yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (4)

  32. Bundan sonra o benim için "vağğkağ şevval". Covid19 a nezle diyen sevgilisinin ise ülkemizde harcandigini düşünüyorum. Büyük oyunu bozdu,acilen ikisini dünya Sağlık Örgütünde görmek istiyorum. tanım: estetiği olan miss turkey.

  19 eylül 11:51

  31. Bu kadını ve sevgilisini magazinde izledim yine az önce. Cumartesi sabahlarımın vakit öldürücü eylemidir kendisi...

  Her neyse, verdikleri kalabalık partiden bahsederken aynen şu cümleleri sarf ettiler: "Alt üstü 10 kişinin testi pozitif çıktı, abartmayın." "Herkes çok abarttı."

  Sevgilisi de destekledi, yetmiyormuş gibi bir de kendilerine cahil diyenlere hakaret etti, biplendi o kısmı. Sonra da "koronayı abartıyorsunuz, nezle işte" dedi. Siz cahil değilsiniz de nesiniz???? Yok siz profesör musunuz, sağlık bakanı mısınız tarzı saçmaladı. Biri de çıkıp dememiş ki bütün gün profesörler, sağlık bakanı çıkıp konuşuyor, onu da mı dinlemediniz?

  Ya nasıl sinirlenmeyeyim ki şimdi? Bu ne sorumsuzluk, bu ne bilinçsizlik?

  Sosyal medya da bazı ünlüler de benim sinir katsayımı fazlasıyla zorluyor. Bazen diyorum kapatayım tüm sosyal medyayı, gideyim. Bilinçli insan sayısı çok azmış gibi...

  19 eylül 11:47 19 eylül 11:49

  30. Sevgilisinde de kendisinde de bir gram zeka kırıntısı varsa eğer dişimi kıracağım. Her geçen gün and içmiş gibi nasıl daha cahil açıklamalarda bulunabiliriz diye düşünüyorlar herhalde.

  17 eylül 20:54


  29. estetik bile kurtaramamış allah affetsin.

  içinin de dışı gibi olduğunu düşündüğüm, mankenlik mesleğinden çok zengin sevgilileri ve estetikleri ile adını duyuran kişi.

  16 eylül 11:41

  28. İleri derece varotik görünümlü, sıfır asaletten muzdarip bir manken (!) Kişisi

  Edit: görünüm değil de tavır demeliydim. Tavırları çok varoş

  15 eylül 21:17 15 eylül 21:21

  27. Gerçek bir coronavirus karen'ı olan model. Bilmeyenler için "coronavirus karen", toplu alanlarda maske takmayı "nefes alamama" vb. Gerekçelerle reddeden, evde izole şekilde kalmayan ve pandeminin abartıldığını düşünen tiplere verilen, aslen karen meme'lerinden evrilen bir adlandırma.

  Kendisi de defalarca ve üst üste maskesiz bir şekilde sokaklarda, mekanlarda görüntülendi. Tepkiler artınca birkaç kere de maske takıp röportaj verdi, sağ olsun onu da burnunun altına indirip durdu, elini durmadan maskesine sürdü, çocuk gibi maskesiyle oynadı.

  Uçakta Maske takmamak için hostes ve yolcularla kavga ettiği haberleri çıktı. Bunları yalanlarken anlattığı senaryoda da sevgilisi maskesini çenesine indiriyormuş, hostes uyarmış. Sevgilisi bey de "nefes alamadığım için indirdim ama hemen takıcam." demiş (gizlinot: Tabii ki öyle demiş). Kızımız da "gerçekten de nefes alamıyordu ama taktı." diyor. Ay kıyamam, çok teşekkür ederiz yiğit bey, hayatınızı tehlikeye atarak maskenizi düzgünce taktığınız için. Yahu siz çocuk musunuz bizi mi çocuk sanıyorsunuz? Nefes alamıyormuş, bırakın bunları artık. Haberler mi doğruydu şevval hanım'ın hikayesi mi bilemeyeceğiz ama iki hikayenin bilinçsizlik örneği olduğu aşikar.

  Bir sürü sıkış tepiş eventlere, home party'lere takıldı. Tabii ki herkes maskesiz ve dipdibeydi. Bırakın pandemide kalabalık partilere katılmaktan utanmayı, bir sürü storyler atıldı, herkes bu davranış biçimini iyi bir şeymiş gibi gördü.

