yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • medya (7)

  87. Bana göre şeydanın bu konuda yaptığı hiçbir şey Selin ciğerci 'nin neslican'ın ölümünden sonra aralarındaki sohbeti yayınlayıp, daha dedikodu yapicaktik vs. yazmasi ve "cenaze çok kalabalıkdı maşallah " diyerek story atması kadar tuhaf değildi. Şeyda son görevini yerine getirmeye çalışan bir arkadaş sadece..

  1 saat önce 1 saat önce

  86. Tanım: başarılı ve samimi bulduğum nadir youtuberlardan biri. 

  Biyografi kısmında kendisinden "trol" diye bahseden olgunlaşamamış bir süslü yazarı, gidişiyle kendisini tanıyan tanımayan herkesin kalbinde bir şeyleri titretmiş narin bir kelebeğin cenazesine en önde tabutun başında durmuş acısını yaşayan şeyda hakkında sanki her bir haltı çok iyi biliyormuş, zihin okuyabiliyormuş gibi şeydanın samimiyetini sorguluyor hatta ve hatta böylesine hassas bir durumu bile trolleyebiliyor. Kızılötesi gözlerin başka nelerin farkına vardı trol yazar anlatsana biraz? 7/24 insanların yanında mısın ki insanların şov yapıp yapmadıklarını anladın? Benim gördüğüm tek şey şeydanın gözlerindeki acıydı. Siz nasıl insanlarsınız ki böylesine şeyler düşünebiliyorsunuz ya? Acı bir asit gibi dağlar geçer insanı hele ki sevdiğin birinin gidişine şahit olunca en pis zehirlerden biri olur çıkıverir. Siz hiç tatmayın o zehirden olur mu? Dilerim ki biri çıkıp ne kadar samimi olup olmadığınızı sorgulayacak böylesine bir senaryonun içine düşmeyin. 

  1 saat önce

  85. tabuta sarıldı, şov yaptı diye linç ediliyor. pes. gördüğüm kadarıyla kısa zamanda iyi arkadaş olmuşlardı neslican'la. görüntüler içimi parçaladı, bası sağolsun...

  2 saat önce

  84. öyle iğrenç bir zaman içinde yaşıyoruz ki insanların üzülmeleri, sevinmeleri ya da herhangi hareketi bile öyle bir batıyor ki insanlara, günlerce sayfalarca konuşup yerin dibine sokuyorsunuz. insan demez mi ben önce dönüp bir kendime bakayım? Sevdiğin insanı kaybetmenin acısını yaşamayanlar nolur ahkam kesmesin. Herkesin acı çekerken tek düze bir görüntüsü olamaz. Yeter ya yeter şu iğrenç kalbinizi düşüncelerinizi o pis ağzınızı bir susturun. Bu kıza da saldırmayın. Saldıracak insan aramayın artık. 

  2 saat önce 2 saat önce

  83. Tanım : Çok sevdiğim hatta tek sevdiğim youtuber. Bana göre başarılı makyajlar yapan, işini ciddiye alan (çok yoğunum olarak değil , gerçekten emek harcayan) biri.

  Karakterli, kendine has biri olduğunu zaten biliyordum. Neslicanın yakın arkadaşıydı. Ama kendisi böyle şeyleri şova döndürmediği için en yakın arkadaşlarının çoğunu paylaşmaz storyde (youtuber bile olsa)

  Çok acı birşey yaşadığı. Kendinizi yerine koyun. Biz bile tanımadan sadece son videosunu her izlediğimizde ağlıyorsak,en yakın arkadaşları ne yapsın?

  Arkadaşlar kimisi annesi ölünce bile ağlayamaz kimisi kendini kaybeder. 

  Acısını yaşayan birinin haraketlerine şov demek, tırnağına laf atmak insanlık değil.

  2 saat önce

  82. insanların acısını yaşayış şekline bile "şov yapmış ya hehehe" diyecek kadar aşağılık duygular barındırıyorsunuz içinizde, iğrençsiniz yaa. şeyda ve neslican arkadaşlardı, ağlar üzülür hırpalar kendini tabii ki. son görevini yapmak için de cenazesine gitmiş kız. bunun neresi yanlış, neresi sahte? ya ben anlamıyorum sizin şov anlayışınız nedir tam olarak, story atıp geçse takdir mi edecektiniz mesela?

  bırakın insanlar acısını istediği gibi yaşasın size ne yaa size mi kaldı? kimsiniz siz? kaç gündür neslican'ın ölümünden çok youtuberlar ne demiş ne yapmış bunlar konuşuluyor çıldıracağım yaa. gerçekten daha ağır kelimeler kullanmak isterdim ama yapamıyorum. rezilsiniz.

  2 saat önce

  81. İki üstteki girdiye itafen: yahu seydanın sorduğu kız nazlıcan değil başak başak! İyi izleyin de yorum yapın. Başak hatta iki kere sus işareti yapıyor şeyda’ya. İnsanların acısını yaşaması bile şov aynen. Kalkıp kim gitmiş cenazeye üçü dışında?? (Şeyda,başak,merve özkaynak) günlük storyler arasına sıkıştırılan mesajlar daha acılı ayynen

  2 saat önce 2 saat önce

  80. esasli kizmis. millet story de yok soyle mesajlasmistik, boyle uzulduk derken kalkip cenazesine gitmis. burda kendisini ovdugum icin eksi yagmuruna tutulmus olsam da bu kizin alt yapisi saglam. yasi cok kucuk ama o noktada bir kiz icin olgun davraniyor. helal olsun kiz.

  bugün 20:24

  79. Demin neslican’ın cenazesini izlerken kendisini gördüm. Bitik durumda yüzü bembeyazken neslican’ın tabutuna sarılmış ağlıyordu. Yanındada yanılmıyorsam başak karahan vardı. Bence gerçekten üzülmek ve onun yanında olmak bu şekilde olur. Herkesin onun cenazesine gitmeye maddi durumu da yeterli youtuber camiasında. Duygu gibi gökçe gibi klavye artistliği ile olmuyor bu işler. Kendisini bu samimi ziyaretinden ötürü tebrik ediyorum. 

  ilgili medya:
  1
  bugün 15:52

  78. Ya aşırı parızyen takılsın demiyorum ama pariste giydikleri nedir? Şeyda çok güzel makyaj yapan bir kız ama hepsi bu. Giyinmekten asla anlamıyor. Ve damla altunu hiç sevmesemde sabotaj yayınlarında bariz bir şekilde damlaya yükleniyordu. Hatta diğer kızları da küçümser bir havası vardı. Bu ego nereden geliyor? İticileşti.

  10 eylül 22:38