yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

  30. Öğretmenlerimin, tüm öğretmenlerin, Süslü sözlükteki öğretmenlerimizin öğretmenler gününü yürekten kutlarım.

  24 kasım 18:52

  29. bütün öğretmen süslülerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

  24 kasım 14:54

  28. Biraz erken bir kutlama, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun :) Asla hakkınızı ödeyemeyiz.

  Ancak bu yıl ile birlikte dilerim ki tüm öğretmenlerimiz artık öğrencilerinden bu özel günde hediye kabul etmezler. Her yıl güzel bir şekilde kutlamalıyız ancak hediye olayının en kısa zamanda kalkmasını diliyorum.

  Ben küçükken öğretmenime 1 tane karanfil verdiğimi ve bir kenara attığını hatırlıyorum. Üstelik hiç durumumuz yoktu, komşumuzun yemek verdiği bir zamandı. Ama annem eksik hissetmememiz için o karanfili almıştı öğretmenimize hediye verebilelim diye. Ancak sınıf öğretmenim kendisine alınan şık kalemi, bibloyu daha çok sevmiş ve bu tarz hediye alanları sarılarak öpmüştü, bana ise "teşekkürler" demişti sadece. Kendimi çok kötü hissetmiştim, bana sarılmadığı öpmediği ve onun gözüne giremediğim için.

  Lütfen hiç bir öğrenciden artık hediye kabul etmeyin öğretmenler gününde. Çocuklara bu tarz dayatmalar yapılmasın artık ve durumu olmayan ailelerin çocukları kendini yetersiz hissetmesin. Bunu başlatacak olan sizlersiniz.

  Umarım bu yazdıklarımdan ötürü bana kızmaz canım öğretmenlerimiz :) Hepinizi çok seviyorum.

  22 kasım 2020 12:38


  27. sevdiğimiz öğretmenleri takdir etme ve mutlu etme günü. keşke öğretmenlere alınabilecek hediye örnekleri paylaşılsa. 

  5 kasım 2020 15:47

  26. öğretmenlik meslek kanunu başka bir deyişle öğrencisinden,velisinden şiddet gören,öldürülen ; amirinden,ilçe müdürlerinden hatta meslektaslarından pisikolojik baskı gören,medyanın yerin dibine geçirdiği,mobbing gören öğretmenlere yönelik bir kanun çıkmadıkça; tüm bunların yanında haksızca sözleşmeli öğretmenlik denilen kölelik kaldırılmadıkça,ücretli öğretmen yerine hakeden binlerce meslekdaşım atanmadıkça, sırf yandaş kadrolaşması için mülakat yapıp kul hakkının dibine vurmaktan vazgeçmedikçe (gizlinot: Aa dindar nesil yetiştirildi ) öğretmenler gününü kutlasan ne olur kutlmasan ne olur.

  Not: (büyüklere diyorum süslüler siz alınmayın)

  3 aralık 2018 09:52 3 aralık 2018 09:53

  25. öncelikle öğretmenler gününün darbe(12 eylül) ürünü olduğunu öğrendiğimden beri kutlamıyorum. Bu bilgiyi geçtikten sonra onları büyüttükleri için anne-babalarının öğretmenler gününü kutlayanlar (anne babasının mesleği öğretmen olanlar hariç), sırf anne oldukları için kendi öğretmenler gününü kutlayanlar; bir iki çocuğa hayatı öğretmekle öğretmen olmuyorsun. sadece ebeveyn oluyorsun, burada artık bir anlaşalım. ayrıca lisansı pdr olanlar, dünyanın hiç bir yerinde rehber öğretmenlik diye bir şey yok. Sizler 'psikolojik danışmansınız' siz bu günü kabul ettikçe çocukların netlerini kontrol edip ders programı hazırlamaktan öteye geçemezsiniz, allah aşkına egonuz tatmin oluyor, narsistlik yanınız besleniyor diye bu günü kutlayıp durmayın.

  24 kasım 2018 23:37 24 kasım 2018 23:38

  24. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmakla beraber; onun gösterdiği hedefe doğru, aydın, çağdaş, fikri ve vicdani hür nesiller yetişmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım.

  “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.”

  24 kasım 2018 12:20


  23. Öğretmenler günümüz kutlu olsun süslülerr. Benim ilk öğretmenler günüm, değişik duygular yaşıyorum. Hepimiz aydınlık nesiller yetiştirebiliriz umarımm. 

  24 kasım 2018 11:55

  22. Öğretmen olabilmeyi çok isteyen ancak üniversite tercihleri sonrasında başka mesleğe yönelmiş bulunan şahsımın en özendiği ve kutlamaya en değer bulduğu günlerden biridir.

  Öğretmen olan tüm süslülerimizin bu güzel ve anlamlı gününü kutlarım. nice güzel nesilleri sevgiyle  ve sağlıkla yetiştirmelerini dilerim. 

  24 kasım 2018 10:39 24 kasım 2018 10:42

  21. Az önce mesleği öğretmenlikle alakası olmayan birinin anne olduğu için kendisinin ve tüm annelerin öğretmenler gününü kutladığını gördüm. Anne olduğu için dünyada ki her şey olduğunu söyleyen insanlar o kadar itici geliyor ki, allahım nolursun anne olunca anlamayayım onları.

  25 kasım 2017 00:29