girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (0)

48. Yorumlarına güvendiğim bir yazar.Fenty geldiginden beri öve öve bitiremediler fakat bugün izlediğim bir videosunun kesitinde gayet objektif yorumlarını,kendim de denedigim icin çok doğru buldum.

14 eylül 19:10

47. 2600 tllik ve günlük makyaj adlı 2 videosunu izledim. Cidden başarılı. Konudan bağımsız olarak sevgilisinin onun kariyerini aşağı çekebileceği düşüncesindeyim. Sevgilisinin çektiği videolar ortada. Şeydayı hande Doğandemir ve belcim Erdoğan'a benzeten tek ben miyim?

9 eylül 20:12

46. şeyda bence makyaj konusunda youtube türkiye'nin en yetenekli youtuberı olabilir. ilk izlediğim videosu kendisini taciz eden bir sapığı ifşaladığı bir videoydu. orada konuşması çok güçlü bir kız olduğu izlenimi verdi bana. çok hoşuma gitti. ama şu an bakıyorum o videodaki kızdan eser yok. sevgilisinden sonra karakterinin değiştiğine inanıyorum.

şeyda o çocukta ciddi ciddi ne buldun allasen ya(gizlinot: swh) neyse gönül bu deyip, bu bomboş girdimi de burada sonlandırıyorum.

9 eylül 19:21


45. duygu özaslan'ın her ne kadar seveni, sevmeyeni olsa bile hedef kitlesinin yaş aralığı çok geniş ve bu çok güzel bir şey.

şeyda ise böyle olabilecekken kendisi enes baturgil, başak karahangil tayfa üyesi olmayı tercih ederek yaş aralığını düşürmüştür.

(gizlinot: peki bundan bana ne) (gizlinot: işsizim)

9 eylül 01:51 9 eylül 01:55

44. güzel bir kadın ama makyaj videolarında allık sürerken dudaklarını öne çıkartarak gülümsemeye çalışmasını komik ve itici buluyorum. 

9 eylül 00:23 9 eylül 21:49

43. 2.600 tllik makyaj videosunu izlerseniz makyajdan ne kadar anladığını görebileceğiniz youtuberdir.Yaptığı makyaja baktığınız zaman; çocukken annelerimizin makyaj malzemelerini mıncıklayarak yaptığımız makyaja benzemiş.

8 eylül 23:30

42. Lafı uzatmanın nedeni galiba videolarını 10 dakikaya tamamlama mecburiyeti. Kendisinin erkek arkadaşından da hiç haz etmem ama onun da videolarına baktığınızda her video +10 dakika. Ben de buna yeni dikkat ettim... Yani böyle bi kural var youtubeda daha çok reklam koyabilmek için böyle yapıyor bu akıllı çiftimiz. Çok sevmedim kendisini bi sıkıntı var ama çözemedim

29 ağustos 04:58


41. Sanırım Türk YouTube camiyasında en ayar olduğum insan. Eskiden Burak’tan önce nasıl doğal sempatik bir kızdı resmen yazık etti kendine. Son bir senedir her daha yüksek aboneli hangi YouTuber videosunda bir saniye bile görünse kapağa koyması beni sinir ediyor. Bir anda takipçi kitlesinin bu kadar düşük olması nasıl olsa izlerler diye temizlik videosu bile yayınlamaya başladı. Ne olur eskisi gibi ol bir ara en sevidiğim YouTuberdın şimdi takipten bile çıktım. 

29 ağustos 02:11

40. Bu kızcağız ne zaman makyaj yapsa anime cosplay'i yapan tumblr ergenlerine dönüyor, biraz sakin... Allah korusun dudağın burnun düşecek artık kimyasaldan

Ayrıca o donuk balmumu tiple nasıl anlaşabiliyorsun ya cidden helal olsun, ben ne zaman Instagram'da sevgiline rast gelsem güne puanım otomatikman -3'e falan düşüyor.

28 ağustos 00:53 28 ağustos 00:58

39. makyajlarını ve cildini asırı begeniyorum ama primci sevgilisinden seri ayrılmalı djkasdhas

27 ağustos 17:25