yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Entrylerime çok kötü denildikçe bana ayrı bir haz veriyor. Her şu kadar kişi falan girdinizi beğenmedi deyince beni bi gurur alıyor. Zevk alıyorum resmen ya. Sanki hahaaa kıskançlar inatlarına yapıyorlar ohh çatlayın moduna giriyorum. He biraz malım onu da inkar edecek değilim. ;)

  14 ocak 2015 23:28

  2. Girdilerinizin sonuna "bu girdiyi eksileyenin götü boklu" yazarak bu oyu almaktan kaçınmayı deneyebilirsiniz.

  "Buraya çöp döken şerefsizdir"

  "Bu girdiyi eskileyen polise çok fena döğdürelecekdir."

  21 mayıs 2015 20:33 21 mayıs 2015 20:36

  3. girdilerinizin sonuna "bu girdiyi eksileyenle artılayanı aynı potada eritirim" yazarak yazarları afallatabilir ve hiçbir oy almayarak toptan kurtulabilirsiniz (gizlinot: ahahahahah)

  21 mayıs 2015 20:44


  4. hangi durumlarda kullanmam gerektiğini çözemediğim buton. kimseye de bastım mı hatırlamıyorum. bastıysam da 1 elin parmağını geçmeyeceğinden eminim. bazen girdilere çok kişisel yaklaşıldığını düşünüyorum. benim için çok beğenerek kullandığım bir ürünü kötüleyen bir girdiye çok kötü demek mantıksız geliyor. ben beğendiysem herkese uyacak diye bir kaide yok. herhangi bir kişi ya da konu hakkında ters bir fikir beyan edene de çok kötü oyu veremiyorum o da haksızlık geliyor. hele yorum içermeyen girdilerin çok kötü oyu almasını hiç ama hiç anlamıyorum. biri yazmış en son aldığı ürünü misal sadece ürün adı var ama çok kötü oyu almış bir dolu. nesi kötü insan bilemiyor. sevmediğin ürünü mü almış yine bir şeyler almış olması mı kötü olan? kafamda deli sorular hep işte(gizlinot: swh). sanırım ancak üslup yönünden çok aşırı, rahatsız edici ya da saygısız girdilere çok kötü diyebilirim. açıkcası mevzuyu hiç (yazar: hypatia)'nın bakış açısıyla da değerlendirmemiştim. eğer yorum yapmak olarak da kullanıyorsak öğrenmiş oldum(gizlinot: swh)

  edit: keza ne diyeceğini bilemedi konusunda da ne diyeceğini bilemeyenlerdenim. sadece geçenlerde bir iletiye ne desem bilemedim ki derken buldum kendimi hah dedim herhalde bu anlarda kullanıyoruz(gizlinot: swh) bir tek beğendim de netim galiba.

  21 mayıs 2015 23:29 21 mayıs 2015 23:46

  5. en çok din başlığındaki girdiler eksileniyor. benim de 'cin' girdim eksilenme rekoru kırdı :) oluyo böle şeyler çok da şaaapmamak lazim :)

  22 mayıs 2015 08:18 22 mayıs 2015 08:21

  6. "sizin burada yazdığınız görüşe katılmıyorum" anlamında algılanırsa bu kadar mesele olmaktan çıkar diye düşündüğüm süslü sözlük butonu. ha bir de bağzı insanlar başka bağzı insanları sevmeyebilir, (gizlinot: get over it) bu kadar takılmak anlamsız geliyor. (gizlinot: adına başlık açmak nedir yahu)

  22 mayıs 2015 10:47

  7. niye bu kadar kafaya takıldığını anlamadığım oy. seri eksileme haricinde girdilerim eksilenmiş veya eksilenmemiş umrumda değil açıkçası. sonuçta burası sanal bir mecra, gereksiz alınganlık yapıp kendini yıpratmaya gerek yok.

  22 mayıs 2015 18:32


  8. ne amaçla kullanılması gerektiğini çözemediğim oy. bilen süslüler mesajla beni aydınlatabilirse çok sevinirim. çünkü:

  ben bir girdiyi okuduğumda yazara katılıyorsam ya da anlatımını beğendiysem beğendim tuşuna basıyorum, aksi takdirde atlayıp bir sonraki yazıyı okuyorum. katılmadığım bir şey için çok kötü diye oy kullanmak çok gereksiz ve hatta yanlış geliyor. bu sebeple de neden bazen bu oyu aldığımı anlayamıyorum. yani düşünceye katılmadığımızı belirtmek istiyorsak "katılmıyorum" butonu olsun madem çünkü bir fikre katılmamak kadar doğal bir şey yok. ama senin katılmaman benim fikrimin çok kötü bir fikir olduğu anlamına gelmez ki. eğer burası düşüncelerimizi paylaştığımız bir platformsa, neden katılmadığımız düşüncelere de saygı duymayı öğrenmiyoruz.

  ben bazen katılmadığım fikirde olan yazarlara mesaj atıyorum. ya neden katılmadığımı kendimce açıklıyorum ya da neden böyle düşündüğünü anlamak istiyorum. ama yargılayıcı bir biçimde değil. sadece anlamaya ve anlatmaya çalışarak. "çok kötü" nedir arkadaşlar?

  31 ekim 2015 12:28 31 ekim 2015 12:29

  9. an itibariyle sözlükte bu oyu kullanmamız yasaklandı.

  modlaar!! alın şu gafil butonun kellesini...

  10 şubat 2016 00:55 10 şubat 2016 00:57

  10. Bazen gereksizce abanılan buton anlam veremiyorum kimi girdilerde.

  Beğenmediğinizde yazarla fikrinizi paylaşabilirsiniz. Böyle de bir alternatifi var.

  10 haziran 2016 15:44 10 haziran 2016 15:47