girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (0)

53. Vloglarını sevdiğim youtube kişisisi. Günlük koşuşturmasını , evdeki düzenini ve sürekli bir ev  toparlama halinde geçen vloglarını seviyorum. Bazı vloglar gibi dağınık gelmiyor. Akıyor. Yemeğimi yerken vs arkada açık şekilde izlemeyi sevdiğimi farkettim.

14 ekim 19:35

52. çenesinde, dudağında ve burnunda bol miktarda dolgu olan hanım kızımız.

7 ekim 08:56

51. zaten daracık olan alnını neden tekrar bronzerla daraltmaya çalıştığını anlayamadığım youtube kişisi. ezbere makyaj yapıyor izlenimi verdi bana.

5 ekim 13:05


50. Arada sırada instagram reklamlarında görüp yüz hatlarına hayran kalıp takip etmeye izlemeye gayret etsem de konuşma tarzı beni oldukça ittiği için başaramıyorum. Ki ben duygu’nun konuşamamasını bile sabırla izleyen biriydim çünkü makyaj yapmayı öğreniyordum neyse ayrı mesele. 

Makyajları bana hitap etmese de eyeliner yeteneği arşa ulaşmış maşallah. Cildi ve elmacık kemikleri çok güzel bir kızımızdır. 

Ama cümlelerini yazar gibi okumaya çalışmasa konuşma dilinde yutulması vacip olan harfleri hepimiz gibi yutsa belki bi nebze daha katlanılabilir bulurum. 

Bu gün ‘yüzü kremleyip takma tırnakla sıyırma videosunu’ denedim yüzüm kızardı, yarın da baby showera gidicem gerizekalı sihaya neden önceden bilmediğin şeyleri deniyorsun diye kızıyordum da neyseki 2-3 saate cildim eski haline döndü, huzurluyum. 

4 ekim 21:59

49. Henüz youtubea başlamadığı zamanlarda instagram üzerinden takip ediyordum. Yaşıtız, lise 3. sınıftı. Şarap kızılı saçlarına bayılırdım. Muhteşemdi. Boyuyla dalga geçen birine yorumlarda yaptığı bir ayar var, ooof. O ne laf sokuş öyle. Youtubea girdiği zamanlar ilk başlarda da deli gibi izlerdim. Lakin... Abonesi yükseldikçe benliğini kaybetmeye başladığını hissettirdi bana. Eski videolarındaki ve instagramdaki halini göremiyorum. Tabi onu yakınen tanımadığım için bu sadece bir izleyici görüşü. 3 kız arkadaş takılırlardı. Biriyle arası tamamen bozuldu, diğeriyle de görüşemiyor sanırım. Ve kesinlikle dudaklarında bir estetik işlem var. 3-4 sene önce böyle değildi. Gerçi 3-4 sene önce bu kadar para onda yoktu o ayrı bir mesele. Xp Oriflame kullanırken Fenty, Kat Von D, Mac kullanmaya başlamış. HELAAL. Hala izliyor muyum? Eeh, denk geldikçe. Eski samimiyetini kazanırsa neden olmasın. 

4 ekim 21:48 4 ekim 22:07

48. Son 3-4 videosuna bakınca eski samimiyetinden eser kalmadığı görülen youtuber.Dudaklarını çok fazla dolgunlaştırmış ve her şeyin aşırısı iyi olmadığı gibi bu da hoş durmuyor.Tam olarak bir sene önce tavsiye videoları çok hoşuma giderdi, konuşma olarak da düşünce olarak da düzgün bir insandı ama bu kadar fazla ün pek iyi gelmemiş olmalı ki hal hareket, konuşma şekli olarak itici birine dönüştü.Keşke kendi doğal hali gibi davransa bilemiyorum belki de gerçek kişiliği zaten böyledir ama insanı rahatsız ediyor hareketleri.Tabi şuan bir şey diyebilir miyiz hayır istediği gibi olsun böyle mutluysa ne denir.

29 eylül 13:33

47. Ülkemizdeki ürünlerin fiyatlarının sürekli artmasını nasıl takip edemiyorsam bu hanımefendinin takipçi sayısını da takip edemiyorum, çok hızlı büyüdü gibi geliyor. Xp miydi neydi onu kullandığı zamanları hatırlıyorum şimdi 750 bin, helal olsun ne diyeyim. İlerde böyle bir sektör olup millet paraları kıracak deseler inanmazdım galiba.

28 eylül 23:33 7 kasım 17:18


46. Son videosunda nedenini anlamadığım bir şekilde kendine entel bir hava katmaya çalışan ama üzerinde bariz yapay duran Youtuber. Samimiydi aslında neden böyle oldu ki..

24 eylül 03:26

45. Yorumlarına güvendiğim bir youtuber.Fenty geldiginden beri öve öve bitiremediler fakat bugün izlediğim bir videosunun kesitinde gayet objektif yorumlarını,kendim de denedigim icin çok doğru buldum.

14 eylül 19:10 24 eylül 14:27

44. 2600 tllik ve günlük makyaj adlı 2 videosunu izledim. Cidden başarılı. Konudan bağımsız olarak sevgilisinin onun kariyerini aşağı çekebileceği düşüncesindeyim. Sevgilisinin çektiği videolar ortada. Şeydayı hande Doğandemir ve belcim Erdoğan'a benzeten tek ben miyim?

9 eylül 20:12