girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (392)
  • medya (25)

392. kendisini istemsiz bir şekilde yasemin ergene özilhan ile karşılaştırdığım sosyal medya kişisi. iki ünlü hanımefendi de az çok aynı imkanlara sahipler, sosyal medyada çizdikleri profiller ise taban tabana zıt. şeyma subaşı belli ki gün içerisinde kendisini gülümseten her şeyi paylaşıyor, yani bu insanın hayatında bizim gördüğümüzden fazlası yok, kendisini mutlu eden her şeyi profilinde bulmak mümkün.

yasemin özilhan ise benim için bir kapalı kutu; stili, zerafeti, kibarlığı, aile yaşamı ile öyle etkileyici ki. instagramda şeyma subaşının çeyreği kadar görmüyorum kendisini ancak çok güzel bir hayat yaşadığı belli, bunu sadece maddi anlamda söylemiyorum. çok güzel ve cool bir kadın, gerçekten kendine has bir tarzı var, rosie huntington whiteley'den esinlendiğini düşünüyorum ve her parçayı en az onun kadar iyi taşıyor, tam bir 'simple and chic' stili.

şeyma subaşının stilinin beğenilmesinin nedeni ise yabancı ünlülerde gördüğümüz hit markaların parçalarını türkiyede ilk onun üzerinde görmemiz ve fiziğinin iyi olması. ancak benim gözümde şeyma subaşı, bu hit parçaların hepsini aynı anda giymekten başka bir şey yapmıyor, karakterli bir stil anlayışı yok, yabancı ikonların yaptığı gibi modaya yön vermiyor, off-white, i.am.gia gibi streetwear markaları gucci, balenciaga gibi daha high end markalarla kombinliyor, hepsi bu. 

ikisini de takip ediyorum bu arada, hangisi daha etkileyici derseniz cevabım tabii ki doktor ela :)

edit: bu girdi iki özgüvenli kadının yalnızca stil ve imajlarını karşılaştırmaktadır

22 eylül 15:07 22 eylül 20:15

391. Bugün bir magazin programında ekonomik olarak zor durumda olanlara tabiki yardim ettiklerini ama bunun gösterilmemesi gerektiğini mesela dominikte acunla motorla giderken bagaja çikolata doldurup çocuklara dağıtarak gittiklerini söyledi. Allah aşkına zaten bunu yardımdan sayıp göstermeyin yani göstermediniz için teşekkürler hatta.

Ayrica kendisi röportajın devamında instagramda yapılan iyiliklerle ilgili bir etiket ya da bir iyilik paylaşma günü belirleyeceğini söyledi. Hani göstermiyorduk?

Acilen düşünerek konuşmayı öğrenmesini umuyorum ve Acun gibi zeki bir adam buna nasıl katlanabiliyor anlayamıyorum.

22 eylül 13:13

390. kendisini tasvip etmiyorum.

17 eylül 20:36


389. şeyma kadının her şeyini çaldın resmen, akrabasının tasarımlarına mı göz diktin bir de? seni tebrik ediyorum, işte kendi ayıbınızı örtmek için bu derece pişkin olmanız yeterli.

not: girdim kabine gitmiş çünkü tanım isteniyor. şeyma subaşıyı ne diye tanımlayabilirim, sıfatı ne ki? model mi tasarımcı mı iş kadını mı ne?

tanım: acun ılıcalının 3.karısıdır.

17 eylül 13:52 21 eylül 21:16

388. Yürütecek bir başka bir firmanın ürünü yokmuş gibi gidip zeynep yılmazın akrabasının (gizlinot: Hande yılmaz ) (gizlinot: Çok emin degilim ama bence akrabası ) sahibi olduğu firmadan (gizlinot: Tullia) araklamak. Ne denir kiii!!

