girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (0)

161. şampuana bir miktar katınca düzenli kullanımda gerçekten dökülmeyi azaltıyor, tabi başka temel bir sorunu olan şiddetli dökülmeler yoksa.

8 mart 19:26

160. Bir ayı geçkin bir zamandır şampuanıma karıştırdığım yağ. İlk kullanımlarda pek bir şey gözlemleyememiştim. Hatta saçımı kabarttığını düşünmüştüm fakat düzenli kullanımda saç dökülmemi gerçekten azalttığını gördüm -ki saçım her elimi attığımda 5-6 tel dökülürdü şimdi taradığımda bile 4 teli geçmiyor- kepek sorunumu minimuma indirdi, Saçlarımın daha sağlıklı görünmesini sağladı. Uzatmasını ya da kırıkları iyileştirmesini gözlemlemedim henüz. Şimdilik severek kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim sanırım.

7 mart 23:51

159. ne onunla ne onsuz. aslında kısa süre öncesine kadar böyle bir cümle kurmazdım ama kullanma sıklığını yine arttırdım ve saçlarımın uçlarını biraz kuruttuğunu fark ettim.

uzattığına da artık eminim. benim saçlarım yıllardır uzun ama belli bir boydan sonra uzaması duruyor. bunu ilginç bulan da yaşayan da vardır. yani 3 sene önce de saçımın boyu aynıydı şimdi de aynı.

çam terebentini bir müddet kullanmadım iki üç şampuandır tekrar başladım biraz da fazla koydum seyrelmiş şampuan seviyorum ve saçımı daha hacimli yapıyor. ve saçımın uzadığını fark ettim eskiden de böyle bir etki almışmıydım açıkçası hatırlamadım ama her güzel şey gibi uzarken aynı zamanda kurudu saçlarım, kestirmek zorunda kaldım. bu kısır döngüde bırakmalı mıyım azaltarak devam mı etmeliyim saçlarımı gözlemleyerek karar vereceğim çünkü çam terebentinli şampuan bence saçlı daha güzel temizliyor, kokusu güzel, ince telli saçları hacimli gösteriyor.

6 aralık 2017 17:02 6 aralık 2017 17:02


158. ben de şampuanımın içine katarak kullandım, şampuan su gibi oldu. saçlarım hala çok dökülüyor pek bir etkisini görmedim o konuda fakat ne alakaysa saçlarımın yağlanma süresini uzattı ve hacim verdi. ben kokusunu çok seviyorum ama bazıları ağır bulabilir

1 eylül 2017 15:05

157. halk arasında saç dökülmesini engellediği söylenen ama hiçbir işe yaramayan şey. yıllar önce annemin zoruyla kullandım ben bunu, kullandığım süre boyunca saçlarımı sertleştirip kuruttu daha çabuk yıpranmasına ve kırılmasına neden oldu. bakım yağ kullanmadan yaşayamaz hale gelmiştim. bi de berbat bir kokusu var her banyoda resmen işkenceydi. sonra bıraktım ve huzura erdim. saçları uzatıyor mu bilemem zaten hızlı uzayan saçlarım var. ama gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki saç dökülmesinde işe yaramıyor.

31 ağustos 2017 19:30

156. Bir ara yeşil Elidor un içine atıp kullanmıştım o şampuanin kokusundan mıdır cam terebentin kötü muydü bilmiyorm ama iğrennçç bir kokusu var ki normalde her kokuya iğrenç demem , riteul de burun bandının kokusuna bayılan bir insanımdir yani. Neyse kötü kokuyor cidden yalnız saçıniza kullanırken saçı eğerek yıkayın (başka bir tanım bulamadım) zira cam terabentin başka yerlere gelirse oralarda da kıllanma yapabiliyor

31 ağustos 2017 17:02

155. İlk kez kullanıldığında kullanım sırasında köklerde yakma ve aşırı kaşıntıya neden oluyor. Ama inanılmaz boyutta saç uzatıyor. Onun dışında ben kokusunu çok seviyorum. Ferah ve naneli geliyor. Saçları çok sertleştiriyor, muhakkak kullanıldıktan sonra saçlara nem bombası yapılmalı.

31 ağustos 2017 15:57


154. bütün yaz boyunca, şampuanlarımın içine birer kapak koyarak kullandım. Sadece şampuan kullanılıyorsa saçları çok sertleştirdiği için o saçları açamazsınız, bol bol saç kremi desteği mutlaka gerekiyor. 2 günde yağlanan, kafama yapışan ve sönen saçlarımı ilk gün etkisini bozmadan 3. ve hatta 4. güne kadar taşıdı. Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama saç boyasının etkisini biraz kırıyor. Kokusu beni rahatsız etmiyor, seviyorum çam kokusunu. Saç uzatma konusunda ki başarısına +1. Yazın başında kendi kestiğim saçlarım gözle görülür şekilde uzadı. Kullanmaya devam edeceğim.

31 ağustos 2017 14:12

153. Saclarimi uzatmak istedigim icin denedigim ve kokusu haric hic memnun kalmadigim bir yag.Eger ki saclariniz yagliysa ve kuruyup kirilma sorunu yasamiyorsaniz pek tabi deneyebilirsiniz.Ama benim gibi kalin telli ve gunlerce yaglanmayan saclat uzak dursun.Evet belki uzatma etkisi vardir fakat uzun ve puskul saclari hangimiz isteriz ki?

14 ağustos 2017 11:10

152. Bi muddet sampuanima uc dort damla damlatip kullandigim yag. Ama samouani calkalamadan kullandigim her seferde saclarimda kepek yapti. Calkaladigim zamanlardaysa hic bir artisini goremedim. Tavsie edebilecegim bir urun degil

13 ağustos 2017 18:37