yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (5)

  15. Sakın ha sakın bu kadının güzellik merkezine gidip kaş tasarımıymış kaş serumuymuş cilt bakımıymış falan yaptırmayın. Bu kadar sahtekarlık olmaz yahu. Altın oranla kaş tasarımı yaptıklarını iddia ediyorlar instagramda boy boy reklamını yapıyorlar ama fiyasko. Kendini bir nane sanan, adama göre muamele yapan burnu havada çalışanlarından birine, " altın oran cetveliyle mi İple mi çizeceksiniz?"  diye sorduğumda bana "Altın oranla kaş tasarımı sizin yüzünüze göre olan kaş tasarımıdır" diyip makasın ucunu kaşıma hizalayıp göz pınarıma ve burnumun ucuna tutup "altın oran bu" dedi . Hadi yaa. Ulan siz karşınızda aptal mı var sanıyorsunuz? Bunu benim 10 liraya kaş alan kuaförüm de biliyor. Ben buraya kaş tasarımı yaptırmaya gelmişsem siz de bana altın orandır carttır curttur bir şeyler vaadediyorsanız onu vermekle yü küm lü sü nüz! Ayrıca çalışanları sürekli bir şeyler yaptırmanız için sizi taciz etme boyutunda ikna etmeye çalışıyorlar. Kaşımı alan kadın bana "cildiniz çok kötü cilt bakımı yaptırmanız lazım" dedi. Yahu bu ne terbiyesizliktir. Utanmasa mememi açıp çatlağınız da varmış cık cık ne kötü duruyor biz bunları da düzeltelim falan diyecek. Zaten kaş alma sırasında kolunu göğüslerime dayayıp bastırdı 2 defa uyarmama rağmen de buna devam etti. Elindeki alkollü mendili gözüme sürdü! Kaş tasarımı(!) nasıl oldu merak edenler olursa söyleyim. Berbat oldu. 10 yaşındaki kuzenim alsa kaşımı bu kadar berbat edemez. Sakın gitmeyin derim.

  28 eylül 17:19

  14. Böyle hemcinslerimi gördükçe gerçekten midem bulanıyor. Günlerce İnstagram search bölümünde darp anlarını anlattığı ve salya sümük ağladığı videoları mevcuttu, gözünün üstünde morluklar vs. Sonra bir bakıyoruz ki magandacılık oynayan sevgilisiyle barışmış(!) fotoğraf koymuş(gizlinot: Gelen tepkilerden sonra silmiş gerçi). Kadına şiddet aile içi şiddet ve kadın cinayetlerine karşı toplum olarak böyle hassas olduğumuz bir dönemde bu konuyu suistimal eden  kendi gibi zibilyon tane sahtekar ünlümsü kaşını gözünü boyayıp bir güzel reklam yapıyorlar sonra bir bakıyoruz ki affetmişler aslında darp saatlerinde keyif yapıyorlarmış hersey sahteymiş falan. Gerçekten  çok cirkin ve avam hareketler. 

  19 haziran 14:26

  13. Mafyacılık oynamak isterken elinde patlayan kaşcı.

  Gereksiz magazin haberleri gözlemcisi tatar gururla sunar.

  Ana haberlere bile çıkmış, sevgilisinin dükkanını kurşunladığı ve darp edildiği. Tabii olayın iç yüzü asla göründüğü gibi değil, en basından başlamak gerekirse.

  Özge photoshopfail kardeşlerle birlikte kendine yeni bir şube açmak için bir yola giriyor, bir süredir yakın arkadaşlar. Daha sonra nedeni bilinmez bir şekilde açılışa kısa bir zaman kala küsüyorlar. photoshopfail kardeşler bu küslük sebebini özge'nin işlemlerinde kullandığı lumigan adlı ilaç ve diğer ürünlerine güvenmeleri olarak açıklıyor, tabi bu kesin yalan, neyse.

  özgenin sıla(gizlinot: Dilanpolat) adında bir arkadaşı ve sılanın sevgilisi fatih konusu var birde, işlerin çığırından çıktığı nokta. Özge yakın arkadaşı sılanın sevgilisiyle görüşmeye başlıyor. Görüşme sebebi de photoshopfail kardeşlere zarar verdirmek. Çünkü bu fatih silahsız gezmeyen yeni nesil minik kabadayılardan. Neyse özge fatihi bir güzel ayartıp sevgili oluyor, sıla ile bağlarını koparıyor. Sevgili kişisi fatih de edinilme amacına uygun olarak photoshopfail kardeşleri tehditlere başlıyor ve kardeşler ve sıla adam hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıyor. Bu sırada imam nikahı kıyıp aynı evde yaşamaya başlıyorlar çünkü bir imam kaldı olaya karışmayan.

