yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (538)
  • medya (43)

  538. En fazla 1 sene içinde batıracağı (link: https://instagram.com/hellobabeactivewear?igshid=a3g06zv6ugx8 yeni girişimi) ile sahalara yeniden dönmüştür.

  Tanım: melisa'nın anası, guido'nun love'ı acun'un ex metresi and founder of @ninibutik (2 defa battı), @healthyish @hellobabeactivewear

  23 haziran 13:32

  537. çok gündem annecim..

  eski haline nazaran gerçekten de güzelleşen bir kadın. ama kadının sadece ince beli ve uzun bacakları kendine ait. ha bir de evli bir adamdan olan çocuğu. o adam da başkasının kocasıydı neticede.. ne kadar kapatmaya çalışsa da büyük bir eziklik var bu kadının üstünde veya içinde. o camiaya sonradan yer edindiğini belli eden halleri ve orda yer almaya çalışan duruşu.. sürekli gündem olma çabası uğruna hareketleri.

  beğeniyorum ama karakterini değil

  20 mayıs 00:27

  536. karantina biter bitmez estetikçisine koşup bakımlarını yaptırtmış sevgilisiyle kliniğin bahçesinde bağışıklık sistemlerini güçlendirmek için vitamin serumu alıyorlardı güneş keyfi yaparken...son izlediğim story si bu oldu. 3 milyon takipçisinden sadece biri olarak fark yaratmayacağımdan emin olmakla birlikte ``swipe up``tayfaya bastığım unfollow u kendisine de bastım. bu covid günlerinde tüm ``sayfayı kaydırın``tayfa ve bu gibi hareketlere hiç tahammülüm kalmadı ve sinirimi bozmaya başladılar bir an önce bu instagram influencer tayfanın yok olmasını diliyor ne gibi işlerle uğraşacaklarını merak ediyorum seyma subaşı ise pilates salonu açar diye düşünüyorum.

  28 nisan 21:20


  535. Günahım kadar sevmem ama cüneyt özdemirin yaptığı büyük ayıp. Ahmet hakan, fatih altaylı, cüneyt özdemir gibi asıl işi haber yapmak olan gazeteci kimliğine bürünmüş şahıslar bu kadınla bu derece uğraştıkça aslında ezilene sempati geliştiriyorlar, farkında değiller. Şu an şeyma güçsüz bulunduğu için ezilen konumunda . Ha hakediyor mu? Dibine kadar, ama evliyken de yapılmalıydı madem çok dobralar. Boşanınca güçleri yetti kadına. 18 yaşında yaptığı hatanın bedelini zaten ödediğini düşünüyorum, artık 12 yıl geçtikten sonrası yapılan sadece zorbalık...

  4 nisan 06:34

  534. Cuneyt Ozdemir’den daha akilli olduguna sasirdigim kadin. 

  Sagol Cuneyt canli yayinlarinla bunu kanitladigin icin :)  noldu tıklanman azaldı dimi. Bircan bali ile magazin sohbeti yap sen iyisi

  3 nisan 13:44

  533. Yurtdışından gelir gelmez sevgilisi ile beraber kendisini sokaklara atan düşüncesiz kişi. 14 gün karantina da kalmak yerine dışarı çıktı tepkilere de şöyle bir açıklama ile cevap verdi -havaalanında zaten sağlık taraması yapıldı ve temiz çıktı sonuç- peki sonra ne mi oldu? 

  Sağlık Bakanlığı haberlerden sonra ikisini de 14 gün karantina şartıyla eve gönderdi yani mecburi karantina. 

  Şimdi kendisi herkese evde kalın çağrısı yapıyor agagsgs bu kız gerçekten çok komik. 

  16 mart 13:46

  532. Sağlık Bakanlığı'nın sık sık hatırlattığı yurt dışı seyahatlerinden sonra 14 gün boyunca evden çıkmama kuralına, sevgilisi Guido Senia'nın uymadığı belirtilen medya patronu eski karısı

  13 mart 16:09


  531. Bayan hani. 30 yasinda bir hanimefendinin liseli kizlar gibi konuşması masumluk degildir bence.

  28 ocak 17:45

  530. yaşlandıkça fakirleşecek. biraz aklı olsa şimdiden geleceğine yatırım yapar ama görünüşe göre vur patlasın çal oynasın, hep gencim hep güzelim kafasında. aşağıda zeynep yılmazdan bahsetmişler de, kadının bir işi var kariyeri var. acundan boşanırken de miamide villasını, istanbulda londrada bilmem nerelerde evlerini alıp kızlarının geleceğini bağlayıp öyle boşandı. şeyma o kadar tazminat anlaşması yaptı har vurup harman savurmuyorsa hatta para yetiştiremiyorsa bir şey bilmiyorum. bu çeşme her zaman böyle akmaz. yaşlandıkça gençliğindeki gibi para gelmeyeceğini de keşfedecektir. bi yerde acun ekmek teknesi de bitecek, adamın ömür boyu kendisini besleyeceğini düşünmüyorum. çok zeki diyorlar da bu kadın zeki meki değil, günü yaşıyor. zaten zengin adam acun yerine başka biri de olabilirdi, kim karşısına çıkarsa, kadının karşısına kimin çıktığı da onun şansı. ağaoğlu da olurdu adı sanı duyulmamış bir iş adamı da. formül belli: çocuk yap, para kap. bence yaşlandıkça çocuğunun üzerine çullanacak, çocuğu buna annelik yapmak zorunda kalacak. hiç özenilesi bir hayat yaşadığını düşünmüyorum, yaşadığı hayat sonradan para görmüş insan hayatı.

  3 ocak 19:03

  529. son zamanlarda tekrar gündeme gelen gereksiz magazin ünlüsü. suudi arabistan isimli ilkel kabile ülkesinin reklamını yapması ikiyüzlülük ve rezilliktir. bildiğim kadarıyla suudi arabistan'da şeyma gibi davranan kadınlara yakalandıklarında kırbaçla fiziksel ve psikolojik işkence yapıyorlar ya da taşlayarak onları öldürüyorlar. şeyma son zamanlarda övünerek bahsettiği geçmişine bakmadan para için "vahabilik" isimli ilkelliğin merkezi olan bir ülkeye övgüler yağdırıyor. şeyma gibiler seküler yaşam tarzının yaygın olduğu, suudi arabistan'daki yasakların olmadığı lübnan, tunus gibi ülkelere bile tatil için gitmez. işin içinde petrol parası olunca böyle tipler vizyonsuz, ilkel bir kabile ülkesine eğlenmek ve reklam yapmak için gider.

  3 ocak 17:46 3 ocak 18:08