yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (16)

  38. Koronavirüs korkusu sebebiyle telefonunu yıkamış telefonu bozmuş, bi de bununla ilgili tweet atmış kişi. Hayatta inanmam olmaz öyle şey diyenler için (link: https://twitter.com/omurgedik/status/1235254992472330240?s=19 Tık)

  7 mart 19:29

  37. Ustteki girdiye ithafen; nerede ne giydigini bilemeyen (!) kadin. 

  11 ocak 11:26

  36. Geçen gün bir davete fileli transparan bir sort giyip katılmış o da yırtılmış arkadan. Allahın adaleti demek istedim resmen. Bu aynı ömür teyzemiz yazın avmde sort giyenlere “teşhirci, amaçları belli” demişti. 

  10 ocak 16:18


  35. Turnusol gibi bir kadın valla. Herhangi bir konuda bu kadının aksi fikir beyan ediyorsam, anlıyorum ki doğru yoldayım. Benzer çalışan diğer turnusollar: serkan inci, nihat doğan, nagehan alçı

  5 aralık 2019 16:35

  34. No context bamyacı

  5 aralık 2019 16:08

  33. antipatikliğin vücut bulmuş halidir kendisi. Mağara adamıyla muhteşem ikili olmuş. Beraberce ispanyaya yerleşseler keşke.

  5 aralık 2019 15:22

  32. dünyanın en itici kadınlarından biri. kadınların yüz karası. kıytırık gazetelerden birinde (bkz: can yaman) isimli mağara kaçkını kılıklı herifin ispanya'da sergilediği skandalı savunmak amacıyla bir yazı yazmış. yazısında mağara kaçkını kılıklı herifle arka odaya geçmek isteyen kadınların herifi linç ettiğini belirtmiş. daha önce de bebek emziren ve şort giyen kadınlarla ilgili saçma sapan yazılar yazmıştı. türkiye'de iletişim fakültesi mezunu donanımlı, kültürlü insanlar iş bulamazken ömür gedik vb. vasıfsız tipler ana akım medya kuruluşlarında yüksek maaşla yazarlık, sunuculuk vb. işleri yapıyor.

  5 aralık 2019 13:22 5 aralık 2019 13:23


  31. Evet yerine göre giyinmek diye bir şey vardır ama bunu bir insanın başka birine hatırlatma, yerine uygun bulmadı diye kınama hakkı yoktur.

  Ömür Gedik hanım sen şimdi o kızın aşırı mini şortuna doz aşımı der kınarsan başka biri senin normal bulup giydiğin dekolte elbiseni kınamaz mı? E nasıl alacağız biz bunun önünü? Herkesin doğruları farklıdır. 

  Biz basbas bağırıyoruz öz gür lük! Diye. Kimse kimseye ne giyip ne giymemesi gerektiğini

  söy le ye mez!!!

  28 ağustos 2019 20:47

  30. Kendisine Yeni Türkiye updatei gelmiş ünlü (?). Bir de yaptığı açıklamaya karşı camel toe vb. göstermek de benzer işler.

  28 ağustos 2019 18:49

  29. hürriyet gazetesi yazarıdır. sosyal medya iyi ki var da kimi neye göre eleştireceğimizi görebiliyoruz. olay tweet'ten sonra şu şekilde açıklama yapmış:

  "Şort meselesiyle ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Yerine göre giyinmek diye bir şey vardır. Her yerde her şeyi giyemezsiniz. Yatak odası kıyafetiyle sokakta gezemezsiniz, bakkala gidemezsiniz, bir alışveriş merkezine gidemezsiniz. Bugün benim AVM'de gördüğüm kızın giydiği şort gerçekten şort denmeyecek şekildeydi. Popoyu baya açıkta bırakan şorttu. Ve bununla ilgili bu kadar kısa şortlar artık ayıp sınırlarını aşıyor diye yazdım ve gerçekten de hala böyle düşünüyorum. Ben bu ülkenin en rahat giyinen kadınlarından bir tanesiyim. Şort giyiyorum, giyilmesine asla karşı değilim. Benim kimsenin kıyafetine de karışmaya niyetim yok. Ama bir G - string şortla şokakta, bakkalda, AVM'lerde dolaşmayı ben kendi adıma doğru bulmuyorum. Yerine göre giyinmek diye bir şey var."

  şort olayını gündeme gelmek için ortaya attığını düşünüyorum. keza bence kendisi başarısız bir gazeteci, başarısız bir şarkıcı, bu da başarısız bir eleştiri. kim olursa olsun insanlar bu bilinç altına işlemiş mahalle ağzından kurtulamıyor galiba. bu kadar büyük çaplı bir gazetede gazetecilik yapan birinin daha tutarlı olmasını beklerdim. hop dedik orda kal portakal'da kalmalıydı. bir şekilde kendine medyada yer bulmaya çalışan biri olduğunu düşünüyorum.

  armağan çağlayan tweet'e cevap olarak ömür gedik'in kalça dekolteli bir fotoğrafını paylaşıp altına "konserde ömür gedik :)" yazıp paylaşmış. çok da iyi yapmış. üzgünüm ömür hanım, ayıp kıyafette olmaz, davranışta olur. merak edenler için buraya medya ekliyorum. yalnız bu medyayı eklerken tutarsızlığından söz ediyorum sadece. bugün dışarıda dekolteli bir kadın görünce etrafına beş defa bakıyorum, ya rahatsız ederlerse diye korkuyorum. sonra insanlara kızıyorum içten içe ama o kadınların cesareti beni mutlu ediyor. korkaklığımdan utanıyorum biraz. ama canlı cinayet görüntülerinden sonra ne bileyim baskı ve korku kaçınılmaz. böyle zamanlarda yapılan böyle açıklamalar yüzünden tekrar ediyorum. ömür gedik tutarsız ve ahlakçıdır.

  ilgili medya:
  1
  28 ağustos 2019 17:44 28 ağustos 2019 18:44