  Özgenin paylaştığı darp raporuna ve haberlerde anlattığına göre ayın 8 inde eve kapatılıyor ve darp edilerek evde zorla tutuluyor. Takipcilerin söylediğine göre de bu sürede storyler(gizlinot: Yüzü görünür bir biçimde) paylaşıp reklamını yapmaya devam ediyor. Paylaştığı darp raporunda yalnızca göz ve kulağından bahsediliyor, darp ayın 8 inde gerçekleşmiş, rapor ayın 10unda alınmış. Ayın 8i ve 10u arasında botox yaptırdığını(gizlinot: Yaptırırken story atmış) ve bu morluklarin sebebinin botox olduğunu söyleyenler de mevcut. Bir de 100bin tl çaldığı olayı var ama tam anlayamadım olayın iç yüzünü, çerez parası gibi birbirlerine gönderilmiş ve havada kalmış para.

  Yani işin özü eski arkadaşlarını tehtit ettirmek için yaptığı sevgili başına ne işler açmış kızcağızın, tüh tüh.

  13 mayıs 08:58


  12. Dün akşam etilerdeki merkezi kurşunlanmıştır.

  Arkadaşlarımın kaş aldırmaya gidip memnun oldukları (sadece kaş aldırmaya gittiğinizde vitamin konusunda ikna etmeye çalışıyorlarmış o yorucu), benim kaş vitamini yaptırmak istediğim ancak vitaminin içeriğine güvenemediğim için yaptırmadığım güzellik merkezi. Kurşulanmadan sonra hiç gidemem heralde kendimi güvende hissedemem. 

  11 mayıs 16:13

  11. Insagramda denk geldiğim photoshopfail'le tartışmasının ardından biraz kim diye bakmaya merak uyandırdı. Tüm bu suçlamalar doğruysa bakanlığın ciddi bir yaptırım uygulaması şart hele de son mesajlardaki savcı sevgili yaptım açıklaması daha da çarpıcı. Marka adında organic olması üzerine organik yazmasını haklı çıkarmaz. Bir sürü belge ce takip gerektirir. Sözel değil somut cevaplar vermeli. İnsanların sağlığıyla oynayıp Allah benim yanımda kim 28 yaşında 4 dükkan sahibi demekle olmaz bu işler. Belgeli ve kanıtlı konuşursa müşterileri de arkasında duracaktır yok sahtekarsa o da gün yüzüne çıkmalı!

  22 şubat 15:26

  10. Photoshopfail sayfasının dediğine göre fahis fiyata sattığı kaş serumunun içine lumigan göz damlası koyan güzellik salonu sahibi. Bir ss paylaşmıştı bir de susam yağı, badem yağı vb yağlar ve eczaneden lumigan damla al diye. Şimdi ben eczacıyım ve bu çerçevede olaya bakacağım. Lumigan yan etki olarak kaş ve kirpikleri çıkaran, uzatan bir damla. Ve bu ilacı doktorlar reçete ederken son derece özenli davranıyorlar, yan etki yelpazesi geniş. Çıkıp tarım bakanlığı sertifikası var demek bana komik geldi. Tarım bakanlığı ruhsatı olup toplatılan ve zehir saçan yığınla ürün gördük. 

  Öncelikle şunu anlamak lazım. Bir ürün formüle edilirken koca koca firmalar bilmem kaç milyon dolarlar harcayarak formül geliştiriyorlar, ar-ge yatırımı diyoruz buna da. Bu mucizevi formülü bir çok firma neden yapmadı acaba hiç düşündük mü? Art de huile markası -ki yağ kalitesinin çok iyi olduğu analizlerle ortada- çok daha cüzi bir rakama satılıyor. Demem o ki eğer böyle bir içeriğe sahip ürünler satıyorsa ciddi yaptırım uygulanmalı. Diğer konularla alakalı yorum yapmayacağım, kendi aralarında olan meseleler. 

