girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (436)
  • medya (31)

436. O cafeye gidip de bir suya bile normalinden 3 4 kat fazla para veren insanların tek derdi kendi çapında gösteriş yapmaktır bana göre. Ahım şahım bir konsepti olmayan normal bir cafe çünkü. gidip de koca parası yiyen bir ‘eski metres’ e fazladan para ödeyip 2 story atınca havalı olmuyorsunuz malesef. Doğru muydu bilmiyorum, o cafeyi almadan önce müşteri olarak gidip de içeri alınmamıştı galiba. Şımarık çocuklar gibi gidip acuna ‘oyayı bana alıcakşınnn’ falan demiş olabilir...

21 ekim 21:33

435. İnstagram ve twitter kullanmıyorum, magazin takip etmiyorum, tv izlemiyorum ama bu kadın bir şekilde kulağıma gelmeyi başarabildi. Bir gün lan bu da bir cahilliktir güncel olanı bilmek lazım diyerek google'a şeyma subaşı yazdım, hani tamam acunla ilişkisi var ama zannediyorum ki onu çekici kılan bir vasfı var da benim gibi sosyal medyadan hoşlanmayan biri dahi ismini biliyor. Karşılaştığım şey koca bir hiçlik oldu, arkadaşlar sıyırdınız mı? Tamam şu an medya sadece görselin çarpıcılığın peşinde ama "Off nasıl bu kadar takipçisi var bunun, vizyonsuzluk" da diyemiyorum buna çünkü bu bana kalırsa vizyonsuzluk bile değil. İsteyen istediğini takip etsin hiç umurumda değil yalnızca takipçilerinin hazır para yiyiciliği, cahillik ve abartı yaşam özentiliği akan bir profili stalklama ihtiyacı duymalarının sebeplerini gerçekten merak ediyorum. İçten içe böyle bir yaşamın hayalini kuran varsa kötü, açıktan açığa kıskandığını belirten insanlar varsa daha da kötü. Kadın black mirror bölümü gibi, daraldım.

21 ekim 21:02

434. Fotoğraflarının altında şu sıralar çok fazla sevgi dolu, idolümsün, çok güzelsin, çok tatlısın vs. Gibi cümleler bulunan  ve bu yorumların çoğunun kendi ekibi tarafından yazıldığını düşündüğüm kişi. 

21 ekim 21:01


433. vizyonsuzlukta son nokta. app uygulaması yaptı battı, atasaya kolye mi ne tasarladı(daha doğrusu tasarlattırdı) atasay batıyordu :D, şimdi cafe açtı ama başında bile durmuyor sürekli gezmelerde. benim o kadar param olsa moda konularında, tasarım konularında ya da sağlıklı beslenme ve diyetetik konusunda bir üniversiteye yazılırım. artık her ne yapacaksam. millet zaten bunun cahilliğinden vuruyor her yerde. başka konular da var tabi ama bu noktada alay konusu oluyor ve en azından düzeltilebilir. türk okullarında okuyamaz artık sanmam ama bastır parayı yurt dışında diyetisyenlik mi okursun artık ne okursun bilemem. artık çoğu kişi yüksek lisansı bile parayla yapıyor. yani her yaptığı bilgisizliği yüzünden elinde patlıyor. moda bilgisi yok moda konusunda uygulama yaptırıyor ve yönetemediği için batıyor. cafe açtı sağlıklı kafe. sağlıklı menüleri diyetisyenler yazıyor, yemeği aşçı yapıyor. sen ne yapıyorsun yani? ben olsam bilgisizliğim yüzünden ezik hissederdim girdiğim ortamlarda. ve kafemle övünemezdim. acun övünmeli bence kafe açtım diye :D madem bir hırsın var, kendini kanıtlama açısından o zaman koca parasıyla yapma bir şeyleri. hem de her imkanı varken aklım almıyor bu vizyonsuzluğu ya. giydiğini kocası öder, yediğini kocası öder. insan bu kadar param var bari ben de bir şeyler öğreniyim de ezilmeyim bir kariyerim olsun der ne biliyim. şeyma bu kafede kankileriyle takılıyor oyuncak gibi. şimdi bir yandan elvan odabaşı var. yillarca çalışıp küçük ofisinden daha tartı cihazlarını alamazken kadın kafeler zinciri kurdu. hem de beslenme danışmanlığı yapıyor mesleğinden de vazgeçmedi. arka planda mutlaka bilgi temelin olmalı. her şey hazıra konmakla bitmiyor. bilgisizsen ve çok paran varsa ne yaparsan yap elinde patlar. mesela banu alkan örneği var bu camiada. saygı duyulmak çok önemli.

21 ekim 19:30 21 ekim 19:36

432. Ben de şu kadını kıskanıyorsunuz muhabbetine gül gül ölüyorum. Kardeş illa ben birini kocasından dolayı ve zengin diye kıskanacaksam gider Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç’u kıskanırım. Kadının kocası hem zengin hem yakışıklı hem kadın adamın bilmem kaçıncı metresi, eşi vs değil hem adam hödük değil vs...

9 ekim 21:49

431. hee nasıl (link: https://www.instagram.com/p/BopfMp6FVIv/?hl=en&taken-by=seymasubasi komik bir annesin) gül gül öldük yhaa

8 ekim 16:45

430. Hanım kızımızın neler yaparak bu günlere geldiğini bilmeyerek bu röportajları okusak belllki inanırız lakin olmuyor be gülüm. Sosyal medya hesaplarında sürekli mutlu insan imajı çizen kişilerin aslında ruhsal bi buhranda olduğunu ve mutsuzluktan dibe çöktüklerini çok yakından deneyimlediğim için kendisinin gülen yüzüne asla inanmıyorum. Keşke kendine biraz değer verseydi !

2 ekim 17:39


429. Sosyal medyada görmeyi tahammül edemediğin kim var sorusunun cevabı benim için. Evli bir adamdan çocuk yapmasını ve en nihayetinde emeline ulaşıp evlenmesini es geçiyorum artık ama Ayşe arman’la Yaptığı röportajdan sonra kesinlikle emin olduğum tek bir şey var. Kesinlikle acınası bir halde bu kadın. Acun’un kendisini sevdiğine asla inanmıyorum ve kesinlikle kendisi de bunu biliyor. Ancak Acun sayesinde yaşadığı hayatın büyüsüne o kadar kapılmış ki gurur veya onur her ne ise bu değerlerden tamamen arındığı bir hayat yaşıyor. Lüks yaşam, para bu değerlerden daha önemli olmamalı. Toplum tarafından merak edildiği veya kıskanıldığı doğru olabilir ancak kesinlikle bu toplumun ona sempati ile baktığına inanmıyorum. 

2 ekim 00:32

428. Kardashianlara benziyor ama snapchat olayından dolayı değil. Kardashianların nasıl ünlü olduğunu bilenler bilir deyip acun ılıcalının kendinden 22 yaş küçük , en büyük kızıyla yaşıt,işkolik, daima pozitif bakış açısına sahip, her durumda eğlenmesini bilen eşi diye bir de tanım ekliyoruz ki sıkıntı çıkmasın :)

2 ekim 00:30

427. röportajının tamamını okumadım ama sosyal medyada ‘beni siz ünlü ettiniz, bunun için çabalamadım’ gibi bir cümlesi var. sanırım kendisine katıldığım tek nokta. her yerde şeyma subaşı görmekten yıldım. engellesen bile magazin, zırt vırt sayfalarından keşfete düşüyor. bu kadar ciddiye almasak mı bu kızı acaba? (gizlinot: söz meclisten dışarı...)

2 ekim 00:30