  Bu da yetmedi, dev bir parti de sevgilisinin doğum gününde verildi. Hemen ardından partilemeden duramayan bu ünlüler ve ünlümsüler ordusunda covid pozitif vakalar (onun değimiyle "vağkağlar") çıktı, başta sevgilisi olmak üzere. Kendisi iki kere negatif çıkmış, "12-13 gün" de izole durmuş. Sevgilisi de 14 gün durmuş. Sonra arka bahçesinde doğum günü kutlamış. Testin güvenilirliği %65. Bu yüzden temaslı kişilerin (hem de pozitif çıkan, sevgilinizse, yani en çok temas ettiğiniz kişiyse) tam 14 gün izole kalması gerekiyor. Öyle 12-13 gün değil. Hem biri karantina süresini aşağı yukarı verir mi allah aşkına? Pozitif kişiler de ilaç kullanırsa ilaç bittikten sonra belirtisiz 3 gün de geçirirse üstüne 14 gün karantinaya giriyor, Etti mi en az 22 gün. İlaç kullanmazsa da belirtisiz 3 gün geçirmeli ve üzerine on dört gün beklemeli. İlaç kullanmadan atlattıysa ki o yaşta zor ama öyle olsa bile 17 gün olmalı. Hadi bu doktorlarının bileceği iş ama şevval hanım Bir de üstüne "küçük kutlama"sını yapıyor ve diyor ki "vakalar abartılıyor. Bizim çevremizde 10 kişi (gizlinot: Bir kişinin aynı anda 10 pozitif vaka arkadaşı olması az mı acaba) (gizlinot: Ayrıca bu 10'a kendilerine hizmet eden emekçiler, maskesiz dolaşırlarken karşılaştıkları masum insanlar da dahil mi?) falan var. Hatta Partimde çoğu arkadaşım korkudan maske bile taktı." ve ekliyor, "o partiden kaptığı ispatlanmadı, belki şu partiden belki başka partiden belki bir başkasından."

  ya ben size kıyamam ya. Neler çektiniz? Arkadaşlarınız maske bile taktı :( uçakta nefes alamayarak maske taktınız :( haberler hep abarttı halbuki sadece (!) 10 kişi vardı pozitif çıkan :( önlem olarak ozon tedavisi görmek zorunda kaldınız :( belki herkes başka partiden kaptı ama hep sizin partinize kaldı suç :(((

  O ve kankaları halk sağlığını ciddi anlamda riske attılar ve devam da ediyorlar, bu yüzden çok sinirliyim. Ama (link: https://youtu.be/ZKPmwgd7J_Y Şöyle) Şuursuzca konuşulsa herkes sinir olur diye düşünüyorum.

  Edit: imla

  15 eylül 15:24 15 eylül 15:44

  26. Instagram keşfrette gördüm, tanımam etmem. Çoğu kişinin aksine fiziğini hiç begenmedim. İnce ve uzun hani tabiri caizse dal gibi olan vitaminsiz erkeklerin kadın versiyonu gibi. Çok zayif. Biraz kilo alsa daha iyi olur fiziği gibime geliyor.

  Bir de saç rengi olsun yüzü olsun şeyma subaşını andırıyor. Ama şeyma hem yüzden hem fizikten tokatlar kendisini bana kalirsa.

  26 ağustos 15:37


  25. uzun zamandır gördüğüm en güzel vücutlu kadın olabilir. kum saati vücudu ve ve upuzun bacakları ile kendall jenner i anımsattı bana. saçmasapan açıklamalarını okumadım, eski halini de bilmiyorum, estetikli suratını beğendim yalnız kendisinden fazlaca şeyma subaşı vaybı alıyorum(gizlinot: lol)

  28 haziran 18:50

  24. hayatımda duyduğum en saçma argüman "bu kadından daha güzel kadınlar var sokakta" olabilir sanırım. düşünsenize jüri üyelerinin "bu yarışmaya sadece türkiye'nin en güzeliyseniz katılabilirsiniz, olur da sokakta sizden daha güzel birini görürsek eleriz valla" dediklerini. elbette vardır daha güzel bir şevval, dünyanın en güzel kadınları olarak kabul gören ünlülerden bile daha güzelleri vardır. ama bu şevval böyle bir yarışmaya katılabilmiş ve bir şekilde diğer katılanları da geçerek birinci olmuş. asıl garip olan hala bu yarışmayı bu kadar ciddiye alıp "estetikli olan birinci seçilemez" "türkiye'de yarışmaya katılanın ana dili türkçe olmalıdır" gibi kafanıza göre yargılar dağıtmaya kalkmanız. e buyrun siz jüri olun da siz seçin miss turkeyi hayatınıza bir şey katacaksa.

  5 haziran 02:05 5 haziran 14:19

  23. Cok begendigim bir supermodel. fizigi muthis ve korumak icin surekli calisiyor. Bu estetikli ya da degil konusunun hala konusuluyor olmasi cok enteresan. Allah tarafindan sansli dogup genleri sayesinde cok guzel olan insanlarin bununla ovunmesi ne kadar sacmaysa, begenmedigi bir yerine, hur iradesiyle mudahale ettiren insanin "ama o estetikli" diye guzel bulunmamasi da o kadar sacma.

  Sevval gunumuz kadinlari gibi her yeri estetikli, dolgu ve botokstan sismis bir surata sahip degil. Kendine ozgu guzelligi var. Ay ben niye savunuyorum kizi simdi bilmiyorum ama illallah ediyor insan bazi yorumlari okuyunca.

  Bu arada kizin genleri cok iyi. O bel orantisi, ince kemik yapisi, bacak boyu sporla cok kolay elde edilebilecek seyler degil. E masallah diyelim.

  1 haziran 15:06