yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (3)

  102. son videosunda "süslü sözlüğü takip ediyorum, beni gömüyolar ama canları sağolsun" demiş youtuber. reyis deme öyle bu sözlükte neler neler söyleniyo kimler kimler gömülüyo, biz seviyoruz seni bu sevmiş halimiz (gizlinot: swh)

  şaka maka ben seviyorum cidden bu kızı samimi geliyor, yaptığı makyajları da efsane buluyorum. böyle devam eder umarım yoluna.

  30 aralık 2019 10:03

  101. diğer youtuberlar gibi görgüsüzlük yapıp mercedes range bmw almak yerine smart alarak bende tebessüme sebep olmuş hanfendi yutubır.

  çizgisini beğeniyorum ve kendisini destekliyorum. you go gurl!

  edit:smart da mercedes grubuna aitmiş bir süslü bilgilendirdi ama kastettiğim kodomanlık belirtisi olmayan bişey almasıydı <3

  10 aralık 2019 16:16 11 aralık 2019 10:44

  100. Ceren için hiç paylaşım yapmamasına şaşırdığım youtuber. Bu olaylara karşı duyarlı olduğunu düşünüyordum. Üstelik yakın zamanda kendisi de babası tarafından tehdit edilmişken. Tuhaf.

  Eksileyen arkadaşları neyin rahatsız ettiğini anlayamıyorum. Saçmalık.

  5 aralık 2019 12:53 5 aralık 2019 14:29


  99. Babası ve babasının ailesini, kendi ailesinden saymıyorsa üstüne basımıza bir iş gelirse diyip video cekiyorsa can güvenliği tehlikede demektir.

  Başka youtuberların ayrılık haberinden çok daha önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Umarım daha çok ses getirir.

  Hayatta kalmak için elinde olan gücü sonuna kadar kullan şeyda!

  21 kasım 2019 16:33

  98. o kadar üzüldüm ki, gerçekten. göz önünde olduğu için değil, ne zaman böyle bir olay duysam içim eziliyor. benim duyduklarım kendi dünyam kadar, kim bilir sesini çıkaramayan ne çok kadın var. kadınlardan ne istiyorlar anlamıyorum. ne zamana kadar susacağız? özgecan, şule, emine, güleda.. daha binlercesi. şeyda'nın annesinin arkasında durmasını takdir ediyorum. çok takip ettiğim, hayran olduğum bir insan değildi. zaten bu kısmı önemli de değil. bu tip olaylar kimin başına gelirse gelsin yanında olurum. artık bariz olan şeyleri örtmenin anlamı yok. hukuk işleyene kadar susmam. kimse de susmamı/zı beklemesin. 

  20 kasım 2019 20:11

  97. yaklaşık iki senedir takip ettiğim, hissettirmese de gencecik yaşında ailesinin arkasında durduğunu hissettiğim kadın.

  bir videosunda aslında dün instagram ve twitter'da bahsettiği konuyu çok üstü kapalı, yine sesi titreyek anlatmıştı.

  18 yaşını geçince yetiştkin sayılıyoruz ama sorunlarla baş etmeyi küçük yaşta öğrenmek biraz daha yaş alınca büyük yorgunluk oluyor. (gizlinot: kendimden biliyorum)

  kendisi, annesi, kardeşi, erkek arkadaşı ve onu çevreleyen sevgi dolu bir grup olduğuna eminim.

  kendini hazır hissettiğinde de (belki hali hazırda alıyordur) profesyonel destek alıp kendini hafifletmesini dilerim.

  20 kasım 2019 11:47

  96. Tweetlerini az önce okudum. Kesinlikle tehdit aldığı kişilerin isimlerini de vermesini gerektiğini düşünüyorum. Bu zihniyetin kime ait olduğunu, insan canına kıymak adına kimin tehditler savurduğunu herkes bilmeli.

  Şeyda ve annesine sabırlar diliyorum. O insansılar da tez zamanda cezasını alır umarım.

  Düzeltme: İmla

  20 kasım 2019 07:45 20 kasım 2019 08:10


  95. Babasından ailecek tehdit aldıklarına dair storylerini izlerken gözlerim doldu. Gerçekten böyle şeyleri pek yansıttığını görmedim, demek ki durum çok ciddi. Susmamasını takdir ediyorum, kitlesini böyle bir amaç için kullanması çok çok iyi. Umarım babası olacak insan müsveddesi korkar ve tehditleri bırakır. En hızlı şekilde adli süreci başlatmasını ve süreci hızlıca yürütecek bir avukat bulmuş olmasını temenni ediyorum. Ülke iyice çığrından çıktı. İnsanlar çok kolay tehdit savurabiliyor, kimsenin yargıya karşı korkusu kalmadı.

  20 kasım 2019 02:13 20 kasım 2019 20:58

  94. Son instagram storylerinde babası tarafından tehdit edildiğini açıklamış olan youtuber.

  Annesi ve babası boşandığı için babası ve babasının ailesi, şeyda ile annesini tehdit ediyormuş.

  Kendisini susmadığı için tebrik ediyorum. Adalete güven konusunu düşünmeden, o adamın korkup geri çekilmesini umuyorum.

  Kadına şiddet bu kadar mı basit? İnsanları tehdit etmek bu kadar mı kolay?

  ilgili medya:
  1
  19 kasım 2019 23:23

  93. Asla kanımın ısınmadığı youtuber. Bu kadar parayı bulmadan önce de izliyordum. Renkli saça aşırı meraklı olduğum için sadece saç ile ilgili videolarını izliyordum. Ona karşı nötrdüm. Ne zaman parayı buldu ayrı eve çıktı, kız tamamen değişti. Sanki o hayat ona ait değilmiş gibi, emanet gibi. Yüzüne yaptırdığı işlemler sonucu itici bir tip oldu. Karakter olarak zaten bayılmıyordum.

  Bu "fenomen youtuberlar" ilk çıktıkları zaman bir nebze katlanılabilirken şuan boş ego gibi geliyorlar. Yüksek aboneye sahip olup, ilk günkü samimiyetini koruyabilen kalmadı. Hepsi aynı tip oldular sanki..

  10 ekim 2019 21:32