yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (2)

  1. yapımcılığını ay yapım’ın üstlendiği yeni puhu tv dizisi.

  senarist hakan günday, yönetmen ise onur saylak olacakmış.

  müjde ar ve haluk bilginer'in başrolde olduğu; onların yanı sıra cansu dere, metin akdülger, şebnem bozoklu, necip memili’nin rol alacağı bir proje olacakmış.

  çok heyecanlandım, rtük baskısı olmadan bu kadar yetenekli isimle muhteşem bir iş çıkacağı şimdiden belli, fi final yapar yapmaz başlar umarım.

  ilgili medya:
  1
  28 şubat 2018 22:25

  2. Kanımca tutmayacağını düşünüyorum. 

  9 mart 2018 21:37 9 mart 2018 23:55

  3. jenerik videosunda 17 mart'ta başlayacağı yazıyor, az kalmış. bayağı umutluyum bu diziden.

  fragmanı da fazla bilgi içermiyor. anladığım kadarıyla alzheimer başlangıcındaki karakterin; nasıl olsa hiçbir şeyi hatırlamayacağım, yakayı ele vermeyeceğim düşüncesiyle seri katilliğe soyunmasını anlatacak. tahminim kötü insanları takip edip öldüreceği yönünde.

  12 mart 2018 17:48


  4. kadroyu görünce gözlerim parladı resmen. kötü olma ihtimali yok. fragmanda bile haluk bilginer'in oyunculuğuna bayıldım. 5 kere falan izledim sanırım. türk dizi sektörü internet çağına atlayınca nasıl da açıldı, aşırı mutlu oluyorum.

  13 mart 2018 10:56

  5. polisiye dizi/film severim özellikle seri katilli olanları daha bir severim. fragman-1 ile beni kendine doğru çekecek olan puhu tv'nin yeni dizisi.

  edit: link verdim ancak çalışmıyor, youtube-puhu tv'nin kanalından fragmanı izleyebilirsiniz.

  13 mart 2018 23:03 13 mart 2018 23:07

  6. Mü kem mel dizi olmuş. Kostümler, mekanlar, renkler, konu, işleniş, oyuncular hepsi güzel. Karakterleri başak dizer giydiriyormuş şaşırmadım. Cansu dere'yi bile beğendim ya saçları çok hoş görünüyor. Bu role Haluk bilginer'den daha çok yakışacak başka kimse olamazdı sanırım.

  İlk bölüm konuya giriş niteliğinde gibi ama 2. Ve 3. Bölümde hemen ısınmaya başlıyor olaylar. bir efsanenin doğusuna tanık oluyoruz. Sezon bitince detaylı yorumumu yapıcam.

  18 mart 2018 20:37

  7. İlk 3 bölümü puhu tv’de yayınlanmış dizi. An itibariyle 1. Bölümünü izledim , izlenimlerim şu şekilde ; Dizi introsu Harika başa sarıp sarıp dinlenilecek türden. Haluk bilginerin oyunluğuna ve ses tonuna zaten yanıktım tekrar yandım.alzheimer Olduğunu öğrenen Agah beyoğlu’nun Nasıl olsa hiçbir şeyi hatırlamayacağını düşünerek seri katile dönüşmesini konu ediyor. bu rolü başka birisi oynayamazmış gibi geliyor bana , bilemiyorum cuk olmuş . Görüntüler o kadar orjinal ki gerçekten kalite akıyor, görüntü yönetmeni Onur saylak’a bir alkış lütfen :)  bunlar işin olumlu tarafları . Gelelim kararsız kaldığım duruma ; dizi konu olarak çok sonu başından belli diye tabir ettiğimiz bi konu umarım merak ettirici ve heyecanlandırıcı Hikayeler eklenir .

  1. Bölüm diye sanırım bilmiyorum bazı sahneler gereksiz uzun ve sıkıcı geldi bazen bi öf hadi ama demedim değil, ama ilk bölümün günahı olmaz . 2. Ve 3. Bölümü izleyince fikrim dahada netleşecektir sanırım . Umarım konu hızlanır söyleyeceklerim şimdilik bu kadar .

  19 mart 2018 03:26


  8. Ilk 2 bölümünü izledim. Aslında yayınladıkları 2. Fragmanı pek beğenmemiştim, biraz hevesim kırılmıştı ama 2 bölüm izleyince Bu şekilde devam ederse fi'den daha çok sevebilirim diye düşünmeye bile başladım. Agah karakteri çok tatlı bir karakter olmuş bence, böyle sevimli yaşlılara sempatim var. Arada eskilere gidip anılarını anlatması vs. Sevimli baya.

  Diziden bir şey anlamadım diye yorumlar gördüm. Bazı yerler bende de tam oturmadı ama ilk bölümler olduğu için çok da mühim değil, zamanla oturacağını düşünüyorum.

  Fragmanda cansu dere'yi görünce meh demiştim ama o da olmuş, izlerken rahatsız etmedi beni. ilk bölümde biraz sinmiş mi desem pısırık mı desem öyle bir izlenim veriyor karakter ama senaryo ilerledikçe o da değişecek gibi. Bir de cinsiyetçilik açısından değindikleri noktalar hoşuma gitti. Hakan günday'ı da unutmamak lazım tabii, diziyi izlerken roman okuyormuşum hissine kapıldım arada.

  19 mart 2018 03:55 19 mart 2018 03:57

  9. Daha izlemedim ama kadroya bakıyorum, batırsa batırsa cansu dere batırır gibi geliyor. Bana her zaman ifadesiz, sönük, oyunculuk konusunda yetersiz, sadece güzel olduğu için seçilen bi kadın gibi geldi kendisi. Umarım bu sözlerimi yutarım da kaliteli bir yapım izleriz. 

  19 mart 2018 04:10

  10. 2 bölümünü izlediğim ve eksikleriyle birlikte sevdiğim dizi.

  spoiler

  açıkcası agah karakterinin birdenbire katil olmaya karar vermesi çok hızlı olmadı mı? yani karar vermesi bile dememeliyim adam direkt katil oldu. bir de öldürdüğü insanların hepsinin bir günahı var anladığım kadarıyla (gizlinot: seven). ileride hepsini neden öldürdüğünü göreceğiz muhtemelen ama biraz daha normal gündelik yaşamdan insanlar olsaydı öldürdükleri ve onları da kolayca değilde biraz zor bir şekilde öldürseydi ya da biraz daha tanıdık isimler olsaydı onları oynayanlar falan..bilemedim..

  ama genel olarak sevdim izlenir. sadece fazla karanlık biraz daha görüntü açısından izleyiciyi çekmesi lazım. oyunculuklar süper haluk bilginer yani sonuçta.. cansu dere'de fena değil.. ateş karakterini ben sevdim (gizlinot: yalnızca 2. bölümde gördüm 3'ü izlemedim henüz)

  spoiler

  19 mart 2018 11:13