sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (517)
 • medya (37)

517. takip etmiyorum ama dündü sanırım, tesadüfen gördüm. Bir bakayım dedim. En son ''arkideşler bunları sizler için ayırdııııık'' diyip kısa süreli bir ay kız bize mi vereceeeek bu kıyafetleri sevinci yaşattıktan sonra ''bunları uygulamada satmayı düşünmüyorum bebekte bir butikle anlaşıp birlikte paraları cukkalamayı düşünüyorum'' minvalinde bir konuşma yaptı.

Kardeş seni de anlıyorum 125 bin sana nasıl yetsin? En son tiger spor ayakkabı giymeye başlamıştı. 

15 mayıs 23:31 15 mayıs 23:31

516. Kriz onu da vurmuş nafakası yarı yarıya düşmüş eski milli m.tres.

ilgili medya:
1
9 nisan 20:39

515. Kendisi güçlü (!) bir anne olarak evladına hangi konuda rol model olabilecek acaba? Hayata karşı duruşu mu? azimi mi? Zorluklar karşısından yılmaması mı? (Aaa doğru ama evli bir adamla beraberken çok ağlamıştı hayatının en zorlu dönemi de bu olsa gerek, çok dua etmiş allah da onu çok sevdiği için hemen dualarını kabul etmiş ama çok sosyal olduğu için namaz kılmayı çok istemesine rağmen kılamamış tüh) Hangi başarısı ve emeğiyle kendine güçlü bir anneyim diyebilecek. Kendi çocuğunu çanta olarak gören, daha çok beğeni almak için beraber fotoğraf paylaşıp bakın nasıl de iyi anlaşıyoruz anne-kız mesajı veren bir insan maalesef ne evladına ne de hiçbir kadına rol model/iyi örnek olamaz.

30 mart 10:44 30 mart 10:44

514. Ben olaylı caption’ı bakın yıkılmadım ayaktayım mesajı vermek için yazdığını düşünüyorum. O saçma hayatındaki tek anlamlı şeyin hayatını mahvetmesin diye elinden aldılar, bence kadın iyi değil. Ama tabii bu durum cehaletini mazur göstermiyor, diğer girdilerde olayın hassasiyetinden bahsedildiği için tekrar etmeyeceğim. allahını seven bir an önce şeymanın üstüne Akıl mantık atsın.

29 mart 18:16

513. İnstagram’da yazdığı şeyi okuduğumda beynimden vuruldum, hesapta kocasının parasıyla imkanlarıyla eğitim aldı her ülkeyi gezdi ama ufacık bir şey bile çıkaramamış bunlardan. Kendisi hakkında yorum yapmayı şeyma’dan ölesiye nefret eden arkadaşlarımı kafesine gittiğini gördüğüm an bıraktım. Ama bu laf o kadar ağır ki, böyle bir devirde hala aydınlanamamış bağnaz insanlar gibi takılıyor. Ayrıca kendisi de ufacık yaşında kendinden oldukça büyük bir adamın imkanlarından sonsuza kadar yararlanmak için yapmadı mı? Üstelik evli bir adamdan. Yoksa planlı programlı hadi çocuk yapalım diye bir sözle olduğunu sanmıyorum. Kızını da böyle düşüncelerle yetiştirecek, kadın resmen erken yaşta anne olmamak gerektiğinin canlı kanıtı.

29 mart 08:52

512. Bugün de başkası adına utandık. Şimdi baktım da söz victor hugo diye eklemiş. Victor hugo diyince hemen fikrimizi değiştirip çok haklı bulduk seni :/

tanım: hemcinsi olmaktan utandığım insan.

29 mart 00:01

511. yaşadığı ilişkiyi ve de bu ilişkiyi yaşama şeklini tasvip etmiyorum ama..

ama 18-19 yaşındaki bir kız önce bir yarışma için ikna ediliyor, sonra çalışmak istediği alanda iş veriliyor, sonra akbaba gibi etrafında dolaşılıyor, hayatı boyunca elde edemeyeceği şeylerle aklı çeliniyor. sonrasını hepimiz biliyoruz da, bu boşanmadan sonra acun gene elini yıkayıp kenara çekildi, şeyma'nın bütün koruma kalkanı kaldırıldı, engincan gibi seda sayan'ın oğlu olmaktan başka bir vasfı bulunmayan insanlarca bile dışlandı ve gene parçalanmak istenen bu kadın, özellikle de kadınlar tarafından! 50'sine merdiven dayamış bir adama kimse "hacım hayırdır pedofili misin sen, enseste mi yatkınsın kızın yaşındakilerle birlikte oluyorsun" demedi, ıtır esen dedikodusu çıktığında bile demedi!

işte kesinlikle kabul edilebilecek bir hayat yaşamasa da şeyma subaşı'nın kazandığı nokta bu, toplumun bu iki yüzlülüğü kadına sempati olarak geri dönüyor.

28 mart 09:12

510. öncelikle şeymanın yaptığını doğru falan bulmuyorum, linç etmeyin hemen. ama insanlar ne kadar ikiyüzlü, boşanmadan önce susanlar şeyma acundan boşandıktan sonra içindekileri çok çirkince dökmeye başladılar. bu kız boşanmadan önce de aynıydı, o zaman herkes susuyordu ünlüler olsun yorumcular olsun. şimdi yaptıklarını çok gülünç, alçakça ve ikiyüzlü buluyorum. her gün bir kanalda bir yorumcu şeyma yorumluyor, önceden nerdeydi ağzınız kulağınız?

18 mart 18:57 18 mart 19:09

509. Beni, Sonu banu alkan gibi olacak seklinde düşündüren kişi.

27 şubat 21:45

508. boşanmasından evvel her gün her gün instagram keşfet'ime düşerken, uzunca süredir hiç görmediğimi fark edince girip baktım profiline. istisnasız her fotoğrafını beğenen bazı hanım arkadaşlarım artık hiç beğenmez olmuşlar. nedir yani imajı mı değişti şimdi gözünüzde, artık başka biri mi oldu? hiç sanmıyorum gerçekten beğenmedikleri için beğenmediklerini. nasıl önceden estetik kaygılar ile beğenmiyordularsa, şimdi de tersini giderek yiten popüleritesinden ötürü yaptıklarını düşünüyorum. (not: işbu entry şeyma subaşı hakkında görüş bildirmemiştir.)

26 şubat 18:14