yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (2)

  71. ikinci bir sule(gizlinot: sulenin soyadını unuttum su duygu ozaslana ozenen kız) vakası gelir diye korkuyorum. bi de son videosu içeriği kaaaağz demekten oluşturuyor izlemeyenlere amme hizmeti olsun

  dün 01:23 dün 01:24

  70. Duygu Özaslan'dan sonra (gizlinot: Bildiğim kadarıyla ), İngilizce makyaj videosu çeken YouTuber.

  18 ağustos 21:59

  69. tanım yapmam gerekirse benim için youtube'da ne kadar deli para döndüğünün canlı kanıtı olan youtuber'dır. duygu özaslan, damla altun vs. youtube'dan önce de maddi durumu iyi olan ve lüks yaşayan insanlardı. ama hatırlıyorum, bu kız 2-3 yıl önce baştan sona xp'den alışveriş yaptığı videolar çekip "herkes pahalı fondöten, lüks far paleti kullanacak diye bir şey yok. hem öyle şeylere gerek yok ya, bu markalar da gayet normal, bunları da kullanabiliriz" diyip merdiven altı kozmetiği savunan, kendince düşük bütçesini kamufle etmeye çalışan bir kızdı.

  bir de şimdi geldiği noktaya bakıyorum; öylesine hava almak için çarşıya çıkmışken bir sephora'ya uğrayıverip düşünmeden fenty'den toplu alışveriş yapan, iki haftada bir saçını değiştiren -ki kuaförlerin ne kadar pahalı olduğu malum-, elinden high end ürünleri düşürmeyen, ayılıp bayıldığı drugstore ürünleri kendi rızasıyla günlük makyajlarında asla kullanmayan, 80 liralık l'oreal kaş farını "fiyatını tam bilmiyorum ama uygundur gidin alın" diye öneren, pahalı kliniklerde dolgu yapılmamış yeri kalmayan bir kıza dönüştü.

  son alışveriş videosunu izledim; son birkaç ay içinde aldığı 3-4 parça versace kıyafeti, 2-3 tane alexander wang çantasını, burberry ve dolce gabbana başta olmak üzere bir insanın asla ihtiyacı olmayacağı sayıda lüks marka gözlüğünü ve tabii ki birçok inditex grubu giyim ürününü sergilemiş. eski hallerini düşününce, parayı eriştiğinde bu kadar marka buldumcuğu olmasını beklediğim en son kişilerdendi. kamu spotu gibi bir kızdı; akıllıydı, farkındalığı vardı, cesurdu ve çok yetenekliydi. hayat standartları tabii ki yükselebilir ama bu saydığım özellikler de zamanla silinip gitmeye başladı.

  birçok gencin hayalini kurup malesef ömür boyu içinde ukte taşıyacağı şahane bir okulu birincilikle kazanıp saçma sapan videolar çekmek için bırakmak, kadının gücü için videolar çekerken şimdi sevgilisinin yanında çocukça konuşup basit sitcom karakterleri gibi salak rolü yapmak, ucuz kozmetiği namus meselesi gibi savunurken şimdi lüks sitelerinin basket sahasında kıyafetleri zemine değdi diye ortalıkta dakikalarca çığırmak, eski kedilerini aile evinde bırakıp kendi evine cins kedi almak ve aynı zamanda deliler gibi para kazanmak...

  geleceğin öğretmeni olarak ne kendi eğitimimi sürdürmeye hevesim kaldı, ne de öğrencilerimi iyi bir eğitim almak için ikna etmeye kozum... gerçekten çocukları okulun önemli bir yer olduğuna ikna edemiyoruz bu yıllarda, hepsi ya youtuber olmak istiyor ya da e-sporcu.

  31 temmuz 00:38

  68. son zamanlarda fotoğraflarını duygu özaslan kişisinden ilham aldığını düşündüğüm youtuber.

  22 temmuz 01:52 22 temmuz 01:52

  67. Makyaj konusunda çok yetenekli olup, olmak istediği tip kendisinde eğreti duran blogger.

  15 nisan 02:02

  66. İlgili girdim uçurulmuş ama ben size kızın dudağında dolgu var demiştim ve bir ton da eksi yemiştim. Ve bu kız sanki dudağımda bir şey yok dıştan çerçeveliyorum diye de açıklama yapmıştı girdimin üzerine :d benden kaçar mı heheeyt

  14 nisan 21:32

  65. Aylardır "YIZIMDI HICBIR ISLIM YIK IRKIDISLIR" diye diye kendini heba etti dolgu yorumlarını inkar etti simdi bu konuda video çekmiş. E o zaman bunca zaman neden insanları salak yerine koymaya çalıştın küçük aklında? Çünkü herkes zaten anlamıştı. Herkes istediğini yaptırsın ama bu şark kurnazlığı beni irrite ediyor. Kendisini severdim yaşına göre olgun bulurdum ama böyle sacma bi konuda yalan söylemekte ne biliyim...

  14 nisan 21:04

  64. Son twit olayında kendisi hakkında yazılan twitleri umursamıyormuş gibi görünmeye çalışırken gereksiz kasan YouTuber. Hayır umursamıyorsan neden cevap veriyorsun, cevap veriyorsan neden doğru düzgün karşılık vermek yerine eleştiriyi onaylar nitelikte söylemlerle mağduru oynuyorsun?

  13 nisan 23:29 13 nisan 23:29

  63. Yetenekli, dikkat çekici ve başarılı buluyorum.

  Kendini geliştirmeye çalıştığı ortada.

  Çıkıpta birisi alnı dar fenalık geldi izlerken diyorsa cevap vermesi çok normal.

  Çok olgun bir cevap vermiş. Ben olsam “ ulusa sesleniş yapmıyorum bu birbalkon konuşması da değil fenalaşacaksan izleme s.g” falan derdim. 

  İnsanlar video çekiyor bunu yayınlıyor diye çıkıp, “gözün şaşı, alnın dar, kafan büyük, ağzın yamuk bana fenalık geldi.” Deme hakkına sahip değil kimse. 

  Fenalaşan izlemesin. Eleştirinin de bir çizgisi olur napsın kız saçını mı aldırsın. 

  13 nisan 21:03

  62. yüzüne o kadar makyaj malzemesi ve ürün sürmesine rağmen bir tane kusur yok cildi çok güzel anlam veremiyorum, makyaj konusunda baya başarılı tarzıda hoş.

  30 mart 13:24