sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (1)

  15. uzun zamandır yapmadığım/yapamadığım eylem. gerçekleştirdiğim an ilk işim burayı editlemek olacak, totem yaptım. (gizlinot: swh)

  valla ne diyim benim yerime de öpüşün.

  10 ekim 2018 22:01

  14. çoğunlukla dizi ve filmlerde çok masum gösterirler bunu. aslına bakarsanız her şeyin başlangıcıdır öpüşmek. insanın kanını kaynatan bir eylemdir.

  masumane bi öpücük de kondurabilirsiniz dudağının kenarına, saatlerce de öpüşebilirsiniz. her ikisi de rahatlatır insanı. hayat güzelleşir. sevmediği, hoşlanmadığı kişiyle yapamaz bunu insan. bence bir insana aşık mısınız değil misiniz anlamanın en kolay yolu onu ne kadar öpmek istediğinizdir. en güzeli de sevdiğinle gönlünce öpüşmektir. yaşanmadan anlatılamaz bu. kelimelere dökmesi de çok zor.

  10 ekim 2018 16:37

  13. Hayatımdaki en güzel şeylerden biri. Sevdiğin insanle öpüşmek resmen ona hakim olmak demek. Mutluluktan uçuyorum.

  2 nisan 2018 23:11

  12. Ben de (gbkz: hadiyandan) nickli arkadaşa katılıyorum. Bu da aynı seks gibi uzun süre yapılamadığında, ortada veya zihinde de belirli bir insan olmadığında insanı garip düşüncelere sevk ediyor. Bazı erkeklerin kadınlara yaptığı gibi erkekleri seks objesi olarak görmeye başlıyorsunuz. cinsel enerji boşaltılamadığından artıyor, artınca sürekli bu yönde düşünülüyor, e sürekli buna odaklı düşünülünce de malum, erkekler obje oluyor. Bazen arkadaşlarınıza bile birkaç saniyeliğine "lan yoksa" diye bakıp sonra kendinize kızabiliyorsunuz, "arkadaş o, birlikte taso oynadığın adam, bozma şu güzel ortamı" diye. Ha otokontrolümüz yüksek ve durumun farkında insanlar olunca kendinizi kontrol ediyorsunuz ama yine de hoş bir his değil.

  Yani midesiz erkeklerimizin duygusal yapıları ve türkiye'deki flörtleşme imkanları gereği sürekli yaşadıkları hissiyat bu olsa gerek. Ama otokontrolleri sıfır ve özeleştiriden yoksun olduklarından çizdikleri resmin iticiliğini fark edemiyorlar.

  Bugün de empati kurdum ama empati bize öpücük getirmiyor. Bence kadın-erkek ilişkileri ve birçok açıdan daha az problemli bir toplum haline gelebilmemiz için şu cinsel devrim şart artık. Nasıl açken biz, biz değilsek, Yapamadığımız zaman öpüşme, seks düşünmekten başka şey yapamaz hale geliyoruz çünkü. Ne yapsak mutlu olamıyoruz, tatmin olamıyoruz. Hadi ben yine nispeten cinsel olarak özgürüm ama arada balataları sıyırıyorum, yüksek libidonun zararları. Ve fakat özgür olmayan kadınlarımız ve erkeklerimizin yaşadığı sıkıntıyı düşünemiyorum, düşünmek bile istemiyorum.

  10 mayıs 2015 09:26

  11. Nasıl oluyodu o? Unuttum.

  10 mayıs 2015 01:36

  10. (yazar: istisnai kişilik) ve (yazar: makeupfor) 'a katılıyorum, uzun zamandır yapmadığım şey.

  bu kadar uzun zaman olunca, şunu fark ettim ki ; hanzolara hak vermeye başlamışım.

  baya mağara adamı oldum ben ya...

  pratikte bir şey olmasa da, erkeklerin hepsini seks objesi olarak görüyorum.

  daldan dala konan erkekleri seks işçisi ve adeta kullanılıp bir peçete gibi kenara atmalık "bi şey" olarak görüyorum.

  eskiden tanıştığım adamların ailelerini, kaç kardeş olduklarını vs merak ederdim.

  şimdi bu tip insani meraklar aklımın ucundan dahi geçmiyor.

  eyleme geçmiş bi şey yok.

  zaten muhtemelen bu yüzden böyleyim.

  o yüzden öpüşün.

  erkeklerin de bi kalbi ve duyguları olduğunu unutmayın.

  onları bir et parçası olarak görmeyin.

  ben ettim siz etmeyin.

  9 mayıs 2015 21:56 9 mayıs 2015 21:57

  9. uzun zamandır yapmadığım eylem. ben yapamıyorsam siz de yapamayın diye görsel ekliyorum. (gizlinot: sensin kıskanç) (gizlinot: yalnızlık çok güzel sen de gelsene)

  şimdi manitası olanlar düşünsün!

  9 mayıs 2015 17:50

  8. Meraktan yapılmaması gereken eylem.

  Yani, ben bu kişiden çok hoşlanmıyorum ama öpünce belki hoşlanırım, bir deneyeyim dememeli. Siz hoşlanmamaya devam ediyorsunuz ama karşınızdaki Aklında yüz tane soruyla kalabiliyor.

  Eşeğim ben. Daha dün biri beni düşünüp özverili bir harekette bulunurken ben bundan ders alacağım yerde bugün gidip bencilliğin daniskasını yaptım. Bir senedir benden hoşlanan adamı "hem içimde de kalmasın, o da mutlu olsun" diye öptüm. Pişmanım. Eşeğim. Kalbini kırdım, iki kere eşeğim. Neyse, çabuk unutur umarım.

  6 şubat 2015 02:59 6 şubat 2015 03:00

  7. Dünya uzerindeki en keyif verici eylem. Hele o dudaklar birbirine değmeden önceki milisalise (böyle bir ölçü birimi yok ama olabilirde ?) alinan haz nedir öyle. Karşindakinin nefesini hissetmek, dudaklarin birbine değmesiyle hissedilen sicaklik varya bin sevişmeye değer bence. Bazen hiç otesine gecmeyelim sadece öpuşelim istiyorum da karşi tarafa pek çekici gelmiyor malesef. Sevdiğin kişiyle çok başka oluyor gerçekten, unutulmayan öpüşmeler arasina giriyor. Gerçekten öpuşmeyi bilmek diye de bir şey var ama,karşindaki bilmiyorsa bazen sikinti yaratiyor şahsen ben bunun soft ve yavaş olanini seviyorum araya ufak isirmalar falan da girsib tabi. En guzel orneklerini en yakin kiz arkadaşlarimdan biriyle yaşamiş olmam da ironiktir kizlar bu işi biliyor bence :)

  sağlik konusuna gelirsek bagişiklik kazaniyorsun iste opusunce en basidinden bunu soyleyebilirim. Agiz hijyeni de baya onemli tabi

  have a good kiss süslüler :*

  2 kasım 2014 03:06 2 kasım 2014 03:07

  6. girdileri okuduktan sonra bana "Ay içim kıpır kıpır oldu!" dedirten başlık.

  1 kasım 2014 22:08

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar