yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (7)

  1. Sık aralıklarla bitenler ya da alışveriş videosu çeken, sıvı sabun ve duş jellerini içtiğini düşündüğüm youtuber. Her alışveriş videosunda en az 5er tane sıvı sabun, vücut kremi, şampuan ve duş jeli görürsünüz. Nasıl bu kadar çabuk bitiriyor akıl sır erdiremedim.

  11 eylül 2014 02:00

  2. kendisine sebepsiz yere ciddi bir antipati besliyorum, ancak bu durumdan utanıyorum da, insan insana sebepsiz yere antipati beslememeli bence ama kendisine karşı olan bu duygumu yenemiyorum. sanki kendisi olur olmadık bir yerde birini azarlayıverecekmiş gibi geliyor, kendisini pek takip etmesem de kompleksli biri gibi bir his uyandırıyor bende ve bazı vloggerların videolarının altına diğerleri onu hiç de umursamazken sayfa sayfa yorum bırakıp onlarla zorla muhabbet etmesi, insanların onlara nezaketen cevap verdiğini anlamayıp bu hareketinde ısrarcı bir şekilde devam etmesi, diğer vloggerların her yorumunun altında ve özellikle bilgentolisin her canlı yayında yer alması da kendisini antipatik bulmama yol açtı.

  aslında bu durumdan biraz utanıyorum, eğer es-kaza okuyorsa buraları moralini bozmasın, kendisine karşı sebepsiz önyargı edinmiş olmam benim kişiliğimin bir hatası.

  bu arada insanların yüzlerini kamera karşısında payaşmakta bir sıkıntı yaşayıp, bunda da bir sıkıntı görmediklerinden, youtube'da video çekenler de mantar gibi türediğinde, kendisinin bitirdiği hep aynı ürünlerle, yüzünü göstermeden, çektiği bitenler-alışveriş videolarıyla üzgünüm ama pek de şansı yok.

  11 eylül 2014 02:52 ed.12 aralık 2016 01:24

  3. youtube'un "ne izlemeli" kısmında (link: http://www.youtube.com/watch?v=LrQWdrssTK4&list=UUzbcs-1Y_Oa0EEREP0cUZKQ şu) videosunu görünce, küçük çapta bir şok yaşadığım, deli gibi (gizlinot: mecazen) ürün bitiren vlogger.

  merak ettim açtım videoyu... videonun başında "sadece son 1 ayı değil, yaz döneminde biten ürünleri de kapsıyor" demiş. ama bir yaz boyunca sayamadığım kadar duş jelini, yüz temizleme jelini, kremi nasıl bitirebildiğini anlamadım.

  ben ürünleri gıdım gıdım kullanıyorum sanırım ki, 1 senedir bitiremediğim kremlerim var. 400ml'lik bir duş jelini 2 ayda falan bitiriyorumdur... yani bilemedim şimdi, nasıl biter bu kadar ürün bu kadar sürede?

  saydım da geldim: 16 tane duş jeli, 4 tane şampuan bitirmiş...

  12 ekim 2014 23:03 12 ekim 2014 23:11


  4. piyasadaki her şeyin dupeunu bilen ve sürekli bunlardan bahseden kadın. alışveriş videolarının amacını anlayamayan ben bu kadının ne yapmayı denediğini hiç anlayamıyorum, bir de r harfi vurguları beni çok rahatsız ediyor. velhasıl kelam bu kadar ilgiliyse makyaja vs, bari işe yarayacak makyaj videoları falan çeksin ne bileyim.

  20 ekim 2014 22:35

  5. iki üç ayda 9-10 büyük şişe duş jeli, 3-4 lip balm, 4-5 vücut losyonu bitirmesiyle beni her seferinde şok eden kadındır. hayır arkadaşım, günde 3 öğün yemek yer gibi yesen onları yine de bitmez yani ne yapıyorsun ah bir bilsem..

  konuşmasını itici mi buluyorum seviyor muyum karar veremedim. benim huyumdur bazen çok itici bulduğum şeyleri aynı zamanda severim, dengesizsem demek ki. bu kadının konuşması da öyle bir şey benim için. çok tuhaf tonlamaları, vurguları var. normal bir konuşma değil yani.

  izleyecek video bulamadığım zaman -ki artık youtube'daki tüm videoları izlemişim malesef- yeni video yayınlarsa izliyorum. boş vakit geçiriyoruz işte..

