girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (0)

1. Çoğu zaman günlük hayatta bakarak veya dokunarak anlayamayacağınız, ancak bazı tartışmalarda veya ayrılık aşamasında sizi şoka uğratacak nitelikte erkek çeşidi.

Burdaki erkek sayısı çok az ya bayılıyorum bu duruma yalan yok. birçok platformda kadınlarla ilgili konuşurken bulabilirsiniz bu erkekleri. Buralar mis gibi pudralı çiçekli parfüm kokuyor hindistan cevizi yağı kokuyor. Bu mis gibi ortamda bu çirkinlikten bahsetmek durumunda kaldığım için özür diliyorum ancak (yazar: hadiyandan ) ın nidasına karşılık vermek istedim.

Efendim bunlar öyle şeyler ki, daha önce sizinle ilgili hoşuna gitmeyen ancak ses etmediği durumu tartışma anında öyle çirkin sunar ki kalırsınız. Az konuşan ağır başlı diyebileceğiniz adam bir anda eli belinde kafası önde bağırmaya başlar. Vay arkadaş ne oluyoruz derken ona gösterdiğiniz zayıf noktanızdan tutar yere çarpmaya kalkar. Tam da o esnada bırakın kızlar, ne hayır gelecek. Yollayın gitsin "ileriden sağa canım" deyin yolu bulamadım diye geri dönmesin.

Edit: kısa kesmişim böyle kalmamalı.

Bir kadın asla karşısındaki erkeğin kendini bilmez sözlerini aşağılamalarını hakaretlerini çekmek zorunda değildir. Daha önemlisi asla çekmemelidir. Tüm bunlar cirkeflik kapsamında, yani çirkef erkek hayatımızda olmaması gereken erkektir.

29 temmuz 2016 12:15 29 temmuz 2016 12:19

2. Her şeyin pahası bulunan bir dünyada yer alan ucuzluğundan dolayı ağlaması gereken erkektir.

Bir erkeğin çirkef olduğu size ayrılık esnasında dank ettiyse aptalsınız demektir.

Oysa o; eski sevgilileri hakkında çirkin şeyler söylemiştir, arkadaşlarını "alfa erkek" olabilmek adına küçük düşürmeye çalışmıştır, ilişkinizde yaşadığınız tartışmalarda sizi kırmaktan asla çekinmemiştir, küçük hesapların insanı olmuştur ve size harcadığı para hep dilindedir. Aman kızlar dikkat edelim lütfen. Hayatınızın kıymetli dakikalarını böyle tiplerle çarçur etmeyin.

Bir de (gbkz: reddedildiğinde çirkefleşen erkek) modeli vardır bu başlığın bir alt modeli olarak.

Midem bulandı.

30 temmuz 2016 12:31 30 temmuz 2016 12:40