sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • medya (1)

1. 3 senelik ilişkide,çiçek alıcakken hep bi sorun(?) çıkıp,al(a)mayandır.

Edit: çiçekçi teyze zorla bi karanfil sıkıştırmıştı. Onu sayıyo muyuz? :(

Ukte: (yazar: suslusirine)

22 aralık 2015 12:12 22 aralık 2015 12:24

2. 4. ayda bile "bugün 4. ayımız kutlu olsun" dememişim diye dünyanın olayını yapan adam, 1. yılımızda sadece lütfenden iş yerime çiçek göndermek suretiyle ogünü beraber geçirmeyi bile düşünememiş bir öküzcan sevgiliye denir. kendisine de bin kez söyledim tam bir öküzcüksün diye. Hala o adamla beraberim o da ayrı.

edit; o öküzcük ile evlendik

22 aralık 2015 12:17 25 aralık 2017 16:44

3. Bütün buluşma günlerimizi değiştiren ve sözünü tutmayandır. Bugünde ben sana demiştim perşembe olsun 2 saat uyudum 8 de yattım istemiyorum diyerek sınırları aşabilmiş odundur. Sabah sabah artık sinirden ağladım ya.

22 aralık 2015 12:23

4.

+ canım dondurma var yer misin?

- neli?

+ kıyyyymalı

- :(

22 aralık 2015 12:36

5. Benim de sahip olduğum sevgili türü. Bunlar öyledir ki kendilerinin hep öküz olduklarını kabul etmezler "sen beni böyle yaptın" gibi kaçış yolları bulurlar.

Sevgilisi olmayan kuzenim bile benden daha çok çiçek alıyor. Lakin mesele çiçek de değildir, her türlü ince düşüncedir (gizlinot: bizimkinde de bi gram yok anacım )

Birgün bi arkaşımın kendi yaptığı sevgilisiyle olan resmin tahta çubuklara yapıştırılmış tablo resmini attım aynen şu konuşma geçti

+bak insanlar neler yapıyor, el emeği göz nuru.örnek al biraz

-off keko ya ne uğraşmış

+.......

-ben de benim arabanın resmini böyle yapayım bari.

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler (gizlinot: arabasına karşı daha romantik)

22 aralık 2015 21:35

6. sevgililer gününde ellerimle yaptığım, özel paketleyip, süsleyip püslediğim brownie'yi buluşma sonunda abisi ile yengesine götürüp yedirendir. (gizlinot: ayıoğlu ayı)

vurdum kıçına tekmeyi gitti!..

22 aralık 2015 21:46

7. Bir adet bende de var bundan. Beş yıllık sevgilisine aldığı hediye sayısı üçü geçmemiştir. Çiçek desen hiç almadı. Kibarlık ve ince düşünceden tamamen yoksun. Yüzüne de diyorum hiç umrunda değil beyefendinin.

22 aralık 2015 21:53

8. sonradan öküzleşenleri insana daha koyan cinstir efendim bunlar, 1,5 yıl kadar önce bir tek öksürüğüme kocaman kocaman çiçekleri geçmiş olsun diye yığan, doğumgünümde iş yerime ayrı, akşam buluşmaya ayrı çiçeklerle gelen adam, çok şükür 2 sene sonunda evrimini tamamlayıp, geçen arabamı otoparkta tesadüfen görüp bana arabanın camına bir şey bıraktım çıkınca al onu diye mesaj attı, bi heyecanla çıktım, iş çıkışı arabanın camında soyulmuş mandalina kabuğu buldum. baya böyle içini yemiş kabuğunu cama bırakmış. ha güldüm o ayrı.

gerçi öküzün alası benim galiba, en son yolladığı kocaman orkideyi budayım ben bunu ya daha gür çıkar diye kırt kırt kesip mahvetmiştim çiçek hayata küstü tabii, ondan sonra tekrar yolladığı orkideyi çiçekçiden teslim alırken, çiçekçiye "ya bu adam biliyo ben buna bakamıyorum, yine gitmiş bundan yollamış" diye dert yandım, çiçekçi direk cevabı koydu bana. "abi siparişi verirken bizim karı biraz vahşi çiçekten falan anlamaz buduyo bu orkideleri, solmayacak bişey yollayın diyince, biz sahtesini getirdik merak etme abla"

baya bildiğiniz gerçek dokulu sahte orkide, yanıma her geldiğinde bak nası canlı çiçek solmadı görüyon mu hehehhehe diye keyif oluyo.

22 aralık 2015 22:30

9. çiçek almayı sevmediğini söyleyen ve bu yüzden almayan bi sevgilim vardı. kendisine benim çiçek almayı sevdiğimi ve bu çiçeği benim için alacağını bi türlü anlatamamıştım. ben de normalde herhangi bi şeye para vermeyi lüzumsuz görebilirm ama o şeyi alacağım kişi için bu önemliyse o zaman o şey benim için para vermeye değer olur normal olarak. hayır gören duyan da faiş fiyatlarda kocaman buketler istiyorum filan zannederdi. harbiden öküz bu erkeklerin çoğu ya.

22 aralık 2015 23:11

10. Malesef ki hepsinde, kimisinde az kimisinde çok ölçüde bulunuyor öküzlük. Özellikle yüzüne vurduğunuzda da " elalemin sevgilisi neler yapıyor bu mu sorun?" diye geri dönüş alıyorsunuz. Beni başkası bağlamaz. Benim sevgilim sen olduğundan ufak bile olsa bu öküzlük bana batıyor kardeşim. Ben hatalarımın farkına vardığımda özür dilemesini biliyorum ama beyfendi hatalı olduğunu dilinde kabul etse de içinde hala soru işaretleri oluyor. Yemin ederim o an iki tane patlatasım geliyor. Haklıyım ya kabul et ve sen öküzsün kabul et.

22 aralık 2015 23:16 ed.23 aralık 2015 11:01