sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • medya (4)

  98. hayatının elinden çalınması her aklıma geldiğinde yüreğimi parçalayan, beni darmadağın eden güzel kadın. ilk duyduğumdan beri çok etkilemişti beni, özgecan. 

  hâlâ herhangi bi kadın cinayeti haberi duysam, okusam aklıma ilk kendisi gelir. 

  bugün hayatta olmamasına sebep olan o katiller canidir, alçaktan da aşağıdadır, haysiyetsizdir, şereften yoksundur, yaratıktır. ayrıca hapishanede öldürülmeleri onlar için birer mükafat olmuştur.

  dilerdim ki, acı çekerek, yaşattıkları korkunun bin katını yaşayarak ölselerdi. özgecan’ın yaşadığı o anki korkunun bin katını yaşayıp öyle geberselerdi.

  14 mayıs 16:47

  97. ah canım benim canım benim. her sene sevgililer günü denilince kalbimi sıktıran melek. bugün sabah evden çıkarken'özgecan da o gün böyle evden çıkmıştı.' dedim. otobüs beklemiş okuluna gitmiş, gezip o gelmez olasıca minibüse binmişti. herşeyden habersiz.sıcak evine annesini yemeğine kavuşup tv izleyip uyuyacaktı. ama olmadı. hasta ruhlu kişiler tarafından acımasızca katledildi. hala aklım kalbim böyle bir ölümü kabul etmiyor. anne babasının 'gömmeyin meleğimi'çığlıkları kulaklarımda sızlıyor. ah be özgecanımız. keşke bu kötü dünyada senin acın sonu getirseydi. senden sonra hala kadınlarımız katlediliyor, tecavüze uğrayıp'o saate ne işi vardı. bakire değildi, açık giyinmişti.' deniliyor .arsızca. maalesef devam edecekte. nurlar içinde uyu güzel kadın.

  11 şubat 10:14 4 nisan 16:43

  96. nurlar içinde yat özgecan. seni rahmetle anıyorum

  11 şubat 08:40

  95. özgecan'ın katili daha önceden öldürülmemiş miydi, beni aydınlatır mısınız? hatta sabaha kadar kıvrandı, iki saat işkence ettiler denmişti.

  3 temmuz 2018 18:28

  94. Sabahın altısı.

  Gözlerimde yaşlar var. Yanaklarımı, dudaklarımı ıslatıyorlar. Hasta olmuşum süslüler. Çok hasta olmuşum. Dün yazamadım. Bilerek kaçındım. Dün yazsam, biliyordum, yine tetiklenecekti depresyonum. Ne kadar kolay görmezden geliyoruz, değil mi?

  Özgecan aslan. Bir melek. Kanatlarını açmış, göğe yükselmiş bir melek. Özgecan aslan. Aslında hepimiz gibiydi. Şiir sever, arkadaşlarıyla buluşurdu. Mersin'liydi.

  Özgecan aslan gibi kaç kadının canı alındı? Göz göre göre. Göz göre göre kaç cinayet işlendi bu ülkede? Bu ülke, neden böyle?

  Çünkü "kadın cinayetleri politiktir," çünkü kadın cinayetlerine dur denmedikçe, saçma sapan indirimler uygulandıkça, "kadın canına" yeteri kadar değer verilmedikçe hep böyle olacak.

  "Özgecan aslan ölümsüzdür. Çünkü papatyalar ölmez. Papatyaları öldürürler." ...

  12 şubat 2018 06:13

  93. bugün alçak bir cani tarafından alçakça aramızdan kopartılışının 3. yıldönümü. dün gibi. acın hala çok taze. seni her düşündüğümde içim çok acıyor. seni hiç unutmayacağız. umarım gittiğin yerde bu iğrenç dünyadan çok daha huzurlusundur be özgecan. mekanın tekrar tekrar cennet olsun güzeller güzelim.

  11 şubat 2018 23:43

  92. yazıp yazıp siliyorum, ağlamaktan toparlayamıyorum ki.. öldürüldüğünü öğrendiğim gün eniştemin bana bir şey yapmasından kurtuldum diye kendimi şanslı mı hissetmeliyim diye düşünmüştüm. öldürülmediğim diye şanslı mıyım?

  nurlar içinde yat özgecan.

  nurlar içinde yat ayşe.

  nurlar içinde yat dilek.

  nurlar içinde yatın adlarını bile bilmediğim nice kadınlar.

   yüreğiniz dayanırsa (link: https://www.youtube.com/watch?v=OfZ2dW4Wz0Q&t=5s )

  11 şubat 2018 21:03 11 şubat 2018 21:32

  91. aynı yaştayız. psikoloji okuyordu, ben de öyle. kitap okumayı, şiir yazmayı çok severdi, ben de öyle. giyim tarzlarımız, pozlarımız o kadar benziyor ki. şuan ben yaşıyorum ama o yok o hala 19 yaşında. çok özür dilerim, tek bir kadını bile vahşetten kurtaramadığım için. siz ölürken yaşadığım, güldüğüm, ufak tefek şeylere üzüldüğüm için çok özür dilerim.

  11 şubat 2018 14:10

  90. katledilişinin 3.yılı.Katledilişinin haberini ilk duyduğum andaki duyguları hala yaşıyorum.yaşasa 23 yaşında olacaktı.özgecan'nın ölümü bu ülke için dönüm noktası olmalıydı.3 yılın sonunda ne değişti,hiçbir şey hala kadın ölümleri artarak devam ediyor.üstüne üstlük bir de attığı o iğrenç twetle,bu gencecik kızın katillerini haklı çıkaracak beyana sahip nihat doğan hokkabazının tvlerde boy göstermesine katlanamıyorum.bu kadar balık hafızalı olmayalım.akşam survivor2018 başlığını dolduran süslüler sözüm size,siz bu adamı görmeye nasıl tahammül ediyorsunuz,nasıl buna alet oluyorsunuz.ben o başlığı gördüğüm an engelledim.acun da işini biliyor.bu tweti attığı yıl çok tepki aldığı için o adamı götürmedi yarışmaya,üzerinden zaman geçince kendi cebini doldurmak için yarışmaya dahil etti onu.bu adam sayesinde çok fazla prim alacağını,türk halkının balık hafızalı olduğunu çok iyi biliyor.

  rahat uyu özgecan seni asla unutmayacak insanlar hala var.iyi ki de varlar.

  ilgili twet:(link: https://i.hizliresim.com/oOjOvX.jpg )

  11 şubat 2018 13:03

  89. filmi cekiliyormus.cok sasirdim.bu kadar aci bi olayin filmi nasil cekilebilir? nasil izlenir? izleyecek olsam ordan cikamam ben, net. Ailesi? Onlar nasil izleyecek? Anlayamadim.Gercekten cok mantiksiz geldi.

  31 ağustos 2017 02:10