yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (2)

  97. Asla kanımın ısınmadığı youtuber. Bu kadar parayı bulmadan önce de izliyordum. Renkli saça aşırı meraklı olduğum için sadece saç ile ilgili videolarını izliyordum. Ona karşı nötrdüm. Ne zaman parayı buldu ayrı eve çıktı, kız tamamen değişti. Sanki o hayat ona ait değilmiş gibi, emanet gibi. Yüzüne yaptırdığı işlemler sonucu itici bir tip oldu. Karakter olarak zaten bayılmıyordum.

  Bu "fenomen youtuberlar" ilk çıktıkları zaman bir nebze katlanılabilirken şuan boş ego gibi geliyorlar. Yüksek aboneye sahip olup, ilk günkü samimiyetini koruyabilen kalmadı. Hepsi aynı tip oldular sanki..

  10 ekim 21:32

  96. Takip ettiğim, videolarını izlediğim biri değil. Buradan gördüm adını. Neslican'ın cenazesi yüzünden linç edildiğini okuyunca hikayelerini izledim bu sabah. Gerçekten üzüldüm onun için. acısı yok sayılarak hakkında olur olmaz şeyler yazılıp çizilmesi vicdansızlıktan başka bir şey değil. Ben de arkadaşımı kaybettim ve henüz 22 yaşındaydı. Birlikte gülüp eğlendiğin arkadaşının tabutunu görmek, cenazede ailesinin halini görmek inanılmaz ağır bir şey. Kolay atlatılmıyor. Burayı okuyorsan şeyda, aldırma yazılanlara, söylenenlere. Acını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa.

  24 eylül 15:22

  95. neslican’ın ölüm haberini aldığımdan beri zaten yerlerde olan moralim iyice düştü. kaç gündür doğru dürüst uyuyamıyorum,ağlamak bile çok boş geliyor. bu kıza sempatim yok normalde ama hikayelerini izlediğimde ona sımsıkı sarılasım geldi. neslican benden 3 yaş falan büyük ve sanki ablam,arkadaşım ölmüş gibi hissediyorum hiç tanımamama rağmen. bu yüzden nasıl hissettiğini anlıyorum. başı sağolsun,umarım neslican çok mutludur yattığı yerde....

  24 eylül 10:07

  94. Bir önceki girdilere benzer olarak başlayacağım ben de takip etmiyorum ama bana çok samimi geldi storylerinde. anlattığı şey black mirror bölümü gibi, cenazede üzülmeleri bile şov demişler... bu insanlar nasıl bu kadar kötü oldu ya? cafede bitik halde otururken fotoğrafını çekmeleri peki?? yani aklım almıyor...

  24 eylül 02:35

  93. Şeydayı takip etmiyorum burdaki girdilerden sonra girip storylerini izledim. Bana kendimi hatırlattı.. yakın arkadaşını kaybetmiş birisi olarak geçtim aynı yoldan. Sesinin titreyişi içimi yaktı. Samimiyetine inanıyorum ve tepkileri çok yanlış  buluyorum ya. Bu kadar kötü olmaya gerek yok gerçekten. 

  24 eylül 01:20

  92. Şeyda takip ettiğim bir insan değil fakat storyleri izleyince samimiyeti belli oluyor. Gerçekten arkadaşını kaybetmiş bir genç kızın acısını görebiliyorum ben.

  23 eylül 23:36

  91. takip etmediğim ama son zamanlarda haksız yere eleştirildiğini düşündüğüm genç bir kız. daha 21 yaşındaymış. daha büyük olduğunu düşünmüştüm gördüğümde. her ölüm üzücü ama arkadaş ve yaşıtı olması eminim onu bu yaşında oldukça etkilemiştir. kendisinin de açıkladığı gibi hayatında katıldığı ilk cenazeymiş. storylerinin hepsini izledim ve olgun ve kontrollü bir kız izlenimi oluşturdu bende. öfke saçmadan kendini güzel güzel ifade etmiş.

  23 eylül 23:04

  90. bu kızı cenazede üzüldüğü için bile linçliyorsanız tek kelime ile kötüsünüz. şuan da açıklamalarını izliyorum. insanı bunları açıklattırmaya ne hakkınız var sizin? neslican'dan daha çok niye ''fenomen''ler konuşuluyor? ya neden resmen anlamıyorum, şok oluyorum. yok duygu, yok şeyda, yok başak, yok bilmem ne. ya bi salın! insanlıktan da, sosyal medyadan da soğudum, yeter artık yeter. yaşadığımız iğrenç bir çağ gerçekten.

  23 eylül 21:45

  89. Bu kızı tanımıyorum ama neden linç yediğini anlamadım. Yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Açtım izledim storylerini üzüldüm bu durumda bile savunma yapmak zorunda bırakılmasına.

  Linç etmek istiyorsanız neslican'ın cenazesine rize'ye gitmişkem muhlama storysi atan iki yüzlüleri linç edin.

  Bu sanal dünyanın insanları midemi bulandırıyor. Bir diğeri çok üzüldüm storysi atar arkasından bir sonraki story "yeni video yayında", "link için kaydırın".

  gerçekten fiziken midemi bulandırıyorlar.

  Hiç unutmam eylül ayının başıydı dağlıca saldırısı olmuştu bir sürü şehit vermiştik ve şehitlerin cenazeleri nerede bilinmiyordu. Ülke yangın yeri. Şehitlerin hiçbirini tanımıyordum ama o gün güzel bir gün geçirmiştik arkadaşım sosyal medya'ya fotoğraf üstüne fotoğraf koymuştu, rica ettim sildirdim. O gün milletin ciğeri yanarken kakara kikiri fotoğraf paylaşmak ağırıma gitmişti.

  Şimdi şu samimiyetsizlere bakıyorum çok üzüldük deyip hemen arkasına makara yaptıkları storyleri sıralıyorlar. Bu ülkenin kanseri de bu insanlar işte.

  23 eylül 21:32

  88. Ben artık sorunun bizde olduğunu düşünüyorum.Biri uzulmus gibi story atarken egosunun derdinde, digeri ben daha cok uzuldum derken otekiyle arasindaki husumete alet ediyor uc kelime allah rahmet eylesin diycekler alti ustu hepsi bu yuzune gozune bulastirmadan onu bile yapamiyorlar. Samimiyetsizliginden zerre şüphemizin olmadığı, bize instagramda gösterdiklerinin gerçek olmadığını adımız kadar iyi bildiğimiz onlarca youtuber/instagrammer takip ediyoruz ya da takip etmesek de maruz kaliyoruz ki gerçeklikle aramızdaki bağlar sarsıldı bence. Distopya gibi, kimseye inanmıyor kimseye güvenmiyoruz öldü deseler tabutunu görmeden inanmayız like icin yapiyir deriz kabul edin. Ama suç bizde biz bunlara prim veriyoruz.

  Şeydaya gelince ülkenin en güvenilmez meslek grubu olma yolunda ilerleyen youtuber camiasının bir mensubu olmasının sonucunu yaşıyor. Ben ise story leri cok uzundu izlemedim ama bir sayfanin postu aglayan goruntusu kesfetime dusmustu onu gordum sadece ve samimiyetine inaniyorum. Başı sağolsun.

  23 eylül 20:04 23 eylül 20:05