Tanım: acun ilicalinin kendi gibi garip eşi

17 eylül 10:06 20 eylül 10:37

387. Evli bir adamla ilişki yaşamasından bahsetmeyeceğim zira buna olumlu bakan bir insan evladı yoktur diye düşünüyorum. Ben bana hissettirdiklerinden bahsetmek istiyorum. Bu kadının hesabına ne zaman baksam hayatı sevdiği için değil de bir şeylere inat yaşıyormuş gibi geliyor. Sürekli ne kadar gezdiğini, ne kadar eğlendiğini kanıtlama çabasında. Bu kadar çabaya girince ben inanamıyorum mutlu olduğuna. Bunun sebebi her yerden fotoğraf paylaşması falan değil, yazdıkları, konuşmaları, tavırları. Kadın ağzını açtığı anda kendini övmeye başlıyor. Oysa sadece fotoğraf paylaşıp altına mütavizice şeyler yazsa baktığımda sadece ne güzel yerler geziyor diye düşünürdüm. Ama bu şekilde ne kendisini ne hayatı sevdiğine inanamıyorum.

İnşallah o güzelim çocuğu sürekli yanında taşımak yerine gezmeleri biraz azaltıp bir okula gönderir, çocuk kendi yaşıtlarıyla birlikte eğitim görür. O zaman ilk kez sonunda doğru bir şey yaptı diye düşünebilirim.

17 eylül 04:28

386. Allah affetsin ama melisayla her fotograf koyduğunda seveceksin tabi ki o senin hayat garantin diye aklıma geliyor. Ayrıca atasayla ortak çıkardıkları (ç)alıntı ? koleksiyondaki kelebek tokalar yarmagülün tokalarını anımsattı bana

17 eylül 02:10 18 eylül 02:20


385. Kendisi cidden güzel fiziği,tarzı havalı bence. Ama yaşam felsefesi bana çok sıkıntılı geliyor. Hayat hep gezmekten ve para harcamaktan mı ibaret? Elinde her imkan varken kendini her konuda geliştirebilecekken... İnsanların bu kadar sinir olma sebebi de bu bence eğer bir işle uğraşıyorsa bile bilemeyiz sonuçta -kafe açacaktı sanırım en son- işiyle gündeme gelmiyor. Gündeme geldiği şeyler ne yazık ki eşi ve para..

Bu konuda neden eksilendiğimi merak ediyorum?

17 eylül 02:08 17 eylül 10:35

384. Atasay ile hazırladığı takı koleksiyonunda yer alan bir kaç ürünün tulliajewels isimli başka bir markadan birebir kopya olduğu ortaya çıkmış olan, skandalsız rahat edemeyen ünlümsü. Marka sonradan instagramdan açıklama yapıp olayın atölye hatasından (?!) kaynaklandığını ve atasay’ın bu ürünleri satıştan çektiğini açıklamış. 

Daha da komik olanı bahsi geçen markanın takip ettiği kişiler arasında zeynep’in olması. (gizlinot: Swh)

ilgili medya:
2
16 eylül 23:46

383. Bu kadar yüklenilmesini saçma bulduğum ünlümsü.

Çok hoş bir kadın, fiziği güzel, giyim tarzına vasat diyenler olmuş ama bence çok yakıştırıyor. Yaptığı iş birlikleri de güzel. Ne bekliyorsunuz ki? Kadının ilişkisiyle iş birliklerinin ne alakası var? Yok fenty beauty'nin yüzü olmamalıymış, kötü örnekmiş de bilmem ne. Sanki rihanna çok kaliteli ve etik bir yaşam sürüyor da. Neden şeyma marka yüzü olamasın?

İlişkileri açısından bakarsak Şeyma'dan çok acun kabahatli. Ama türk toplumu her zamanki gibi bu konuda da iki yüzlü ve yine suçu kadına yüklüyor.

İnsanlar sizin etik değerlerinize, kendi minik dünyanızdaki ahlak kurallarınıza göre yaşamak zorunda değil, bunu kabullenin artık.

14 eylül 13:59