girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (3)

36. Sinem kobal'la birlikte gidip fakir fukara sevindirsinler bence. özge ulusoy'a hacı sabancı ile ilişkisi yüzünden (gbkz: gold digger) muamelesi yapılmasını çok saçma bulurdum hep. kendi işi gücü, parası olan, adını mesleğiyle duyurmuş güzel bir kadın sonuçta. Biraz itici bulsam da yiğidi öldür hakkını yeme diyorum ben. bu arada nerede o eski mankenler? Günümüzde her manken olacak tipe, fiziğe sahip insanları oyuncu diye iteliyorlar. Niye artık top model çıkmıyor ülkede? neyse derdimi öpeyim. Tek eksiğimiz top model çünkü.

20 nisan 19:56 20 nisan 20:02

35. Şuanda bir yerlerde kahkahalarla güldüğüne emin olduğum manken 

20 nisan 19:43

34. 2003 Miss Turkey ikincisi, manken, oyuncu, sunucu, yeni youtuber, 1982 doğumlu olduğunu öğrenince küçük bir şok geçirdiğim güzel kadın. bence türkiye'deki en başarılı mankenlerden biri(gizlinot: diğer favorim de çağla şikel)

yaşına rağmen cildi o kadar parlak ve kırışıksız ki, özellikle danla'nın videosunda, çıldıracaktım. danla yanında ondan daha yaşlı görünüyordu. ayrıca hiç estetiği olmadığını söyledi. (gizlinot: ne kadar doğru bilemem tabii) 

youtube kanalını (ismi: 'nasıl?') konsept olarak beğensem de sanki ezberlemiş öyle konuşuyormuş gibi cümlelerin fazla düzgün olması hoşuma gitmedi. yine de farklı içerikler deniyor gibi şimdilik ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

12 mart 23:19


33. sabancıların asla gerçek asilzade koç ailesinin yakınına bile yaklaşamadığını gösteren mağdur manken. kendisi bu olaydan sonra parlayacaktır, hiç üzülmesin ve çok ciddi de bir destek alıyor. kaldı ki hacı sabancı o ekran görüntüsü alınan mesajların gerçek olmadığını söylemiştir. esas mesajlar başkaymış, bunlar photoshopmuş. gerçek mesajların içeriğini bile bilmeden bir gün olsun bu ilişki hakkında konuşmayan, ortalıkta sabancı ailesi hakkında tek laf etmeyen ve bu süreçte çalışmaya devam eden bir kadın hakkında yedi ay sonra konuşmak niye acaba? mesela ailenin onuruysa sen daha çok rezil ettin aileni.

10 kasım 2017 22:12

32. kendisine 'Allah kurtarmış annesinin kuzusu hacı sabancı'dan' demek istediğim gerçek mağdur. yazık günah onca yılını değmeyecek biri uğruna heba etmiş, şimdiyse bunun acısını yaşıyor. karşı tarafa gelecek olursak; tuttuğu eli bıraktığı yetmiyormuş gibi bir de utanmadan bilmem ne bıdı bıdı bu kız için iltifat kalır cümlesi de karakterini özetliyor zaten malum kişinin. 30 yaşına gelip de hala ayaklarının üzerinde duramayan, kararlarının arkasında duramayan, anne sözünden çıkmayan birinden bahsediyoruz burada ve bu kişinin kendi ayakları üzerinde duran özge ulusoy için bu cümleleri sarfetmesi gerçekten çok anlamsız. her şey parayla olmuyor hacıcım.

10 kasım 2017 22:07

31. benim tuhafıma giden şey yahu bu ünlüler de telefon karıştırıyormuş Bizim işsizlikten hobi olarak yaptığımız sevgili telefonu karıştırma olayını sen git dünyalar kadar parası olan adam da yapsın o zaman bunlar tuvalete gidip sifon da çekiyorlardır vay be. 

10 kasım 2017 09:31

30. yalnız olayda hacı sabancı'nın özge'nin telefonuna bir şekilde girdiği falan konuşuluyor yani başka türlü haberi nasıl olsun zaten mesajlardan. artık nasıl girdiyse..

pardon da benden gizli telefonumu karıştırıp, üstüne beni suçlu gösterecek adamın alnını karışlarım. ilk önce bunda bir anlaşalım, kimse kimsenin en mahrem eşyası olan telefonunu karıştıramaz yahu, çift olsak da kendi özel yaşamlarımız ayrı sonuçta. 

sabancı da olsan, türk erkeği sonuçta. zaten sabancılara da sosyetik demeye bin şahit ister, çoooookk aşşırı über zengin kayserili bir aile diyebiliriz ancak.

saçmalığa gel...

