girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (3)

6. gerçekten iyi bir model. "mütevazı olmalısın, kıyafeti gölgede bırakmamalısın." diyerek modelliği çok güzel özetlemiş.

onedio da pazardan alışveriş yaptığı bir videoya denk geldim. aşırı şaşkınlıkla izledim. kız sen git en high fashion markalarla çalış sonra gel samimiyetle pazardan alışveriş yap. pazara giderken giydiği kıyafetler bile ortamda sırıtmıyor.

yorumlarda bir kaç denişik insan konuşmasına laf etmiş. belli ki genel anlamda yabancı dil kullanıyor buna rağmen sözcükleri tane tane konuşmaya çalışıyor. bunu kaç kişi yapıyor? yıllardır aksan konuştuğu için sempatik bulunan gayet düzgün türkçe konuşsa bile bilerek kameraya alındığında konuşmasına aksan ekleyen ünlüler var.

izlemek isteyenler için (link: https://onedio.com/haber/top-model-oyku-bastas-100-ile-semt-pazarindan-giyindi-804161 link)

12 ocak 09:07

5. surat yapısını beğenmediğim model. çevremizde zaten çok var bunlardan. modellerde farklı bi albeni ne bileyim özellik aranmıyor mu? kişiliğini vs bilmiyorum. lince uğramıştı daha önce orada duymuştum adını. normal bi kız işte içimizden biri. ne çok güzelsin diye methiyeler düzülecek kadar albenisi yok yerecek kadar çirkinliği de.

25 aralık 2017 14:51 25 aralık 2017 14:52

4. çok uzun süredir gördüğüm en güzel kadın. instagram keşfette karşıma çıkmasıyla vuruldum, bakmalara doyamıyorum. umarım doğru tercihler yapar ve alır yürür.

24 aralık 2017 23:48


3. Yasından beklenmeyecek olgunluk ve keskin zekaya sahip. Yürü be öykü. Sıradan güzellik algıları olanlar çatlasın sen podyumlarda yürüdükçe

14 ekim 2017 23:09

2. fergie'nin klibinde barbara ile oynayan twitterda esprisini döndüren model :)

insanların çoğunda belli bir güzellik algısı var ya. mesela gigi hadid, josephine skriver, taylor hill, adriana lima. insanların yüzde 90'ı beğenir bu modelleri. "güzellik algılarına" uyar çünkü. ama gucci gibi markalar hep öykü baştaş gibi yüz hatları değişik, farklı bir güzelliği ve albenisi olan modellerle çalışıyor.

gerçekten ilk gördüğümde yüzü çok değişik gelmişti ama fotoğraflarına bakınca gerçekten beğendim bu kızı. farklı bir albenisi var. ilk bakınca begenemiyosun yüzünü ama sonradan hoşuna gidiyor.

yolu açık olsun :)

14 ekim 2017 14:34 14 ekim 2017 14:35

1. milano moda haftasına çıkan ilk türk 97'li manken. bilgi üniversitesi'nde mimarlık okuyor. fergie'nin klibinde barbara palvin gibi ünlü mankenlerle oynadı muhtemelen adını daha çok duyacağımız bir güzellik. twitter'da da baya aktif kendisi güldürüyor da(gizlinot: swh)

14 ekim 2017 04:33