yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et

  bu başlıktaki içeriklerin bir bölümü erişim engelleme kararı nedeniyle yayından kaldırıldı.

  09.07.2019 tarihli mahkeme kararı
  • girdiler (88)
  • medya (10)

  88. Tükürdüğünü yalamayı çok seven sahte psikologtur. Trendyol uzun bir süre kendisini link kaydırgaç olarak işe almadığı için "ben trendyolcu diilim" demişti ancak bir süredir o da tam teşekküllü bir kaydırgaç olmuştur. Congrats sahte psikologçum. Aylardır 490 k takipçili şaalacık birden 600 k oldu. Muhteşem gerçekten. 

  Helal olsun 10 parmağında 10 marifet. Sahte çanta-cüzdan desen tanıtımı onda, merdiven altı ürün tanıtımı onda, orijinal olmadığı 100 metre öteden belli olan firma sayfası sürekli kapatılan ayakkabı reklamı desen yine onda. Fable, mailia gibi leş ürünler zaten kendisinden sorulur. Mailia denen bok püsür şampuanın şikayetvar'daki şikayetlerini konuşmayalım bile. 

  Ha bir de homm isimli bir firmanın saadet zincirimsi işine girmiş, farmasi sistemi gibi müdür mü ne olmuş. Duyduklarım doğruysa insanlara 200 tllik alışveriş yaptırıp sisteme dahil ediliyormuş. Nasıl bir sistemse de alta eklenen kişilerin kazandığı iddia edilse de üsttekiler kazanıyormuş kast sistemi misali. Yine milleti tokatlamanın yolunu bir şekilde bulmuş. Sülün osman was here. 

  dün 01:36

  87. Sahte psikolog. Bir zamanlar instagram hesabında adı socialmom idi. O zamanlar TV programına bile çıkmış sahte psikolog olarak. Sonra foyası ortaya çıktı ama bu kadına hiçbir şey olmadı. Oysa bunu yapan tam bir ruh hastası olmalı tedavi edilmelidir. Hala nasıl insan içine çıkabiliyor ve instagramda bukadar takipçisi var anlamış değilim. Nasil bir insan hem kendini hem çevresini bu yalana inandırıyor ve hala hiç bir şey olmamış gibi davranabiliyor? Yani instagramdaki kullanıcı adı socialmom yerine çagla yapmasıyla, bio kısmında sosyolog-psikolog ifadesini silmesiyoe hayatındaki bu yalanını da kı temizlenmiş oluyor? Eger öyleyse ne kolay bir dünya.. En başta kocası ve yakın Çevresi hiç mi düşünmüyor bu kadın dünyayı kandırdı beni de her türlü kaldırmaz mı? (Ki o dönem kocasını da aldattığı ortaya çıkmıştı) ayy midem bulandı yalan dünyanın yalan insanı.

  18 mart 06:58

  86. Bu kisiyi taniyanlardan duydugum kadariyla cevresinde de pek fazla sevilmeyen sahte psikolog. Acayip hirsli , parale evrende yasamaya calisiyormus gibi geliyor bana.

  4 mart 07:39


  85. Konu dışı sekmesine bakınca ismini gördüğüm ve direkt aklıma gelen ilk şey dolandırıcı sözcüğü.Hani mendil demeyiz de selpak deriz,çamaşır suyu değil de klorak bu kadın da dolandırıcılıkta o kadar markalaşmış bir isim ve komik olanı hala bu insanı takip edenler olması.Bu yüzden demişler herhalde.Bu ülkede her şey olabilirsin ama rezil olamazsın.

  3 mart 13:52 3 mart 13:53

  84. anneliğin o kadarda abartılacak bişiy olmadığını söylediğim için istagramda beni engellemiş kadın.

  dünya var olduğundan beri kadınlar annelik yapıyor, iç güdüsü zaten çocuk yetiştirmek sen bunu nasıl reklam malzemesi yapabilirsin, annelerin sürekli bi sidik yarışına girmesine bu ve bunun gibi kadınlar sokuyor, en mükemmel benim çocuğum en güzel en eğitimli (bkz: yav he he)

  3 mart 09:39

  83. Seyir halindeyken önündeki araç yola çöp attı diye yargı dağıttığını sandığı 50 tane story çekmiş hahahah. İnsanlar çok eğitimsizmiş afagsgsgs Sen onca yaptığın şarlatanlık ve bir ailenin otizmli çocuğunu bile kendine para kapısı olarak gördüğün zamanlarını göz önünde bulundurunca, birini yargılayacak son insan bile olamazsın. 

  Bu ara hep bi yerleri ağrıyor. Önce boynu, sonra başım ağrıyordu; bugün baktım şimdi de kolları ağrıyormuş. Çünkü ağrıyı geçirdiğini iddia ettiği bir krem tanıyor kendisi hahhahaha. Daha fenası da ağrı kesicinin vücuda zararlarını paylamış storyde. Çağla sen çok fonksiyonel bir şarlatansın. Sana helal olsun. Umarım çocukların mutlu ve sağlıklı büyür. Çok güzeller, sana rağmen. 

  5 ocak 19:52

  82. "Ben trendyolcu değilim arkadaşlaar, tanıttığım marka oradan satış yapıyo o yüzden size trendyoldan link bırakıyoruum"

  "Markam royılborn artık trendyol'da arkadaşlar"

   

  Hahahahahahahaha dolandırıcı çağla'dan inciler.

  Bu arada kendisine dm'den dolandırıcı yazan birine "sana dava açacağım" diye tehdit etmiş. Ekşi sözlük ve dahil olmak üzere burası ve adının geçtiği her platformda adından önce dolandırıcı kelimesi geçiyor Çavlacım, onlar ne olacak :) 

  18 ekim 2020 22:32


  81. Markasını faaliyete geçirdiği zaman dişlerini sıka sıka arabada story atmıştı, arkadaşlar royılbörn hiç indirime girmeyecek, indirim olmayacak diye. Az önce bi storysine denk geldim, "sadece DM siparişlerine %15 indirim" yaptığını söylüyor. Ya yok mu bir maliyeci falan şuna bi desin fatura kesmeyecek misin neden web siten varken DM siparişi alıyorsun, faturasız ürün çıkışı mı yapacaksın vs. Sorsan en çok vergiyi o veriyordur da DM siparişi ne ya ahahahahsgsgsgsg köylü kurnazı.

  Bir zamanlar indirime girecek bir marka değiliz diyordu şimdi DM den sipariş dileniyo.

  Tanım: twitterda bulunmamak için adını saçma sapan şekilde çağla yapan, hakkındaki girdileri sildiren, çocukları arabada iken ve sürücü kendisi iken telefon ekranına baka baka story çeken, ingilizce olan diploma örneğini ikinci diploma olarak yutturan sahte psikolog çağla düvenci sönmez.

  5 ekim 2020 22:04

  80. Nerdeyse tüm beğendim Instagram hesaplarının altında bu kadının canımla cicimli yorumları var,o kişiler de buna aynı şekilde cevap veriyor.Sosyal medyadaki ilişkilerden tiksiniyorum artık.Kimseyi biraz olsun beğenmeye gelmiyor,karaktersizlik diz boyu,etkileşim gelsin de gerisi önemli değil.İsim vermek istemiyorum bilen biliyordur zaten 

  25 ağustos 2020 19:49

  79. Tekrar hatırlatalım,kendisi sahte piskologdur.Kendi kendine piskologluk yapabildi mi acaba? İki saf takipçi yok vucüdun süper , yok iki çocuğu sen mi doğurdun?Bi kere çelimsiz duruyorsun,o çelimsizliğe o silikonlar(gizlinot: Wtf) İki tane zayifliktan two pack yapmış, göstermek için elinden geleni yapıyor..madem spor yapiyorsun,total body calis dicem ama herşey göstermelik.Valla kandirabildikleri de tam kendi ayarında insanlar. Trendyol link alamadığı için çıldırıyor.Herşey hakkında çok bilmiş yorumlari yok mu hele. Kocası,ailesi bence hepsi aynı kafa yapısında insanlar. Normal insanları rahatliklari ile bezdirirler,kimse çekmez

  25 ağustos 2020 03:55