  22 şubat 15:19

  5

  9. bu güzellik koçumuz hakkında daha önce de yazmıştım. işin ilginci, onu ifşalayan photoshopfail sayfası; bir nevi kanka modundaydılar..bu içerik yüzünden de (lumigan) birbirlerine giriyorlar..e peki mac’den hırsızlığına tut,sahte diplomalar ,evli adam olayları falan, bunları biliyorsunuz , ama böyle biriyle arkadaşlığa da devam mı?  Belki de onu bitirici bi vuruş arıyordu o da ; lumigan oldu. Ses kayıtlarından da hiçbirini inkar edemez..Açıkçası iki üç ünlüye kaş makyaj yapıp , sonra reklamını yaptırtırak da yol aldı. İnsanlarda kandı tabii. Ve şuan özge özel hanım, pişkin pişkin 4 şubem var, insanlar beni seviyor, gelin denetleyin diyor .Onu seven insanlardan birisinin yorumu , bakın ne kadar da hoşgörülü :) 

  ilgili medya:
  1
  22 şubat 13:57 22 şubat 13:59


  8. Kirpik serumu diye kendisine gelen kisilere uyguladigi serumun icine lumigan koyup insanlarin goz sagligiyla oynayan sozde kas&kirpik serum ureticisiymis.

  22 şubat 01:47

  7. ben iki kere gitmiştim. ilk gittiğimde osmanbey'deydi, ikincide etiler'de. kaşlarımda hiç bir fark olmadığı gibi baya da bir risk almışım. şimdi düşününce ne olduğunu bilmediğim bir sıvıyı kaşıma sürmesine izin vererek ne tehlikeli bir şey yapmışım. bir de kaşınıza öncesinde çizikler atılıyor.

  en ilgincime giden de ödeme karşılığında fiş kesmiyor olmasıydı.

  21 şubat 22:07

  6. Ben daha kendi iş yerini açmamış, garage’da kaşçılık yaparken tanışmıştım kendisiyle. Benim kaşlarımı yaptıktan birkaç ay sonra, nişantaşı’nın göbeğine ilk şubesini açınca şok oldum. Kuaför yanında çalışan birinin şube açabileceği bir yer değildi çünkü. fakat çok da kurcalamadım; aile birikimidir öyledir böyledir, beni ilgilendirmez diye. Bu arada ben yaptığı kaştan pek memnun kalmamıştım; çünkü iki kaşı eşitleyememiş, biri diğerinden daha kavisli olmuştu. Beni, “ iki kaş asla birebir birbirine benzemez; hep biraz asimetrik olur.” Diye sepetlemişti. İnandım.

  Bu arada, sizli bizli başlayan ilişkimiz, onun şube açmasıyla “senli benli” oluverdi. bir gün bana durduk yere mesaj attı: “kız alemdalenda, senin sağ kaşın küsmüştü; dökülen yeri çıkmıyordu. Aklıma geldin, gel ben bi karışım yaptım; bak böyle güzel sonuçlar veriyor.” Diye bana bir iki fotoğraf yollayınca, beni hatırlamasına şaşırdım. hitabetinden rahatsız olmama rağmen, gördüğüm fotoğraflar beni tatmin ettiği için  salak gibi koştur koştur gittim. 

  Kendi şubesine ilk defa gidiyordum. Beni pek bir coşkulu karşıladı;  işlemimi kendisi yaptı. Lakin diğer işlemler ve müşterilerle asla ilgilenmiyor, soru soranları tersliyordu. Tuhaf sokak ağzına sahip bir kadın zaten. Neyse, işlemin sonunda bana neden iyi davrandığını da anladım. “Ay kız şimdi senin instagram’da takipçin çok ya, beni bi paylaş da reklamım olsun olur mu?”(o zaman influencer tanışı yoktu herhalde; benim kıçı kırık 7000 küsür kişilik instagram hesabımı bir şey sanmış.) 200 tl’ydi kaş kürü. Parayı verip, çıkıp gittim. ( senelerdir çıkmayan kaşım çıktı evet; ama paramla organlarıma zarar verecek bir şeyi bedenime zerk etmesine müsaade etmişim meğer.) Oradaki çalışanlara ve müşterilerine olan tavırlarından, konuşma dilinden ve beni kullanmaya çalışmasından rahatsız olduğum için, şubeden çıkar çıkmaz her yerden engelledim.

  Demem o ki, bu kadının şubelerinden herhangi birine gitmeyin. Benim kafasızlığım hepinize ders olsun. Hatta yazdıklarım yeterince güven vermediyse, açın kendisi hakkında yazılan şikayetleri okuyun. 

  21 şubat 11:10 21 şubat 11:13