yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (1)

  37. içeriğini detaylı bir şekilde araştırmadan yaptırmayın derim

  24 kasım 11:03

  36. mutlaka işinin ehli doktorlara yaptırılması gereken işlem. göz altı gerçekten ince derili ve hassas bir bölge. hatalı yapılırsa torbalara, şişliklere neden olabiliyor.

  morluklar için işe yaradığını söyleyemem ama çöküklüğe büyük fayda sağlıyor. 6 senede 3 kez yaptırdım. Erimeye başlayıp tekrar yaptırınca sonraki yaptırdıklarınız daha uzun süre kalıcı oluyor. İlk yaptırdığım 1 sene kadar gitmişti, ikinci yaptırdığım 2 seneden fazla gitti, tamamen erimeden 3. yü yaptırdım. Şu an 3. senesi doldu ve olduğu gibi duruyor. Bakalım daha ne kadar gidecek.

  24 kasım 01:15 24 kasım 01:51

  35. İyi ellerden çıkmış ise çok dinç ve dingin bir görüntü veriyor, 33 yaşında çok çalışan ben için son 3 yıldır göz altlarımın boşaldığını fark ediyorum bu sebeple yapırmak istiyorum. Renk değişimim yok ama sanki yorgun gibi bir izlenmim veriyor diye düşünüyorum, bu gibi şeylere sanırsam bu yaşlarda başlamak ideal. Ha krem sürmüşün ha juice basmışın ne olacak :)

  23 kasım 18:27


  34. önceden çok sıcak bakmıyordum ama yıllar benimle aynı fikirde değil sanırım. daha otuzuma gelmeden yaptırmaya karar verdim.

  18 kasım 18:21

  33. kocaeli'de yaptırdım memnun kalmadım. gerçekten 2 ay falan çoooook hafif bi açılma oldu onun dışında göz altlarım hala çökük. botoks ve göz altı ışık dolgusu için doktor ya da klinik önerisinde bulunacak olun olursa dm kutuma beklerim. yakın şehirler de olur, gideceğim artık yeter ki işe yarasın.

  19 ekim 09:20

  32. Bursa'da veya İstanbul'da yaptırıp memnun kalan beni bilgilendirebilir mi

  17 ekim 20:21

  31. arkadaşlar bu işlem için 1 ayda gitti diyen de var 2 yıldır erimedi diyende. göz altlarımda kilo vermem nedeniyle bariz çökme mevcut. işlemler çok pahalı çok kısa süre kalacaksa anlamsız olacak benim için bu işlemi yaptıran deneyimini paylaşacak olanlar var mıdır benimle?

  15 ekim 15:23


  30. Yaptıralı 1 seneyi biraz geçti o yüzden burayı güncellemek istedim. İlk yaptırışımdan Birkaç ay sonra herhangi bir erime olmadı ama yine de kontrole gittiğimde biraz daha enjeksiyon yapıldı. Şu an hala etkisi geçmedi, geçene kadar da gitmeyeceğim ama sonra tekrar yaptırırım. Zararlarıyla ilgili ben de bazı şeyleri okudum, herkesin kendi kararı tabii ki. Ben kendi adıma aynaya baktığımda gördüğüm yorgun ifadeden ve en iyi kapatıcıyı da alsam göz çukuruma dolmasından o kadar bıkmıştım ki beni çok mutlu etti o yüzden tekrar yaptırırım.

  11 ekim 10:50

  29. Riskli bir işlem yaptırmadan önce şu entrime ve entrideki linklere bakmanızı tavsiye ederim.

  (link: https://www.suslusozluk.com/burun-dolgusu?i=1295447 Link)

  8 mart 11:04

  28. yaklaşık 9 gün önce yaptırdığım işlem. göz altlarım yüzümdeki en sorunlu bölge; hem çökük hem de mor. 18 yaşımdan beri hemen her gün göz altı kapatıcısı kullanıyorum ama son yıllarda kapatıcıdan da istediğim verimi alamamaya başlamıştım çünkü çöküklük arttığı için rengini düzeltebilsem bile o yorgun görüntüden tam olarak kurtulamıyordum. en sonunda cesaretimi toplayıp yaptırmaya gittim. ataşehir'de bir klinikte yaptırdım. uyuşturucu krem sürülmedi, işlem sırasında iğne girişi dışında acı olmuyor zaten, daha çok rahatsızlık hissi hakim oluyor çünkü enjeksiyonu resmen hissediyorsunuz. doktorum şişenin tamamını uygulamadı, bu uygulama iyice otursun, 1-2 ay içinde tekrar gelirsin istersen biraz daha yaparız dedi. ben sonuçtan çok memnun kaldım çünkü aynada gördüğüm o yorgun ifadeden gerçekten sıkılmıştım. bu işlem morluk şikayetinden daha çok çöküklük şikayetine cevap veren bir işlem olsa da, çöküklükten kaynaklı gölgeyi aldığı için bence morluklarımda 30-40% oranında bir azalma oldu. göz altı kapatma sürem çok azaldı, "asla kapatıcısız gezemem" düşüncem (gizlinot: sebebi; kapatıcı sürmediğimde insanların hasta mısın?? gözlerine ne oldu?? gibi bunaltıcı soruları) yok oldu. hepsinden önemlisi sabah uyandığımda daha aydınlık ve dingin bir yüze bakıyorum, bu da beni gerçekten mutlu ediyor.

  1-2 sene kalıcılık dendi ama ben kendimi en fazla 1 sene kalır diye hazırladım, yaşayıp göreceğiz artık. düşünen arkadaşlara fikir vermesi açısından kalan maddenin uygulanması ve tekrar dolgu yaptırmaya ihtiyaç duyduğum süre gibi detayları bu başlığa tekrar yazacağım.

  25 eylül 2021 15:24 25 eylül 2021 15:36