girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

10. Fragmandan anladığım kadarıyla güzel bir diziye benziyor. Cansu dere de sevdiğim bir oyuncudur zaten. Final yapana kadar izlememeyi ve spoiler okumamayı düşünüyorum. Bölüm beklemek işin heyecanını öldürüyor bence, dizi bitince bütün bölümleri on günde bitiririm.

15 mart 12:32

9. (bkz: puhu tv uygulamasını silmekten neden vazgeçtim) swh Haluk bilginer başrolde, Yönetmen Onur saylak, Fi gibi başarılı bir örnek de var önümüzde. Fazla yükselmek istemem ama iyi bir şeyin geldiği belli. (gizlinot: tv dizilerini böyle böyle bitirin inş.) (gizlinot: vatanım sensin’e dokunmayın ama)

13 mart 23:58

8. fragmanı bende büyük merak uyandıran dizi. çekimleri falan çok güzel gözüküyor. heyecanla bekliyorum

13 mart 23:28


7. polisiye dizi/film severim özellikle seri katilli olanları daha bir severim. fragman-1 ile beni kendine doğru çekecek olan puhu tv'nin yeni dizisi.

edit: link verdim ancak çalışmıyor, youtube-puhu tv'nin kanalından fragmanı izleyebilirsiniz.

13 mart 23:03 13 mart 23:07

6. kadroyu görünce gözlerim parladı resmen. kötü olma ihtimali yok. fragmanda bile haluk bilginer'in oyunculuğuna bayıldım. 5 kere falan izledim sanırım. türk dizi sektörü internet çağına atlayınca nasıl da açıldı, aşırı mutlu oluyorum.

13 mart 10:56

5. jenerik videosunda 17 mart'ta başlayacağı yazıyor, az kalmış. bayağı umutluyum bu diziden.

fragmanı da fazla bilgi içermiyor. anladığım kadarıyla alzheimer başlangıcındaki karakterin; nasıl olsa hiçbir şeyi hatırlamayacağım, yakayı ele vermeyeceğim düşüncesiyle seri katilliğe soyunmasını anlatacak. tahminim kötü insanları takip edip öldüreceği yönünde.

12 mart 17:48

4. Haluk bilginer,hümeyra,müjde ar,yönetmen koltuğunda onur saylak ve senaryo hakan günday..ben kesinlikle aşırı merak ediyorum diziyi.çok beğeneceğimi düşünüyorum.hemen çıksa da izlesek.

10 mart 02:37


3. Kanımca tutmayacağını düşünüyorum. 

9 mart 21:37 9 mart 23:55

2. bugün itibariyle ilk teaser i yayınlanan yeni dizi. kaliteli bir iş olacağını düşünmekteyim

(link: https://youtu.be/tWywkCcguqQ Teaser'ını da buraya bırakıyorum )

7 mart 03:26

1. yapımcılığını ay yapım’ın üstlendiği yeni puhu tv dizisi.

senarist hakan günday, yönetmen ise onur saylak olacakmış.

müjde ar ve haluk bilginer'in başrolde olduğu; onların yanı sıra cansu dere, metin akdülger, şebnem bozoklu, necip memili’nin rol alacağı bir proje olacakmış.

çok heyecanlandım, rtük baskısı olmadan bu kadar yetenekli isimle muhteşem bir iş çıkacağı şimdiden belli, fi final yapar yapmaz başlar umarım.

ilgili medya:
1
28 şubat 22:25