sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (512)
 • medya (40)

512. Kitap yazınca bir anda ünlü yazarlar listesine girecek zanneden insanların hışımına uğramış sansasyonel instakızımız. Arkadaşlar parasını verirseniz siz de kitap bastırabilirsiniz. Wattpadde ilgi görürseniz kitap yazabilirsiniz. Entrylerinizi derleyip kitap çıkarabilirsiniz. Kitap yazdığı için kimseye saygı borcunuz yok sakin olun, adı bir kitabın üstünde yazıyor diye bir anda üstün bir mertebeye ulaşmayacak. Kitap okumadığınız burdan belli oluyor kitaba ve yazana kutsal muamelesi yapıyorsunuz azcık muhakeme yapın. Yazılan her kitap edebi değildir. Şeyma Subaşı kitap yazıyor diye edebiyat ayaklar altına falan alınmıyor yahu naptınız.

15 şubat 17:27 15 şubat 17:33

511. kendisinden hiç hazzetmem, hatta bu başlığı da bunu yazıp engelleyeceğim. Ancak şunun anlaşılması lazım yazacağı kitap edebiyat olarak zaten değerlendirilmeyecektir. Amerika’da Bulvar Edebiyat diye lanse edilen bir tür vardır. Sansasyonel kişilere kitap yazdırılır, ticaridir, ama edebiyat literatüründe yeri yoktur. Ancak korktuğum şey Nilgün Bodur’u bile çok satanlara çıkartan ülkemiz cehaletinin buna da prim vermesi. Neyse bence son demlerini yaşıyor, çok yakında hafızamızdan kaybolacak. 

14 şubat 18:18

510. Kitap yazacağı söylenen ünlü fenomen.Bu kadın önce instagramımızı ele geçirdi şimdi yazın dünyasına el atıyor.İstemiyorsan takip etme diyorlar.Keşfette her yerde karşına çıkıyor ki takip etmeme lüksün yok.Neyse benim bahsedeceğim asıl şey başka.Edebiyat dünyasında ünlü olmak instagramdaki kadar kolay değildir.Çünkü kaliteli kitap okuyanlar Şeyma Subaşı'nın yazacağı kitabı almaz.Şeyma'cım söyle kaç para kazanacaksan kitap yazdığında, ülkecek aramızda toplayıp verelim.Razıyım yeminle.Şeyma Subaşı'na kitap yazdırmama vergisi olsa öderim.Lütfen bildiğin bir işi yap Şeyma.Hayatı ilginç olan herkes kitap yazmak zorunda değil.Vallahi bak.Moda okuduysan modayla ilgili bir şey yap.Lütfen edebiyat dünyasından uzak dur.Yeni yazar falan yazmışlar.Tövbe estağfirullah.Kullandığın iddia edilen şekerlerinden falan mı verdin naptın yayınevindekilere ?

O değilde Stefan Zweig gibi bir üstadın kitapları 5 TL civarıyken sen bu meblağ üzerinde kitap çıkarırsan ve Zweig okumayan seni okursa üstadın kemikleri sızlar be Şeyma.

14 şubat 17:50 14 şubat 17:53

509. Çok sosyalim namaz kılamıyorum, çok geziyorum çocuğuma bakamıyorum al babası velayetini...?? Bunlar neyin kafası merak ediyorum. Çocuğumun en önemli, ilerdeki manevi benliğini, karakterini en çok etkileyecek olan yıllarını onun yanında olarak geçirmeyi, yerleşik düzene geçmesi için fedakarlık yapmayı seçmeyip keyfi seyahatlerimi tercih etmek bana garip geliyor. 

Kitap konusuna gelince şaşırmamak gerekir. Bir süslü arkadaşın da yazdığı gibi çok satanlara bile girer. Devir maalesef o ve onun gibilere prim verme devri. 

Tanım; ağzıyla kuş tutsa imajını düzeltemeyecek insan. 

14 şubat 13:54 14 şubat 13:56

508. ülkeye ve ülkenin insanına dair umudumu yitirmeme yol açan kişilerden biri. Zaten aldatmadır, para avcılığıdır, sosyallikten namaz kılamamaktır bunların hepsini konuştuk. Şimdi ise kitap çıkarıyormuş. Bakın buraya yazıyorum tahminimi, hatta iddiasına varım. Bu kadının yazdığı dandirik kitap d&r da çok satanlar raflarında yer alacak. Çünkü ister inanın ister inanmayın, acunları düşürüp hayatı boyunca parmağını kaldırmadan özel jetle ülke ülke gezme hayali kuran ve bu kadını idol/moda ikonu olarak gören bir sürü karaktersiz/vizyonsuz var. Gerçi nilgün bodur' un atarlı giderli kitabı yok sattığında modern türk edebiyatı hakkında umudumu çoktan kaybetmiş olmam gerekirdi ama neyse.

13 şubat 23:56

507. kitap çıkarttırdıklarımızdan mısınız? kervanına katılmış insan. Yani ben arkadaşlarıma attığım random mesajları birleştirip bir kitap yapsam heralde daha edebi olurdu, soruyorum: neden?

13 şubat 22:48

506. Karın kaslarına şaşırdığım için çok bilmiş süslülerin bana giydirdiği kadın.Ben de boşum,işsizim.Sabahtan akşama kadar olmasa da her gün sporumu yapıyorum.Çalışanım hazırlamasa da somonumu,yukafımı,smoothie mi tüketiyorum ancak öyle bir karın kası yok:)Kadın kimdir nedir beni hiç ilgilendirmiyor ben sadece karın kaslarına imrendim hepsi bu.

13 şubat 22:37

505. bu ve bunun gibi vasıfsız kadınların vücutlarına, güzelliğine şaşırmanız ne zaman bitecek acaba? hepimiz sabahtan akşama kadar durmaksızın çalışıp eve gidip yemek derdine düşüyoruz. eve geldiğinde spor yapmaya hali kalan kaç kişi oluyor allasen?

şeyma kadar boş ve işsiz bir insan tabii ki bütün gün spor yapacak, çalışanın hazırladığı granolayı yiyecek. yok karın kasıymış yok ince belmiş. elinin altında her imkan varken göbekle mi dolaşacak bir de?

bu kadına olan nefretin altyapısı çok sağlam o yüzden kimse övüldüğünü görmek istemiyor diye düşünüyorum.

13 şubat 16:09

504. Dex yayınlarından kitap çıkarıyormuş. Bu kadarını da beklemiyordum açıkçası.

13 şubat 16:08

503. Türk edebiyatı ancak bu kadar ayaklar altına alınabilirdi. Her önüne gelenin kitap çıkarma furyası ne zaman bitecek acaba?

13 şubat 16:01