yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (4)

  26. Cok begendigim bir supermodel. fizigi muthis ve korumak icin surekli calisiyor. Bu estetikli ya da degil konusunun hala konusuluyor olmasi cok enteresan. Allah tarafindan sansli dogup genleri sayesinde cok guzel olan insanlarin bununla ovunmesi ne kadar sacmaysa, begenmedigi bir yerine, hur iradesiyle mudahale ettiren insanin "ama o estetikli" diye guzel bulunmamasi da o kadar sacma.

  Sevval gunumuz kadinlari gibi her yeri estetikli, dolgu ve botokstan sismis bir surata sahip degil. Kendine ozgu guzelligi var. Ay ben niye savunuyorum kizi simdi bilmiyorum ama illallah ediyor insan bazi yorumlari okuyunca.

  Bu arada kizin genleri cok iyi. O bel orantisi, ince kemik yapisi, bacak boyu sporla cok kolay elde edilebilecek seyler degil. E masallah diyelim.

  dün 15:06

  25. gelmiş yine estetikten vuran, ezik diyen, hemcinsini vurabileceği tüm noktalardan vurup random gülüş atan tayfa.

  kızın kurduğu cümlede zerre eziklik veya kompleks yok. olanı söylemiş. sayfalarca konuşulup abartılacak bir durum yok ortada.

  ayrıca bu estetiği olduğu bilinen kişileri alakasız konularda bile bununla vurmaya çalışmak çok ezikçe değil mi ya? sadece soruyorum. mesela estetikli kişi "ben soğan sevmiyorum" diyor örneğin, haterlar ay sus zaten estetiklinin tekisin minvalinde cevap veriyor sfksjfks al sana random. burdan baya acınası görünüyor durumunuz.

  not: hiçbir yerimde estetik yoktur. fakat ana fikri anladınız diye umuyorum. bu bana estetikli kişileri eleştirme hakkını vermez.

  dün 08:33

  24. Bence söylediği şeyi sahiplenmek için aşırı kompleksli olmak lazım. Bir de Fransa örneği vermiş gözüm kanadı resmen. Oradaki insanların çoğu zaten bu komplekslerden dolayı kendilerine Fransız dedirtiyorlar dikkat edelim dedirtiyorlar. Üstelik Fransa'da yaşayan Cezayirliler Tunuslular oraya sonradan yerleşmediler sömürgeleri oldukları devlet içinde o ülke içinde doğdular aileleri onların büyükleri ve onların büyükleri...  tek bir kökte de kalmadılar, yıllar içinde kız alıp verdiler de diyebiliriz amiyane tabirle aradaki farkı da bir zahmet anlayın siz konuştukça daha çok Gülesim geliyor ya bir zihniyet bu kadar mı değişmez. tc vatandaşı olarak İstanbul'da doğup sonradan göçmen olarak gittiği ülkeyi ne hikmetse benimseyip milliyeti değişmiş ve kompleksli kitleleri peşinde sürükleyen hanım kızımızdır kendisi, başarılar diliyorum. Hshhshs 

  31 mayıs 23:42


  23. söylediği şeyi takıntı haline getirip eleştirmek için ciddi kompleksli olmak lazım ya. misal fransa'da bir dünya cezayirli, tunuslu ya da faslı berberi vardır ve hepsine 'fransız' denir çünkü fransa vatandaşı. ingiltere'de büyümüş ve ingiliz okullarına gitmişse british oluyor normal olarak. Edit : resmen sidik yarışı için sözlük kullanıyorsunuz bak mesaj kutusu diye bir şey var. bu agresif abla ezkaza başka bir ülkeyi örnek versem o lise tarih bilgileriyle neler döşeyecekti buraya acaba. vatandaşı olduğun ülke ile anılırsın bu dünyanın her yerinde böyledir. sizin dışınızda bunu vatan millet meselesi haline getiren var mı acaba...

  31 mayıs 23:02 dün 05:34

  22. Buraya belki de ilk defa bir kişiyle ilgili bir şey yazıyorum, dayanamadım. I am British dersin ama ismin Arapça kökenli anlamı "Hicri takvime göre ramazandan sonraki ay" olan Şevval'dir. Yapma yani, iyisin, hoşsun ama olsan olsan çifte vatandaşsın.

  31 mayıs 19:53 31 mayıs 20:33

  21. Fiziği uluslararası düzeyde, kendall jenner'a benziyor fiziği. Estetik yaptırmasam da birinci olurdum demiş ama miss turkey modellik yarışması değil. türk asıllı ingiliz tanımı gayet normal, ama neden ingiltere'de değil de türkiye'de yarışmaya girdi onu merak ediyorum. Ben şahsen kendimi ait hissettiğim yerde yarışmaya girerdim.

  31 mayıs 19:43

  20. Ay ne olursa olsun kendine 'british' demesi bence aşırı ezikçe ya özellikle aile büyüklerinde british yoksa shahha. Bu arada siz kendinizi nasıl tanıtırsanız o şekilde sizi bilirler. Mesut Özil demişsiniz mesela Mesut Özil önceden daha çok Alman futbolcu olarak biliniyordu sonradan Türk olduğunu vurgulayınca şimdi dünyanın her yerinden Türk olarak geçiyor bu işler böyledir. Yok nationaltymiş etnitcity farklıymış geçiniz bu işleri yani. Bu arada bu kız Katar'da kuveyyte filan yaşasa oralıyım dese linç yerdi buna da yüzde bir milyon eminim ama neyse kendisi estetikli bir Türkiye güzelimiz olur.

  31 mayıs 17:23 31 mayıs 17:23


  19. başlığını görünce merak ettiğim, instagramına girer girmez daha olgun bir ilayda akdoğan sandığım model. bazı fotoğraflarda benzemiyor tabii. bir de daha soğuk duruşlu.

  31 mayıs 16:18

  18. Fiziği dünya standartlarında kız taş taşş hala kalkmışlar güzel değil falan diyorlar hdjsj estetik mucizesi de olsa finalde güzel yani , bella ,kendall , gigi falan fizik olarak şevvalin eksiği yok

  31 mayıs 16:06

  17. üstteki süslüye katılıyorum, hiç türk olmaktan vs gocunan bir kız değil ama british olduğu da aşikar. orada yetişmiş sonuçta, bundan doğal bir şey yok. 2 senedir takip ediyorum bu kızı ve gerçekten inanılmaz beğeniyorum yüzünü, fiziğini. karakter olarak da düzgün biri imajı var benim gözünde. çok daha iyi yerlere gelir umarım.

  31 mayıs 06:03