yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (4)

  172. ömrü güneşten korkup güneş koruyucu denemekle geçecek kişi.

  2 ağustos 23:32

  171. ıssız bir adaya düşse, yanına alacağı üç şeyin üçü de muhtemelen güneş kremi olacak kişidir. ayrıca o kadar çok ve çeşitli güneş kremi deniyor ve kullanıyor ki, bunları skt'si gelmeden nasıl tüketiyor cidden merak ediyorum. bir taraftan da; güneş kremleriyle ilgili böyle detaycı, mükemmeliyetçi ve biraz da takıntılı olması, benim güneş ve güneş kremi takıntımı da tetikliyor ve bir yerlerde bir şeyleri eksik yapıyormuşum hissi oluşturuyor maalesef.

  29 temmuz 00:36

  170. Çok ürün deneyen birisi. İçerik okuma konularında bilgili biri ancak o kadar çok ürün deniyor ki hangi ürünün ne etkiye sebep olduğunu nasıl anlıyor henüz çözemedim. Yine de benim gibi cilt bakım cahili biri için bazı konularda verdiği bilgiler kayda değer.

  18 temmuz 11:10


  169. Ne zaman bir ürün/marka önerse yağmur vardar'da da görüyorum.Çok fazla hem de.Birbirlerini mi kopyalıyorlar acaba diye düşünmeden edemiyorum.Bir de önerdiği bir ürünün hemen stoğu tükeniyor.Bunda elbette kendisinde suç bulmuyorum.Vurgulamaya çalıştığım şey aslında insanların sırf Çisem çakır önerdi diye alması,kendilerine uygun olup olmamasını önemsememeleri.Misal geçen seneki uygun fiyatlı güneş kremleri videosunda en beğendiği güneş kreminin hangisi olduğunu belirtince bir bakayım dedim yok arkadaş hepi topu 15 dk olmuş stoğu tüketmişler resmen.Halbuki bir sürü güneş kremi önermiş cilt tipinize uygun olanı alın diye.Hepinizin mi cildi karma ve hassas da Çisem çakır'ın memnun kaldığı ürün en iyisidir diyebiliyorsunuz yapmayın allah aşkına.Bir ürün önerdiğinde içerik listesine bakıyorum hoşuma gitmeyen bir iki şey olunca almıyorum.Ama bakıyorum ki o ürünün de stoğu tükeniyor.Sonra sadece çisem önerdi diye aldıkları üründen memnun kalmayınca da sen bunu nasıl önerirsin diye saldırıyorlar.Resmen bağnaz bir tüketim toplumuyuz.

  8 haziran 00:24

  168.  Önceden hem YouTube hem ınstagramda takip ettiğim kişiydi. Şimdi sadece ınstagramdan takip ediyorum. Önerilerine güvenip ürün almışlığım çoktur ama o kadar fazla ürün deniyorki artık yetişemiyorum başım dönüyor. Birde aşırı alıngan biri ufak bir eleştiride bulunduğunda her an ağlayacak gibi duruyor,huyudur bi şey diyemem ama ekrandan gerginliği geçiyor. Bende Çisem Çakır ın boşluğunu ojemrujumrimelim ile dolduruyorum. Daha sade bir rutini var.önerdiği ürünleri içerikleriyle beraber açıklıyor. Her gün bir ürün denemiyor. Ağır sayılabilecek eleştirilere bile karşısındakini yerin dibine sokmadan çok güzel cevap veriyor.

  28 nisan 12:08 28 nisan 21:54

  167. ben dahil pek çok kişinin güvendiğini düşündüğüm influencer. hangi ürünü önerse ya stokta bitiyor ya da satışlar arttığından inanılmaz zam geliyor. (gizlinot: satıcıların şark kurnazlığı) influencer gibi influencer.

  27 nisan 23:56 27 nisan 23:56

  166. son zamanlarda youtube'a en emek veren influencer. 37 fondöten videosu gerçekten fikrim olmayan güncel fondötenler hakkında birçok fikir verdi ve resmen d o y u r d u. hepsini tek tek sürdüğü, gerekirse swatchladığı, kenarda yazılı notlarıyla bayaa emek verdiği bir video izledim. ayrıca göz makyajı da muazzam olmuş. artık olumsuzluklara takılmayıp işe odaklanmasına çok sevindim. severek takip ediyorum.

  not: 37 ürün de sponsorlu değil. bizzat gidip almış. zaten 37 ürünün 20'sini beğenmediğini açıkça söylüyor. markalar arasında da ayrım yok. loreal ailesinden fit me'yi en beğendiği listesine alıp, loreal'in kendi fondötenlerini beğenmiyor. ben ikna oldum.

  12 nisan 11:43


  165. severek izlediğim youtuber. ancak vloglarında dakikaaaaaaaaaaalarca cilt bakımı yapmayı bırakması gerekiyor. vlog o çünkü, cilt bakım içerikleri ayrı olmalı bence.

  28 mart 00:43

  164. Eskiden takip ettiğim youtuber. Son zamanlarda yaptığı videolar çok detay geldi bana uzun uzun epey uzun oturup izleyesim gelmemeye başladı. Sonrada takipten çıktım zaten. 

  31 ocak 15:24

  163. kedisini satın alıp almadığını merak ettiğim içerik üreticisi. umarım cins hayvanların üretiminin ne kadar korkunç bir şey olduğunu ve desteklenmemesi gerektiğini biliyordur. onun dışında bir içerik üreticisi olarak severim.

  27 aralık 2021 13:41