10 kasım 2017 00:02


29. Son patlayan olayda kendisine hak veriyorum. Çünkü 4 yıllık ilişkisi boyunca, medyada sürekli olarak arzu Sabancı tarafından istenmeyen gelin olarak lanse edildi bu kız. Sonuçta kendimi onun yerine koyduğumda o da bir insan, istenmeme nedeni olarak da sosyetik bir ailenin kızı olmaması gösterildi. Bu mudur yani?? Aslışah alkoçlar sosyetik bir ailenin kızı ama özge nin yanında esamesi okunmaz her açıdan söylüyorum bunu. Hem kalite hemde güzellik olarak aslışah a bin basar özge. Küfür hadisesi doğru mu bilmiyoruz, küfür le hakaret aynı şey değil bence. O yayınlanan whatsapp görüntüsünün de montaj olduğu hacı Sabancı tarafından doğrulandığına göre ortada net bir delil olmadan niye kıza bu kadar yükleniliyor anlamadım. Ayrıca hepimiz insanız, sanki hiç birimiz daha önce kayınvalidemiz veya erkek arkadaşımızın annesi hakkında dedikodu yapmadık. Ben kayınvalidesiyle sorun yaşayıp arkasından ne küfürler ne hakaretler edenleri gördüm. Ama sorsan hepimiz sütten çıkmış ak kaşığız. İnsan sevilmediğini anlarsa ona göre tutum sergiler karşındakine. Ayrıca özge yle hacı Sabancı resmî olarak evli de değillerdi yani kayınvalidesi değildi. Yasemin Özilhan örnek gösterilmiş. Ama yasemin Özilhan ilişkisi başladıktan çok kısa bir süre sonra oyunculuk mesleğinden de ekranlardan da elini ayağını çekti. Özge ise tam tersi işine daha çok sarıldı medyada daha fazla görür olduk onu. Ayrıca özge nin ilişki geçmişiyle yasemin Özilhan ın ilişkisi geçmişi de aynı değil. Onun bi keremcem le ilişkisi olduğu diye biliyorum ben. Ama özgenin bir çok ünlü erkekle adı anıldı geçmişte. Ayrıca 24 saat süren meşhur evliliği de cabası. Yasemin Özilhan ın zamanında bir dergiye verdiği çıplak fotoğrafları da evlendikten sonra mahkeme kararıyla internetten sildirdi diye okumuştum. Yani aslında burda mesele, hacı Sabancı yla İzzet Özilhan arasındaki tutum farkı. Birinin niyeti gerçekten Evlilikti. Diğeri ise güzel ve ünlü bir kadınla bir süre takılmak gününü gün etmekti. Ayrıca 30 yaşındaki bir erkeğin annesinin, oğlunun ilişkisine bu kadar müdahil olmasını sağlıklı ve doğru bulmuyorum 

9 kasım 2017 17:25 9 kasım 2017 17:27

28. sonuçta öyle ya da böyle 4 yıldır sevgili olduğu bir adam ile onun annesi yüzünden evlenemeyince, ilişkinin adı konamayınca en sonunda haklı olarak patlamış kadındır.

ben hiçbir şeyin karşılıksız olduğuna inanmıyorum. tamam özge hakaret etmiş sevgilisinin annesine. bunu hacı ifşalamış. peki hacının annesi ne yapmış özgeye? dediğim gibi hiçbir şey karşılıksız değildir.

düzenleme: duymayan kalmasında iki gün önce bu mevzu ayrıntılı olarak anlatılmış. youtube'da izlemiştim.

9 kasım 2017 15:39 9 kasım 2017 15:40

27. Bu kızın konuşmalarının bir kısmını seviyorum, erken yatın, çok şu için kısımlarını kendinize bakın ah o zaman benim gibi güzel olursunuz sekansını yakaladığım için beğeniyorum. Ama konuşma uzayıp da özge sürekli kendini övme, ben de şuraya gittim, şunu yaptım görgüsüzlüğünden dem vurmaya başlayınca daha fazla tahammül edemiyorum. Kendisi hakkında 2 şey söylemeye geldim.

1- Hacı sabancı'nın kendisine değil, sahip olduklarının büyük bir kısmına bayıldığını düşünüyorum, evet kendisi de manken, oyuncu ne bileyim işte o da iyi paralar kazanıyordur, ama mevzu bahis sabancı ailesi be gülüm, türkiye'nin en zengin 2 ailesinden birisi.

2- Yasemin ergene o kadar da güzel olmamasına rağmen netice itibariyle hem de manken, oyuncu statüsündeyken özilhan ailesine gelin gitmeyi becermiş, üzerine de 2 tane de çocuk doğurmuş, yapmış yani, özge'nin hacı'dan yaşça da büyük olması ve artık 40'larına yaklaşan bir kadın olarak görülmesi de aile tarafından onaylanmasını gittikçe zorlaştıran bir unsur. Bugün olsa sabancılar hostes gelin alır mıydı hiç sanmıyorum. Zaten muhtemelen olmayacağı iyice belli olduğundan ayrıldılar. Artık muhtemelen hacı sosyeteden bir güzelle evlenir, özge de acun'un paralı zengin arkadaşlarının birisiyle.

9 kasım 2017 14:39 9 kasım 2017 14:40