yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (4)

  102. diğer youtuberlar gibi görgüsüzlük yapıp mercedes range bmw almak yerine smart alarak bende tebessüme sebep olmuş hanfendi yutubır.

  çizgisini beğeniyorum ve kendisini destekliyorum. you go gurl!

  edit:smart da mercedes grubuna aitmiş bir süslü bilgilendirdi ama kastettiğim kodomanlık belirtisi olmayan bişey almasıydı <3

  10 aralık 16:16 dün 10:44

  101. Babası ve babasının ailesini, kendi ailesinden saymıyorsa üstüne basımıza bir iş gelirse diyip video cekiyorsa can güvenliği tehlikede demektir.

  Başka youtuberların ayrılık haberinden çok daha önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Umarım daha çok ses getirir.

  Hayatta kalmak için elinde olan gücü sonuna kadar kullan şeyda!

  21 kasım 16:33

  100. o kadar üzüldüm ki, gerçekten. göz önünde olduğu için değil, ne zaman böyle bir olay duysam içim eziliyor. benim duyduklarım kendi dünyam kadar, kim bilir sesini çıkaramayan ne çok kadın var. kadınlardan ne istiyorlar anlamıyorum. ne zamana kadar susacağız? özgecan, şule, emine, güleda.. daha binlercesi. şeyda'nın annesinin arkasında durmasını takdir ediyorum. çok takip ettiğim, hayran olduğum bir insan değildi. zaten bu kısmı önemli de değil. bu tip olaylar kimin başına gelirse gelsin yanında olurum. artık bariz olan şeyleri örtmenin anlamı yok. hukuk işleyene kadar susmam. kimse de susmamı/zı beklemesin. 

  20 kasım 20:11


  99. Ne kadar üstü kapalı bahsetse de İçten içe hep hissetmiştim nasıl zorluklar yaşadığını. Yeri geldiğinde izlediğim herkesi eleştiririm ama kim adalet arıyorsa sonuna kadar da desteklerim. Çok güçlüsün seni tebrik ediyorum. Bugün bir loserın şeydaya attığına emin olduğum bir tivitini gördüm. Gercekten bu artık ruh hastalığı. Senin kendini rezil ettiğin storylerle Şeydanın ailesinin can güvenliği için attıklarını nasıl bir tutarsın? Bu kadar kötü kalpli ve basit olduğun için belki de mutlu olamadın. Neyse bu 30 yaşındaki ergen kıza prim vermek istemediğim için buraya yazdım hiç sanmıyorum ama umarım utanır. (link: https://twitter.com/kurretulayn/status/1197096810537521153?s=19 Link )

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 19:24

  98. yaklaşık iki senedir takip ettiğim, hissettirmese de gencecik yaşında ailesinin arkasında durduğunu hissettiğim kadın.

  bir videosunda aslında dün instagram ve twitter'da bahsettiği konuyu çok üstü kapalı, yine sesi titreyek anlatmıştı.

  18 yaşını geçince yetiştkin sayılıyoruz ama sorunlarla baş etmeyi küçük yaşta öğrenmek biraz daha yaş alınca büyük yorgunluk oluyor. (gizlinot: kendimden biliyorum)

  kendisi, annesi, kardeşi, erkek arkadaşı ve onu çevreleyen sevgi dolu bir grup olduğuna eminim.

  kendini hazır hissettiğinde de (belki hali hazırda alıyordur) profesyonel destek alıp kendini hafifletmesini dilerim.

  20 kasım 11:47

  97. Tweetlerini az önce okudum. Kesinlikle tehdit aldığı kişilerin isimlerini de vermesini gerektiğini düşünüyorum. Bu zihniyetin kime ait olduğunu, insan canına kıymak adına kimin tehditler savurduğunu herkes bilmeli.

  Şeyda ve annesine sabırlar diliyorum. O insansılar da tez zamanda cezasını alır umarım.

  Düzeltme: İmla

  20 kasım 07:45 20 kasım 08:10

  96. Babasından ailecek tehdit aldıklarına dair storylerini izlerken gözlerim doldu. Gerçekten böyle şeyleri pek yansıttığını görmedim, demek ki durum çok ciddi. Susmamasını takdir ediyorum, kitlesini böyle bir amaç için kullanması çok çok iyi. Umarım babası olacak insan müsveddesi korkar ve tehditleri bırakır. En hızlı şekilde adli süreci başlatmasını ve süreci hızlıca yürütecek bir avukat bulmuş olmasını temenni ediyorum. Ülke iyice çığrından çıktı. İnsanlar çok kolay tehdit savurabiliyor, kimsenin yargıya karşı korkusu kalmadı.

  20 kasım 02:13 20 kasım 20:58


  95. Son instagram storylerinde babası tarafından tehdit edildiğini açıklamış olan youtuber.

  Annesi ve babası boşandığı için babası ve babasının ailesi, şeyda ile annesini tehdit ediyormuş.

  Kendisini susmadığı için tebrik ediyorum. Adalete güven konusunu düşünmeden, o adamın korkup geri çekilmesini umuyorum.

  Kadına şiddet bu kadar mı basit? İnsanları tehdit etmek bu kadar mı kolay?

  ilgili medya:
  1
  19 kasım 23:23

  94. Asla kanımın ısınmadığı youtuber. Bu kadar parayı bulmadan önce de izliyordum. Renkli saça aşırı meraklı olduğum için sadece saç ile ilgili videolarını izliyordum. Ona karşı nötrdüm. Ne zaman parayı buldu ayrı eve çıktı, kız tamamen değişti. Sanki o hayat ona ait değilmiş gibi, emanet gibi. Yüzüne yaptırdığı işlemler sonucu itici bir tip oldu. Karakter olarak zaten bayılmıyordum.

  Bu "fenomen youtuberlar" ilk çıktıkları zaman bir nebze katlanılabilirken şuan boş ego gibi geliyorlar. Yüksek aboneye sahip olup, ilk günkü samimiyetini koruyabilen kalmadı. Hepsi aynı tip oldular sanki..

  10 ekim 21:32

  93. Takip ettiğim, videolarını izlediğim biri değil. Buradan gördüm adını. Neslican'ın cenazesi yüzünden linç edildiğini okuyunca hikayelerini izledim bu sabah. Gerçekten üzüldüm onun için. acısı yok sayılarak hakkında olur olmaz şeyler yazılıp çizilmesi vicdansızlıktan başka bir şey değil. Ben de arkadaşımı kaybettim ve henüz 22 yaşındaydı. Birlikte gülüp eğlendiğin arkadaşının tabutunu görmek, cenazede ailesinin halini görmek inanılmaz ağır bir şey. Kolay atlatılmıyor. Burayı okuyorsan şeyda, aldırma yazılanlara, söylenenlere. Acını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa.

  24 eylül 15:22