sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (69)
 • medya (4)

69. Makyaj konusunda çok yetenekli olup, olmak istediği tip kendisinde eğreti duran blogger.

15 nisan 02:02

68. İlgili girdim uçurulmuş ama ben size kızın dudağında dolgu var demiştim ve bir ton da eksi yemiştim. Ve bu kız sanki dudağımda bir şey yok dıştan çerçeveliyorum diye de açıklama yapmıştı girdimin üzerine :d benden kaçar mı heheeyt

14 nisan 21:32

67. Aylardır "YIZIMDI HICBIR ISLIM YIK IRKIDISLIR" diye diye kendini heba etti dolgu yorumlarını inkar etti simdi bu konuda video çekmiş. E o zaman bunca zaman neden insanları salak yerine koymaya çalıştın küçük aklında? Çünkü herkes zaten anlamıştı. Herkes istediğini yaptırsın ama bu şark kurnazlığı beni irrite ediyor. Kendisini severdim yaşına göre olgun bulurdum ama böyle sacma bi konuda yalan söylemekte ne biliyim...

14 nisan 21:04

66. Son twit olayında kendisi hakkında yazılan twitleri umursamıyormuş gibi görünmeye çalışırken gereksiz kasan YouTuber. Hayır umursamıyorsan neden cevap veriyorsun, cevap veriyorsan neden doğru düzgün karşılık vermek yerine eleştiriyi onaylar nitelikte söylemlerle mağduru oynuyorsun?

13 nisan 23:29 13 nisan 23:29

65. Yetenekli, dikkat çekici ve başarılı buluyorum.

Kendini geliştirmeye çalıştığı ortada.

Çıkıpta birisi alnı dar fenalık geldi izlerken diyorsa cevap vermesi çok normal.

Çok olgun bir cevap vermiş. Ben olsam “ ulusa sesleniş yapmıyorum bu birbalkon konuşması da değil fenalaşacaksan izleme s.g” falan derdim. 

İnsanlar video çekiyor bunu yayınlıyor diye çıkıp, “gözün şaşı, alnın dar, kafan büyük, ağzın yamuk bana fenalık geldi.” Deme hakkına sahip değil kimse. 

Fenalaşan izlemesin. Eleştirinin de bir çizgisi olur napsın kız saçını mı aldırsın. 

13 nisan 21:03

64. (yazar: gizemdr) adını aratıyor olması bir yana, aratabilir. ama bu tweeti hakkımdaki düşüncelerinizi okuyorum videosunda da cevaplamıştı zaten? bunlar influencer dediğimiz insanlar tabii ki süslüyü veya twitterı takip edip hakkındaki düşünceleri öğrenecek.

düzenleme: ayrıca tweetleri de videoyu çektiği tarihte yanıtlamış.

13 nisan 18:39 13 nisan 18:44

63. (link: https://www.suslusozluk.com/cansu-akın?i=991981 Link) cansu akın gibi sürekli twitter’da adını aratıp tweet sahiplerine laf atan youtuber.

edit* evet ismini aratması normal ama durup dururken insanlara laf atması anlamsız. ayrıca çekilen videodan bağımsız yapılan bir hareket. cevaplardan birinin tarihin bugün. 

ilgili medya:
4
13 nisan 17:48 13 nisan 18:58

62. yüzüne o kadar makyaj malzemesi ve ürün sürmesine rağmen bir tane kusur yok cildi çok güzel anlam veremiyorum, makyaj konusunda baya başarılı tarzıda hoş.

30 mart 13:24

61. birkaç ay boyu düzenli takip ettiğim, hadi artık video at dediğim, kanımın gerçekten ısındığı tek youtuber idi. ama artık değil. çünkü artık videolarını sadece iş amaçlı yapıyor, bu güzel bir şey fakat eskiden hobi için yaptığı çok belliydi. şimdiyse şu çekime hazırlanırken banyoda iki vlog çekeyim kafasında olduğu aşikar. artık konuşmalarından zevk almıyorum. onu görünce ayağa kalkıp bir çay kahve yapmak, bakımlanmak falan gelirken şu an videoları yarısında bırakıyorum.

umarım okuyorsundur şeydacım... bir zamanlar sevgilimin bırak şeydayı benle konuş dediği bir youtuberken artık izlenmiyorsun. ne olur kaybettiğin yaşam enerjisini geri döndür ve iş kadını hallerinden uzak dur.

17 mart 23:42

60. Güzel bir insanı övdüğüm gibi beğenmediğim insanı da söyleyebilirim ve evet ben bu kızı beğenmiyorum. Birisi fiziği güzel demiş filan bi güldüm. Yüz güzelliği ok göreceli bir şey ama fizik yoo yoo eğer her fizik güzel sayılsa insanlar hamster gibi spor salonlarında ter dökmezdi ya da diyet rejim diye uğraşmazdı. 1.40 boyunda filan herhalde bu kız. Kafası ise vücuda göre fazla büyük. Koca kafalı dediklerimizden. Berkcan güven’in sörvaynır adlı bir videosu var inanmayan şeyda’nın fiziğinin nasıl olduğuna bir de ordan baksın :d özellikle işlem görmüş saçların berbatlığından bahsetmeyeyim. Instagram da herkes süper güzel muhteşem seksi filan ben nasıl oluyor anlayamasam da. Ayrıca her şeyi geçtim bu kızın sevgilisi burak güngör. Büyük harflerle yazıyorum burak güngör :d büyük konuşuyorum dünya da tek erkek kalsa dönüp bakmam. 

8 mart 18:46