  20 ekim 2014 22:51

  6. Renkli kozmetikten ziyade bakım ürünleri videoları çeken vlogger.

  Konuşmasını kırıcı yönde eleştirmek hoş değil; kendi elinde olan sebeplerden dolayı değil, sağlık sorunlarından dolayı öyle konuşuyormuş.

  Bunun dışında videolarını da eleştiremiyorum, zira bir amacı olmadığını sadece yalnızlığını gidermek için video çektiğini söylemişti. O yüzden bir şey diyemiyorum.

  9 kasım 2014 11:47

  7. çok alışveriş yapan kişi. konuşmasında r harfini vurgulaması dışında öyle aman aman sorun sezmedim. bana gayet normal geldi.(gizlinot: ne sorunu geçirmiş ki)

  aylar sonra gelen edit: ilk izlediğimde herhangi bir sorun sezmemiştim meğer sorun kafatasının içindeymiş kusura bakmayın.(yazar: fromesinwithlove) sağolsun

  9 kasım 2014 18:15 12 haziran 2015 19:45


  8. en son videolarından birinde, şeker vücudumuzun ihtiyacı diye dandik bir laf etmiş buna istinaden de dandik ötesi tatlandırıcı şeker şeklinde bir zehir tanıtmıştır kendisi

  tabii benim itirazım tanıttığı ürün değil, bunu, şeker hepimizin vücudunun ihtiyacı diyerek göstermesineydi

  bu hususta uyarıda bulundum kendisine, izleniyorsun insanları sağlıksız ve yanlış besinlere yönlendirme diye

  psikolojik ihtiyaçla vücut ihtiyacını karıştırma dedim

  cevap olarak çok çemcuk şeyler söyledi, ona göre psikolojik ihtiyaçla vücut ihtiyacı aynı şeymiş

  hee oldu o zaman hepimiz gidelim ot içelim, sonra buna psikolojik bağımlı olalım, sonra da şebnem hanım gibi bir savunma yapalım narkotiğe

  diyorum ki,(gbkz: şeker tükettikçe bu psikolojik ihtiyaca dönüşür),

  el- cevap, ''ne söyleyeceğimin taşrrufu bana ait''

  yahu sen insanları sağlık açısından yanlış yönlendirirsen eğer, bunun tasarrufu sana ait olamaz, küçük çocuklar da izliyor, bu hususlarda bilinçsiz insanlar da izliyor,

  vücudun şekere ihtiyacı var diyip, dandik ve zehir olan bir ürün gösteremezsin sen,

  ha dersin ki ''ben şeker tüketme ihtiyacı hissediyorum, onun için de bunu tüketiyorum''

  o zaman tamam, ama tutup da, hepimizin vücudunun ihtiyacı, bunu tüketelim falan diyemezsin

  sen duş jelinden, vücut losyonundan bahset, sağlıkla alakalı cahil cahil konuşma, bir de bir argümanı da şu ''ben sürekli diyet yapıyorum bu işin içindeyim''

  bu işin içindeyim dediğin işin içinde olsan böyle cahil cümleler zaten kurmazdın, yapay şekerden basit şekere ne varsa yersen tabii ki de yıllarca ''bu işin içinde'' olur kilo veremezsin, hastalık falan geçiniz yani

  neyse, bu kişinin sağlıkla alakalı sözlerini dikkate almayınız, zira kendisi tatlandırıcı şekerlerin, basit şekelerin vücut ihtiyacı olduğunu, kan şekerinin bu dandik şeylerle düzenleneceğini falan zannediyor, özetle sağlık cahili bir insan

  9 kasım 2014 18:45

  9. Bi an maç mı sunuyor bitenler videosu mu cekiyor anlayamadigim youtuber. Kelimeleri bogumlamasindan ziyade hizli konusmasi beni yoruyor. Bunun saglik sorunuyla ilgili olduğunu düşünmüyorum.

  9 kasım 2014 23:12

  10. instagram hesabındaki herhangi bir fotoğrafa tıklarsanız "taupe(boz rengi)" ifadesini görebileceğiniz insan. nedense çok takıldım buna.

  24 aralık 2014 21:29