girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (391)
  • medya (25)

391. kendisini tasvip etmiyorum.

17 eylül 20:36

390. Yürütecek bir başka bir firmanın ürünü yokmuş gibi gidip zeynep yılmazın akrabasının (gizlinot: Hande yılmaz ) (gizlinot: Çok emin degilim ama bence akrabası ) sahibi olduğu firmadan (gizlinot: Tullia) araklamak. Ne denir kiii!!

Tanım: acun ilicalinin kendi gibi garip eşi

17 eylül 10:06 dün 10:37

389. Evli bir adamla ilişki yaşamasından bahsetmeyeceğim zira buna olumlu bakan bir insan evladı yoktur diye düşünüyorum. Ben bana hissettirdiklerinden bahsetmek istiyorum. Bu kadının hesabına ne zaman baksam hayatı sevdiği için değil de bir şeylere inat yaşıyormuş gibi geliyor. Sürekli ne kadar gezdiğini, ne kadar eğlendiğini kanıtlama çabasında. Bu kadar çabaya girince ben inanamıyorum mutlu olduğuna. Bunun sebebi her yerden fotoğraf paylaşması falan değil, yazdıkları, konuşmaları, tavırları. Kadın ağzını açtığı anda kendini övmeye başlıyor. Oysa sadece fotoğraf paylaşıp altına mütavizice şeyler yazsa baktığımda sadece ne güzel yerler geziyor diye düşünürdüm. Ama bu şekilde ne kendisini ne hayatı sevdiğine inanamıyorum.

İnşallah o güzelim çocuğu sürekli yanında taşımak yerine gezmeleri biraz azaltıp bir okula gönderir, çocuk kendi yaşıtlarıyla birlikte eğitim görür. O zaman ilk kez sonunda doğru bir şey yaptı diye düşünebilirim.

17 eylül 04:28


388. Allah affetsin ama melisayla her fotograf koyduğunda seveceksin tabi ki o senin hayat garantin diye aklıma geliyor. Ayrıca atasayla ortak çıkardıkları (ç)alıntı ? koleksiyondaki kelebek tokalar yarmagülün tokalarını anımsattı bana

17 eylül 02:10 18 eylül 02:20

387. Kendisi cidden güzel fiziği,tarzı havalı bence. Ama yaşam felsefesi bana çok sıkıntılı geliyor. Hayat hep gezmekten ve para harcamaktan mı ibaret? Elinde her imkan varken kendini her konuda geliştirebilecekken... İnsanların bu kadar sinir olma sebebi de bu bence eğer bir işle uğraşıyorsa bile bilemeyiz sonuçta -kafe açacaktı sanırım en son- işiyle gündeme gelmiyor. Gündeme geldiği şeyler ne yazık ki eşi ve para..

Bu konuda neden eksilendiğimi merak ediyorum?

17 eylül 02:08 17 eylül 10:35

386. Atasay ile hazırladığı takı koleksiyonunda yer alan bir kaç ürünün tulliajewels isimli başka bir markadan birebir kopya olduğu ortaya çıkmış olan, skandalsız rahat edemeyen ünlümsü. Marka sonradan instagramdan açıklama yapıp olayın atölye hatasından (?!) kaynaklandığını ve atasay’ın bu ürünleri satıştan çektiğini açıklamış. 

Daha da komik olanı bahsi geçen markanın takip ettiği kişiler arasında zeynep’in olması. (gizlinot: Swh)

ilgili medya:
2
16 eylül 23:46

385. Bu kadar yüklenilmesini saçma bulduğum ünlümsü.

Çok hoş bir kadın, fiziği güzel, giyim tarzına vasat diyenler olmuş ama bence çok yakıştırıyor. Yaptığı iş birlikleri de güzel. Ne bekliyorsunuz ki? Kadının ilişkisiyle iş birliklerinin ne alakası var? Yok fenty beauty'nin yüzü olmamalıymış, kötü örnekmiş de bilmem ne. Sanki rihanna çok kaliteli ve etik bir yaşam sürüyor da. Neden şeyma marka yüzü olamasın?

İlişkileri açısından bakarsak Şeyma'dan çok acun kabahatli. Ama türk toplumu her zamanki gibi bu konuda da iki yüzlü ve yine suçu kadına yüklüyor.

İnsanlar sizin etik değerlerinize, kendi minik dünyanızdaki ahlak kurallarınıza göre yaşamak zorunda değil, bunu kabullenin artık.

14 eylül 13:59


384. Kendisini takip eden onu bir idol olarak gören insanların kendilerine saygıları olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Etrafımda onu takip eden çok insan var ve bu insanlar kendilerinin kocası ellerinden alındığında ikinci kadını mahfedeceklerini söyleyen insanlar gerçekten insan hayret ediyor. Özellikle küçük yaştaki kızların onu örnek alması giydiklerini almak istemeleri korkunç. Evet korkunç çünkü bu zengin koca bulup ah evli de olsa sorun olmaz yeter ki ben para yiyip sadece gezeyim düşüncesinin sinsi sinsi akıllara işlenmiş halidir. Biz kadınlar kimseye muhtaç olmadan kimsenin parasına kocasına göz koymadan yaşamalıyız

31 ağustos 15:38 31 ağustos 15:41

383. Bugün onedionun bir videosunu izliyordum. Sunucu çocuğun dediği şu; “ bence bütün türk kadınlarının idolü Şeyma Şubaşı” . 

Üzgünüm ama hiç zannetmiyorum. Vasıfsız biri benim idolüm olamaz, o kadar başarılı kadın varken.

19 ağustos 21:27

382. Üzerinde olmamışlık var bu kadının ya kendi gibi olduğunu ve sürekli “çok iyi biriyim, hep gülüyorum” tavrı bile gerçekçi değil. Bir kötülüğünü gördüğümden değil ama tavrı, hareketleri, bayağılığı bunu düşündürtüyor. Üzerine oturamamış ayrı biri var. Bir ara keşfetimde sürekli olmasından dolayı takipe almıştım kara delik gibi profili ve takipten çıkamıyorsun story izlemekten de sonra düşündüm hem sevmiyorum hem hayatını merak ettiğim için takipliyorum ama sinir oluyorum? E etme o zaman diyerek engelledim direkt. Böyle insanları konuşarak, sevmediğimiz halde hayatı için takipleyerek biz prim veriyoruz. Gerek yok bence.

19 ağustos 21:14