sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (68)
 • medya (1)

1. yapımcılığını ay yapım’ın üstlendiği yeni puhu tv dizisi.

senarist hakan günday, yönetmen ise onur saylak olacakmış.

müjde ar ve haluk bilginer'in başrolde olduğu; onların yanı sıra cansu dere, metin akdülger, şebnem bozoklu, necip memili’nin rol alacağı bir proje olacakmış.

çok heyecanlandım, rtük baskısı olmadan bu kadar yetenekli isimle muhteşem bir iş çıkacağı şimdiden belli, fi final yapar yapmaz başlar umarım.

ilgili medya:
1
28 şubat 2018 22:25

2. Kanımca tutmayacağını düşünüyorum. 

9 mart 2018 21:37 9 mart 2018 23:55

3. Haluk bilginer,hümeyra,müjde ar,yönetmen koltuğunda onur saylak ve senaryo hakan günday..ben kesinlikle aşırı merak ediyorum diziyi.çok beğeneceğimi düşünüyorum.hemen çıksa da izlesek.

10 mart 2018 02:37

4. jenerik videosunda 17 mart'ta başlayacağı yazıyor, az kalmış. bayağı umutluyum bu diziden.

fragmanı da fazla bilgi içermiyor. anladığım kadarıyla alzheimer başlangıcındaki karakterin; nasıl olsa hiçbir şeyi hatırlamayacağım, yakayı ele vermeyeceğim düşüncesiyle seri katilliğe soyunmasını anlatacak. tahminim kötü insanları takip edip öldüreceği yönünde.

12 mart 2018 17:48

5. kadroyu görünce gözlerim parladı resmen. kötü olma ihtimali yok. fragmanda bile haluk bilginer'in oyunculuğuna bayıldım. 5 kere falan izledim sanırım. türk dizi sektörü internet çağına atlayınca nasıl da açıldı, aşırı mutlu oluyorum.

13 mart 2018 10:56

6. polisiye dizi/film severim özellikle seri katilli olanları daha bir severim. fragman-1 ile beni kendine doğru çekecek olan puhu tv'nin yeni dizisi.

edit: link verdim ancak çalışmıyor, youtube-puhu tv'nin kanalından fragmanı izleyebilirsiniz.

13 mart 2018 23:03 13 mart 2018 23:07

7. Mü kem mel dizi olmuş. Kostümler, mekanlar, renkler, konu, işleniş, oyuncular hepsi güzel. Karakterleri başak dizer giydiriyormuş şaşırmadım. Cansu dere'yi bile beğendim ya saçları çok hoş görünüyor. Bu role Haluk bilginer'den daha çok yakışacak başka kimse olamazdı sanırım.

İlk bölüm konuya giriş niteliğinde gibi ama 2. Ve 3. Bölümde hemen ısınmaya başlıyor olaylar. bir efsanenin doğusuna tanık oluyoruz. Sezon bitince detaylı yorumumu yapıcam.

18 mart 2018 20:37

8. İlk 3 bölümü puhu tv’de yayınlanmış dizi. An itibariyle 1. Bölümünü izledim , izlenimlerim şu şekilde ; Dizi introsu Harika başa sarıp sarıp dinlenilecek türden. Haluk bilginerin oyunluğuna ve ses tonuna zaten yanıktım tekrar yandım.alzheimer Olduğunu öğrenen Agah beyoğlu’nun Nasıl olsa hiçbir şeyi hatırlamayacağını düşünerek seri katile dönüşmesini konu ediyor. bu rolü başka birisi oynayamazmış gibi geliyor bana , bilemiyorum cuk olmuş . Görüntüler o kadar orjinal ki gerçekten kalite akıyor, görüntü yönetmeni Onur saylak’a bir alkış lütfen :)  bunlar işin olumlu tarafları . Gelelim kararsız kaldığım duruma ; dizi konu olarak çok sonu başından belli diye tabir ettiğimiz bi konu umarım merak ettirici ve heyecanlandırıcı Hikayeler eklenir .

1. Bölüm diye sanırım bilmiyorum bazı sahneler gereksiz uzun ve sıkıcı geldi bazen bi öf hadi ama demedim değil, ama ilk bölümün günahı olmaz . 2. Ve 3. Bölümü izleyince fikrim dahada netleşecektir sanırım . Umarım konu hızlanır söyleyeceklerim şimdilik bu kadar .

19 mart 2018 03:26

9. Daha izlemedim ama kadroya bakıyorum, batırsa batırsa cansu dere batırır gibi geliyor. Bana her zaman ifadesiz, sönük, oyunculuk konusunda yetersiz, sadece güzel olduğu için seçilen bi kadın gibi geldi kendisi. Umarım bu sözlerimi yutarım da kaliteli bir yapım izleriz. 

19 mart 2018 04:10

10. dün ilk iki bölümünü izledim ve izlerken sürekli "görüntü yönetmeni kim acaba ya müthiş iş çıkarmış" dedim. sonra baktım ki Onur Saylak'mış. şaşırmadım desem yalan olur. baya sinema filmi ayarında açılar, renkler, mekanlar kullanılmış.

Oyunculukları da sevdim. Haluk bilginer zaten asla tartışılmaz. Cansu Dere eh işte göze batmıyor. hümeyra'yı görünce istemsizce sevindim. çok yaşlanmış olmasına da biraz üzüldüm.

Jeneriği şuana kadar türk dizileri arasında izlediğim en iyi jenerik onu da söylemeden geçemeyeceğim. Müzikleri zaten direk dikkat çekiyor çok güzel seçilmiş.

Son olarak iş hayatında kadınların erkekler tarafından yediği mobinge parmak bastıkları için teşekkür ediyorum.

Dizinin konusu hakkında bir şey söylemeyeceğim. Açın izleyin, zaten bedava. izleyin ki sektöre destek olmuş olun. televizyondaki leş dizilerin dışında bir şeyler çıkaracak gücü bulsun insanlar. ben çok beğendim. fi'den daha çok sevileceğini düşünüyorum.

19 mart 2018 13:35