yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (3)

  97. Geçtiğimiz senelerde bir çok youtuber takip ederken zamanla hepsi o kadar değişti ki (olumsuz anlamda) şu anda tek takip ettiğim, beğendiğim, kendime yakın bulduğum kişi Şeyda. Yaşının küçük olmasına rağmen bugüne kadar hiçbir görgüsüzlüğünü veya bir konuda saygısızlığını en azından ben görmedim, oldu mu bilmiyorum. Hani böyle bir youtuberı izlemeye başlarsınız az takipçisi varken çok içten çok bizden görünür ama takipçisi arttıkça gitgide değişir ya, ben şeyda'da o değişimi görmüyorum. Takipçi sayısı azımsanmayacak kadar fazla ve buna rağmen çok doğal ve sempatik buluyorum. Takipçi sayısını arttırmak veya konuşulmak için de hiçbir zaman avam hareketlere giriştiğini görmedim. İnsanlık olarak da iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, tabii ki kimsenin içini bilemeyiz ama hem ailesine karşı olan tutumu hem hayvan sevgisi hem yaşam tarzı bana aksini düşündürmedi. Annesine ev almış olması ve bundan duyduğu mutluluk ve gurur bence oldukça hak ettiği duygular.

  Zevklerimiz de aşırı benziyor, spor yaparken avrupa yakası izlemek dahil :d Umarım bu çizgide devam eder ve çok daha iyi yerlere gelir.

  20 mayıs 14:50

  96. daha önce babasıyla arasının kötü olduğunu, kendisini ve annesini rahatsız ettiğini söylemişti. son videosunda annesine ev aldığını paylaşmış. normalde bu tür olaylardan etkilenmem ama şeydanın o heyecanı çok mutlu etti beni. 21 yaşında çok güzel şeyler başardığını düşünüyorum. umarım annesi de huzurlu, mutlu bir şekilde yaşar.

  19 mayıs 12:45

  95. Tüm videolarını izleyerek sadece olumsuz girdi yazmak ne kadar anlamsız. Beğenmediğine nefretini burda kusuyor herkes. 

  Bu arada şeyda'yla yaşıtız, ailemle yaşıyorum ve 90% işi annem yapıyor. eve çıksam ve yardım etse bana buna kimse karışamaz. 

  Sana kaldı annesinin yardımını eleştirmek. Pes. 

  Tanım : hayvanlara ettiği yardımlar ve trendyoldan sık-sık link koymamasıyla (en fazla galiba haftada 1-2 koyuyor) saygı duyduğum youtuber'dır. Çok güzel bir cildi var, kendisini beğeniyorum.

  İlk cümlemde bahsettiğim, bu kadar sevmiyorsan niye izliyorsun,  sevmediği youtuberı izleyenin kendisine saygısı yoktur. Zorla kimse önüne açıp koymuyor.

  19 mart 23:50 20 mart 00:52


  94. deterjan ile patates yıkamıştır kendileri...

  19 mart 14:00

  93. annesi evine haftada 1 gelip temizlik yapıyormuş. pardon? kendiniz toparlayıp, temizleyemeyecekseniz neden eve çıkıyorsunuz? temizlikçi gibi annen eve haftada 1 neden geliyor? zorla getirmiyorsun tamam da yaşın kaç başın kaç yani. delirdim.

  14 mart 16:47

  92. son videosunda "süslü sözlüğü takip ediyorum, beni gömüyolar ama canları sağolsun" demiş youtuber. reyis deme öyle bu sözlükte neler neler söyleniyo kimler kimler gömülüyo, biz seviyoruz seni bu sevmiş halimiz (gizlinot: swh)

  şaka maka ben seviyorum cidden bu kızı samimi geliyor, yaptığı makyajları da efsane buluyorum. böyle devam eder umarım yoluna.

  30 aralık 2019 10:03

  91. diğer youtuberlar gibi görgüsüzlük yapıp mercedes range bmw almak yerine smart alarak bende tebessüme sebep olmuş hanfendi yutubır.

  çizgisini beğeniyorum ve kendisini destekliyorum. you go gurl!

  edit:smart da mercedes grubuna aitmiş bir süslü bilgilendirdi ama kastettiğim kodomanlık belirtisi olmayan bişey almasıydı <3

  10 aralık 2019 16:16 11 aralık 2019 10:44


  90. Ceren için hiç paylaşım yapmamasına şaşırdığım youtuber. Bu olaylara karşı duyarlı olduğunu düşünüyordum. Üstelik yakın zamanda kendisi de babası tarafından tehdit edilmişken. Tuhaf.

  Eksileyen arkadaşları neyin rahatsız ettiğini anlayamıyorum. Saçmalık.

  5 aralık 2019 12:53 5 aralık 2019 14:29

  89. Babası ve babasının ailesini, kendi ailesinden saymıyorsa üstüne basımıza bir iş gelirse diyip video cekiyorsa can güvenliği tehlikede demektir.

  Başka youtuberların ayrılık haberinden çok daha önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Umarım daha çok ses getirir.

  Hayatta kalmak için elinde olan gücü sonuna kadar kullan şeyda!

  21 kasım 2019 16:33

  88. o kadar üzüldüm ki, gerçekten. göz önünde olduğu için değil, ne zaman böyle bir olay duysam içim eziliyor. benim duyduklarım kendi dünyam kadar, kim bilir sesini çıkaramayan ne çok kadın var. kadınlardan ne istiyorlar anlamıyorum. ne zamana kadar susacağız? özgecan, şule, emine, güleda.. daha binlercesi. şeyda'nın annesinin arkasında durmasını takdir ediyorum. çok takip ettiğim, hayran olduğum bir insan değildi. zaten bu kısmı önemli de değil. bu tip olaylar kimin başına gelirse gelsin yanında olurum. artık bariz olan şeyleri örtmenin anlamı yok. hukuk işleyene kadar susmam. kimse de susmamı/zı beklemesin. 

  20 kasım 2019 20:11