sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • medya (2)

1. Güzelliği 34-36 bedene indirgeyen sığ insanlara inat ve yine o insanların saçma sapan yorumlarına maruz kalan dünya güzeli kadın. Ve çok iyi bir dövme sanatçısı.

İnstagram hesabını incelemenizi tavsiye ederim.

Ukte: (yazar: tubilokko)

27 ağustos 2016 16:16

2. Atarlı dövme sanatçısı(!) Dövmeye olan tutkunluğumdan kendisini ve işlerini çok uzun süredir instagramdan takip ediyordum. Yaptığı dövmelerde kendini epey geliştirdi. Ilgın tarafından yapılmış bir dövmem olsun çok istiyordum hatta. Ev arkadaşım benden önce davranıp dövme için mesaj attı kendisine tam bir buçuk ay önce. Henüz dönüş alamadık. Şu sıralar sıklıkla instagram stories'da atarlı giderli paylaşımlar yapıyor cevaplamaya çalıştığını bence biraz kaba bir dille anlatıyor. Hoş değil. Yoğunluğunu tabiiki anlayışla karşılanabilir saatler içinde dönüş yapması pek tabii mümkün değil. Ama 1 buçuk ay? İşine saygı duymak önemli. İşine biraz saygısı olan bir insan olsa randevu işleri için bir yardımcı tutabilirdi. İnsanları aylarca bir cevap için bekletmek yerine dövme ile ilgili gelen mesajları yanıtlacak biriyle çalışmak zor değil. İnstagramda atarlı paylaşımlar yapmasından çok daha yapıcı bir çözüm. Sanırım eyeliner markası vs falan da çok soruluyormuş. Epey bunalmış Ilgın hanım. Eyelinerını eliyle bozduğu bir videoya 'Eyelinerının markası ne ılgın?' yazmış. Kendisi için üzüldüm. Popülerlik zor. Ukalalığın da sanırım tedavisi henüz bulunamadı.

11 aralık 2016 22:30 7 ocak 2017 02:17

3. Daha güzel dövme yapanlar var. Sevmiyorum yaptıklarını.

Degisik bi havası var ama bahsedildiği gibi baya atarlı bi arkadaş. Onu çekeceğime gider hem daha güzel dövme yapanları takip ederim hem de "atarsız" olanlari :d

6 ocak 2017 22:00

4. Çok güzel bir kadın diyerek girdime başlamak istiyorum. Sayfalarca çok güzel yazabilirim, sevgilisiyle de çok yakıştırıyorum. Ama yaptığı dövmeleri ve insanlara tutumunu sevmiyorum. Dövme yaptıracak olsam tercih etmem fiyat olarak istediği de yaptığına çok bence. kolumuzu dövdüreceğiz diye lafla dövülmeye gerek yok.

6 ocak 2017 22:27

5. (link: http://www.suslusozluk.net/g/ılgın-özdoğan/28424/ atarlarından ) (link: http://www.suslusozluk.net/g/ılgın-özdoğan/28423/ bazıları. )

7 ocak 2017 00:17

6. Dövmelerini, atarını falan bilmem de bu kız devamlı instagram keşfetime düşüyor ben de hep ilk defa görmüş gibi bakıp "enişte de kütür kütürmüş" diyorum. Kolay kolay bir erkeği beğenmem ben ama ,Allah nazarlardan saklasın, (link: https://instagram.com/p/BOfP4ePDVu7/ Enişte)çok sağlam.

birbirlerine de çok yakışıyorlar ya.

7 ocak 2017 00:47

7. Yaptığı çalışmaların bazılarını çok seviyorum. Ağzımın suları akıyor resmen. Bazılarıysa oldukça sıradan ve özensiz gibi duruyor. Ama geneline baktığımda kesinlikle tasarımını kendisinin yaptığı ve sadece bana özgü bir dövmeyi vücuduma nakşetmesini çok isterim. Bu arada fiziğine ve giyiniş tarzına da = işte kadın gibi kadın dediğim ender kişilerden. Ben atarlarını da seviyorum :d

26 ocak 2017 19:30

8. özgün tasarım dövmelerine bayıldığım dövme sanatçısı. bir gün evet yaptırmak istediğim şey kesin bu dediğimde kapısını çalabilirim. (gizlinot: ne yesem diye iki saat düşünen ben, bu kararsızlıkla dövme gibi hayatın boyunca kalacak bir şeye karar veremiyorum işte )

çok sevdiğim animasyon/anime karakterlerinin de dövmelerini yapmış kendisi. bunlardan bir tanesi var ki kalbimi çalmaya yeter de artar. (link: https://www.instagram.com/p/BAUQvOlBoNd/?taken-by=ilginozdogan&hl=en ponyo :'))

27 ocak 2017 01:45

9. kendini çok fazla ciddiye alan, kaba ve egoist bir dövme sanatçısı. bu arada kendisini 2013'den beri takip ediyorum ve hep bu mizaçta bir insan olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. devamlı bir azarlama hali var. umarım kurtulursun bu halinden ılgıncım.

ha bu arada bileğindeki yeşil dövmenin küçükken gittiği lunaparktan hatıra bileti olduğunu söylemiş ama 2 sene önce falan eski sevgilisiyle gittikleri first dateden sinema biletinin hatırası olduğunu yazmıştı. bilemiyorum (ybkz: swh)

5 nisan 2017 00:31

10. (link: https://www.instagram.com/p/BSWDylhFzmt/?taken-by=ilginozdogan&hl=en e bu bildiğin başarısız 0.o)

(link: https://www.instagram.com/p/BSZN-9dFsL5/?taken-by=ilginozdogan&hl=en boyut bile veremiyo, eskiz gibi)

(link: https://www.instagram.com/p/BRQ_TmTBD_X/?taken-by=ilginozdogan&hl=en cıks valla olmamış)

yalnız kızın kendisi efsane güzel, dibim düştü <3

5 nisan 2017 00:44 5 nisan 2017 00:50