yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. Çocuk istismarının engellenmesi için sunulan; araştırma komisyonu kurulması önergesi, akp milletvekillerinin oylarıyla, reddedilmiş. (gizlinot: Bundan sonrasına ne yazılsa boş. )

  23 mart 2016 18:39

  2. bazı şeyler vardır savunulacak tarafı olmayan. yeryüzünde çocuk istismarının araştırılmasını engelleyecek siyasi parti olamaz sanırdım bugüne dek. siyasi görüşü ne olursa olsun bir insan çocuklara karşı işlenen cinsel suçları, hangi gerekçeyle araştırılması gerekli bir şey olarak görmez? çocuk la çocuk!!! bu nasıl vicdan, bu nasıl adalet? ucu bana dokunmaz nasıl olsa diye mi düşündünüz? vekillik yaptığınız vatandaşın çocuğu kıymetsiz mi lan bu kadar?biliyorum cennet/cehennem kavramlarına inancınız tam. o yüzden diyorum ki öte tarafta cehennemden başka yer göremezsiniz inşallah.

  23 mart 2016 18:54

  3. Ya midem bulanıyor, kaldıramıyorum. Suratlarına kusmak istiyorum. Siz nasıl insanlarsınız? Ha size insan dediğim için bana da yazıklar olsun. Ya siz anne baba değil misiniz? Sizin çocuğunuz yok mu? Bu iğrençlikler sizin çocuğunuzun da başına gelebilir. Nasıl reddedersiniz ya. Her boku reddettiniz her şeye karşı çıktınız hepsine tamam ama nasıl çocuklar ile ilgili bir konuda bu kadar umarsız olabiliyorsunuz. Çocuk ya çocuk diyorum. Sokakta top peşinde koşturan, arkadaşlarıyla komşuculuk oynaya küçük masum sabi sübyanlar. Sizi allah affetsin elbet günahlarınızın bedelini bir gün ödersiniz.

  O düşünce yapısındaki herkesten tiksiniyorum.

  23 mart 2016 19:08


  4. iğreniyorum varlığınızdan. çocuklara yönelik cinsel saldırı suçlarının araştırılmasını reddetmenin sebebi ne olabilir? bu akp vekilleri kimi koruyor, ne uğruna? bu vicdansızlığın hiçbir mantıklı açıklaması olamaz, bu açık açık pedofiliyi desteklemektir, nokta. göz yumduğunuz şey çocuk istismarı, çocuk! dini hassasiyetlerinize ne oldu? hangi dine sığar çocuk tecavüzü? hesap sormanız gerekirken koruyorsunuz utanmadan.

  hala bu yapılanı savunmaya kalkanlar var üstelik. takım tutar gibi siyasi parti tutuyorsunuz, zamanında akp'ye oy verdiniz diye her yaptıklarını onaylamak zorunda değilsiniz. yanlış yapılanları eleştirebiliyor olmanız lazım normalde ama siz biat etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. göz yummak, desteklemek ve dolayısıyla suça ortak olmaktır. başka her türlü siyasi konu tartışılabilir, zıt fikirler olabilir, ama bu çok ayrı bir şey. bu göreceli bir konu falan değil. biraz olsun vicdanınızın sesini dinleyin, istismar edilen çocuklar sizinkiler de olabilirdi. bu kadar empatiden yoksun, kalpsiz olmayın. kendinizden bu kadar nefret ettirmeyin.

  23 mart 2016 19:23

  5. bunu reddedecek zihniyetteki kişi de pedofilidir.

  zaten nerede din din diye öten biri varsa, ne kadar absürt şeylere günah diye vaaz veren varsa çoğunun da profilinde pedofili mevcut.

  yaratılmış bir canlının-ki bunlara ne insan ne hayvan diye bir sınıflamaya koyabilirim- bir çocuğa hatta bebeğe bile taciz ve tecavüz gibi dünyanın en iğrenç davranışlarından birini sergilemesi ne aklın ne de vicdanın kabul edebileceği bir şey değil. bak bu şerefsizlik bile diyemem zira bu sıfat onlara iltifat gelir.

  düşünüyorum hiç bir küfür, beddua içimdeki kızgınlığı sökemez.

  hayvanlar bile insan yavrusunu koruyup kolluyor bunlar ise canlı cansız, yaş, cinsiyet gözetmeksizin her türlü varlıkla alakalı cinsellik düşünüyorlar. sonra da 7.4 yetmedi mi diye kıçlarını yırtıyorlar.

  ben bunun vebalinin cehennemde değil bu dünyada ödenmesini görmek isterim. o bebelerin hayatını daha dünyayı tanımadan karartıyorsanız sizin müstahakınız ölene kadar işkencedir hem de o sabilere ne yaptıysanız bin misli, milyon misli.

  sonra neden nefret dolusun? bu ülkede şu meclisten geçen hayırlı neyi gördük acaba.

  -madenlerde yaşam odası

  hayır

  -yolsuzluk araştırma

  hayır

  -terör komisyonu

  hayır

  -çocuk istismarı

  hayır

  vs. vs.

  zikip attınız bu ülkeyi de bizleri de.

  hangi para hangi makam bu kadar insanın vebaline girmeye değer acaba?

  23 mart 2016 19:28

  6. Arkadaşlar o kadar yol yaptı adamlar bakın yeni köprü de geldi çocuk istismarı da engellenmemiş olsun (!)

  23 mart 2016 19:32

  7. Lale karabıyık'ı bir 10 dakikanızı ayırıp lütfen (link: http://youtu.be/PdM2pbg4QjI dinleyin)

  Ben kendisini de adını da ilk defa duydum ancak okadar güzel anlatmış ki. Ben anne değilim ama ilerde birgün inşallah bende anne olcam bu evlatlar hepimizin. Allahım gerçekten kaldıramıyorum hangi ideoloji çocuklardan üstün olabilir.

  23 mart 2016 20:23


  8. Bu kadar da olmaz artık dedirttiler. Bu kadar çirkinleşilmemeliydi ya. İnsan olan yapmaz. Sınırlar ne kadar zorlanabilir acaba diye özellikle mi yapılıyor bunlar?

  zihniyetin çürüklüğü olabilecek en iğrenç şekilde, alenen ortaya dökülmeye başlandı.

  23 mart 2016 20:50 23 mart 2016 20:51

  9. Hayır oyu veren vekilleri seçen insanlardan da iğreniyorum.

  23 mart 2016 22:22

  10. oylanmaya gerek kalmadan direkt kurulması gereken komisyondur. istismar söz konusu daha ötesi var mı? neyi oyluyorsunuz amk? küçücük çocukların hayatı oylanır mı hiç?

  24 mart 2016 03:31