlarını görüyorum. Hala hakikaten takip eden var mı bu kadını ona dolandırıcılığına rağmen..

  12 kasım 2019 10:12

  67. sahte psikolog,dolandırıcı.Dua et Çağla Türkiye'de yaşıyoruz adalet yok.Yoksa değil burda mahkeme kararıyla girdi sildirmek, şimdiye çoktan hapisteydin.Şunu da öğren tatlım bir sildirirsin bin yazarız.Aynı zamanda ekşi sözlükte de yazarım.Gider orda da yazarım senin bu dolandırıcılığını.Senin iç yüzünü bilip de takip edenin de zekasından şüphe ederim.

  dipnot:normalde eksileyenlerin neden eksilediklerini pek umursamam ama bunu eksileyenin sorunu nedir?Çağla sen misin kız ?Ya da bu kadının dolandırıcı olduğunu bilip hala takip eden bir kullanıcı mı ?garipsin vesselam.

  11 kasım 2019 14:51 11 kasım 2019 15:00

  66. Cocuklarina oyuncak alir gibi iki kopek sahiplenip ikisini de cocuklarin alerjisi bahanesiyle geri verdikten sonra simdi de kedi almis ailemizin sahte psikologu. Tabi ki cins, onu da yazmis hemen: british blue point. Zavalli Blue point ne kadar duracak bakalim. 

  11 kasım 2019 13:30


  65. Kendisi hakkında yazdığım girdi mahkeme kararıyla kaldırılmış. O zaman başka bir dille bir kez daha yazayım. Diplomasız, sahte psikolog. Dolandırıcı.

  30 ekim 2019 19:58

  64. Bu kadın isterse beyninin içini açıp göstersin yine de 'çok mutlu' olduğuna inandıramaz beni. Mutlu bir insan bu kadar yalan bir dünya yaratıp ona koru körüne inanmaz. Mutlu bir insan kendisine saygılı yorumlar yazan insanlara hakaret etmez, mutlu bir insan sürekli kıskanıldığına ve tehdit edildiğine dair delüzyonlar içine girmez. Bu kadın düpedüz sorunlu. Kendisine "gerçek" bir psikolog bulup terapiye başlamasını tavsiye ediyorum. Çocuklarına da açıkçası acıyorum. Hayat cicili bicili giyinip foto çektirmekten ibaret değil. Sağlıklı çocuklar yetiştirebileceğine inanmıyorum.

  Tanım: Sahte psikolog, dolandırıcı.

  11 ekim 2019 01:07

  63. psikolog olmadığını bir kez daha son paylaşımı ile ortaya koyan instamom. kızının videosunu çekip senin oyuncağını aldılar ne olur ne hissedersin? çileğini yediler ne hissedersin? baban kızdı ne hissedersin diyor? cevabı da kendisi verip kalbin kırılır di mi diyor üzülürsün diyor. kızı da tekrar ediyor kalbim kırılır diye. üzülürüm diyor. kendisi de instagramda paylaşıp buna "empati" diyor. empati kurmayı öğretiyoruz herhalde yazmış captiona. ya hahahahan ne empatisi ya, keşke bir baksaydın kelimenin anlamına. aşırı kibar bir beyefendi de (muhtemelen psikolog) çağla hanım çocuklar 2-6 yaş arası işlem öncesi dönem dediğimiz dönemdeler, ben merkezcidirler, şu an empati yapamaz falan uzun uzun yazmış. bilişsel olarak hazır değil somut işlemler dönemine geçmesini beklemelisiniz :) yazmış. adama verdiği cevap yine kişiliğini ortaya koyuyor: başka çocuklar için geçerli olabilir. benim çocuklarım kurabiliyor. sevgiler. bir de inatlaşmış adamla. empatinin bu olmadığını söyleyen başka bir kadına da bazı kişilerin anaokulu zekasından olduğunu unutuyoruz tabii yazmış hahahahahah hala emin yani asla anlayamamış hatasını :D rabbim hepimizi koru cahillikten

  10 ekim 2019 15:05