yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • medya (3)

  123. kendisi ülkemizde yaşanan kan donduran olaylara karşı farkındalık yaratmaya calışıp kitlesini iyi şeyler icin kullanmaya çaba gösterirken, yasça daha büyük hanımkızlarımız bu gündemin ortasında sözde hastalıklarını kullanarak ilgiyi kendine çekmeye çalışmakta, hiçbir şey olmamışçasına istanbul'da mekan mekan gezip fotoğraf çektirmekte, halihazırda sığ hayatlarına sığlık katmaya devam etmektedir.

  umarım çok daha iyi yerlere gelirsin güzel kalpli şeyda!

  24 temmuz 11:25

  122. çook uzun süredir takip ettiğim youtuber, blogger. daha youtube kanalı yokken kızıl saçlı haliyle instagramda takip etmeye başlamıştım. o zamanlarda makyajla ilgileniyordu ve o döneme göre gerçekten güzel makyajlar yapıyordu. (gizlinot: sene 2014 falandır büyük ihtimalle belki daha eski bile olabilir) tabi o zamanlar xp veya mac'in çakma far paletlerini kullanıyordu ancak yıllardır takip eden biri olarak söyleyebilirim ki şuan highend kullanmasına rağmen göze batmıyor bence. ürünlerin hakkını veriyor, sıkıcı makyajlar yapmıyor, renklerle güzel oynuyor. artık kanalını izlemiyorum ve instagramda da çok ilgimi çekmiyor ama kişilik olarak en az değişen youtuber olabilir. bu mecrayıda gerçekten her anlamda güzel kullandığını düşünüyorum gerek yaptığı işler, gerekse ses çıkarılacak bir konuda sessiz kalmamasıyla takdir ediyoru.

  çok uzun yazdım ama kendisini hala seviyorum (gizlinot: yaşlarımız çok yakın beraber büyüdük gibi oldu hahah) sanırım asla itici bulmayacağım tek youtuber.

  24 temmuz 00:30

  121. Şu kızdaki cesaretin ve duyarlılığın bi parçası keşke diğer yaşıtları ve/veya ondan yaşça büyük influencerlarda olsaydı. Bu devirde böyle kitleyi toplumsal konulara yönlendirmekten daha müthiş başka bi şey olamaz, elimizden bi şey gelmiyor diye ağlayanlar keşke takipçi kaybetme korkusunu bi yana bırakıp bi adım atabilse, küçücük kızları sayelerinde düşünmeye biraz olsun sevk edilebilse. 

  Şeyda sen harika bi insansın. Keşke kardeşim olsaydın. kendinle ne kadar gurur duysan az.

  24 temmuz 00:12


  120. Ara ara baktigim biriydi babasının annesini tehdit ettiği bi dönem vardı o zaman görmüştüm heralde ilk kez o yüzüden bugün attığı ıg tv videosunda kendisini son derece samimî görüyorum. Kisa ve öz gerçekten o kadar sığ inşaatı takip ediyoruz ki buna artık bende katlanamıyorum.pandemi oluyo bi şey yokmuş gibi ev taşırlar, tatile giderler, toplumsal bi olay olur iki saat sonra yine link peşindeler... tabi ki de orası instagram oraya eğlenmek belki de kafa dağıtmak için giriyoruz insanlara da gereksiz anlam yüklemek yanlış olur ama içinde olduğumuz durumlara bu kadar duyarsız,sığ yaklaşan onlarida takip etmek artık kendime hakaret gibi geliyor. Sosyal medyanın bu denli güçlü olduğu bi dönemde hala tek dertleri meditasyon, soğuk kahve için buz , önemi ne renk seçsem açabaları takip etmek bilemiyorum...

  24 temmuz 00:11

  119. az önce igtvde hayvan hakları için yayınladığı video ile isim vermeden "influencerlara" çok güzel giydirmiştir. ara ara böyle takdir ediyorum ben bu kızı.

  23 temmuz 16:58

  118. yakın zamanda takibe aldım kendisini. makyaj konusunda rakiplerine kıyasla çok daha başarılı buluyorum. ama benim onu asıl takip sebebim toplumsal olaylara karşı duruşu ve hayvan sevgisi. özellikle bu konuda gerçek bir "influencer" olduğunu düşünüyorum. bu girdiyi girme sebebim de paylaştığı son igtv videosu. umarım mesajı gönderilmek istenen kişilere de ulaşmıştır. 

  23 temmuz 16:09

  117. toplumsal olaylarda hiç çekinmeden, aman şimdi birileri ne der diye düşünmeden korkusuzca sesini çıkardığı için kendisini tebrik ediyorum. Son paylaştığın instagram videonda sürekli "good vibes" takılan influencerlara açık açık tepkini gösterdiğin için alkışlıyorum seni şeyda. Aynı yaşta olmamıza rağmen saygı duyulacak bi olgunlukta olduğunu görebiliyorum. Bunu yapan nadir influencerlardan birisin. Lütfen bu duyarlılığını asla kaybetme, hep böyle sesini yükseltmeye devam et.

  23 temmuz 15:01 23 temmuz 15:02


  116. Bu Kıza öyle ayılıp bayılmıyorum ama Burak'la ayrılmalarını nedense hiç istemiyorum. Umarım ilişkisinde de tüm hayatında da herşeyin hayırlısı olur kendisi için.

  Tanım: Özgün bir arkadaş.

  7 temmuz 21:25

  115. Renkli saçlı zamanlarından beri izliyorum kendisini. Ara ara bırakıp ilgimi çeken içeriklerine bakıyorum yalnızca.

  Ayrılan anne baba taraflarından birinin zorbalığına uğramış ve böyle durumda bile güçlü durup annesini destekleyebilmiş bir kadın.

  Diğer bir şey ise, gayet normal olan hatta estetik açıdan mükemmel görünen bikinili fotoğrafına gelen linçler, ahlak bekçileri.

  Toplumdaki beyni kıt kesimin kadınları sokmak istediği kalıptan çok farklı. Henüz çok genç olmasına rağmen bir şeylere sesini çıkarabilmesi ve kendisini ezdirmemesi de umarım çocuklara örnek olabilir.

  7 temmuz 10:32

  114. Yazılanların aksina sevgilisinden ayrılmamış, burakla ikisinin de son videolarında yine beraberler. 

  Şeydayla bir videoda burak, benim haddime değil giyimine karışmak demişti.

  Normal olarak bir erkek kadının sevgilisinden ayrılmadan da istediğini giyebileceğini biliyor. 

  Temiz kalpli, kedi aşığı youtuber. Not: annesine karşı olan tavrı, ona sahip çıkması yeni nesle örnek olur umarım. Ayakkabı almadı diye annesini merdivenden itenlerle aynı dünyada yaşıyoruz.

  Edit: girdim havada kalmış. Bir yazar sevgilisinden ayrıldı o yüzden bikinili foto atıyor falan yazmışdı.

  7 temmuz 10:07 7 temmuz 18:23