yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (518)
  • medya (44)

  518. şeyma'ya "metres" diyerek onu aşağıladığını sanan kadınları anlamakta zorlanıyorum. kadının -birçok sosyal medya kişisi gibi- sıfır entelektüel birikimi ve hayatının merkezine tüketimi koyması dururken birine anneanne kafasıyla saldırmak çok enteresan gerçekten. Hüseyin Rahmi Gürpınar romanında mıyız.

  13 ocak 20:28

  517. Şeyma sadece ay çatlakları var diye eleştirilmiyor ülkede en ünlülerinden en sıradan insanına kadar metres, kahpe, o... vs aklınıza gelebilecek her türlü hakarete uğruyor ve koca koca adamlar ülke gündemini bırakıp alay edip ego tatmin ediyor. Bütün bunlar olurken aaay ne güzel orman ne güzel su diye ben olsam mutlu olamazdım. (Ben olsam diyorum.) Kadını sevmiyorum ama demek ki sallamamanın bir yolunu bulmuş. Tebrik ediyorum.

  13 ocak 13:49

  516. **Biraz da dedikodu**

  Yeni sevgilisi, eski sevgilisi guido gibi yakışıklı olmadığı için saklıyor bence yüzünü fotoğraf paylaşırken (gizlinot: fasfafdh Lol) en azından parası varmış be şeymoş. Bana da çok boş geliyor. Ama bu da onun tercihi. Her sene, neredeyse her gün partilemek için bence ekstra bi çaba gerekiyor. Sıkılır insan bi süre sonra diyeceğim ama onun seviyesindeki biri için normal. Ayrıca tek gelir kapısı olarak acun ve babe markası değildir. Önceden yatırım yapmıştır.

  13 ocak 11:31


  515. Kaliteli eğitimler alarak kendisini geliştirmesi gerektiğini düşündüğüm kişi. Bir insan ne iş yapıyorsa en mükemmel şekilde yapmalıdır diye düşünüyorum. Şeyma Subaşı bir influencer ve sürekli yabancı dilde paylaşımlar yaparak yurtdışına da hitap etmeye çalışıyor. Ben olsam öncelikle çok iyi bir yabancı dil eğitimiyle başlardım işe. Çünkü kendisi İngilizce konuşurken ve hatta yazarken bile sürekli hata yapıyor. Daha sonra sosyal medyayla ilgili eğitimler alabilir, hatta üniversite bile okuyabilir. Parası var, zamanı var. Hal böyleyken neden tüm günlerini boş geçiriyor asla anlayamıyorum. Ondaki imkanalr başkasında olsa şimdi kim bilir nerelerdeydi. Kadın böyle mutlu o yüzden böyle yaşıyor geyiklerine hiç girmeyelim, boş geçirilen bir ömürdeki mutluluk asla tatmin edici bir mutluluk olamaz. Sadece eğlencedir. Umarım yaşı daha fazla geçmeden gerçekten kendine yatırım yapmaya başlar.

  13 ocak 10:43

  514. Eğleniyor taklidi yaparken eğlendiğini düşünüyorum.

  12 ocak 18:07

  513. Ben parti videolarını izlerken sıkılırken kendisinin Partiden Partiye koşmasına helal olsun. Şeyma Subaşı'nı desteklediğim den değil, sadece gereksiz bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları şeyler elbette kabul edilemez, ben de doğru bulmuyorum ama bu kadar öfke ve nefreti de anlamış değilim. Bu kadar Kim kusup sürekli ne yapmış diye bakmazsak belki bu böyle davranmaz. Herkesin hayatına kimse karışamaz diyelim.

  12 ocak 14:43

  512. Üstteki süslüye katılıyorum ☝️ ayrıca artık kendisini örnek almak istiyorum. Kadına bütün ülke nefretini kusuyor ama o hala mutlu, keyfine bakıyor. Bana biri minicik olumsuz bişey dese günlerde modum düşüyor. 

  12 ocak 00:41


  511. İnstagramdan sayfasına ara ara girip baktığım, hikayelerini izlediğim(gizlinot: Ama takip etmiyorum, arkadaşlarımdan biri görürse falan diye ) instagram ünlü kişisi(gizlinot: Tanım olarak bunu bulabildim. Influencer değil sanırım çünkü.).

  Paylaşımlarından gördüğüm kadarı ile sürekli mutlu, enerjik bir tip. depresyona meyilli bir kişinin tam tersi gibi. O yüzden çok ilginç buluyorum kendimle kıyaslayınca. Yani ben şu hayata sahip olsam, çAlışmama gerek olmayacak kadar çok ve hiç bitmeyen param olsa, her gün partilesem, giysilerim yıkanıp ütülense, yemeğim hazırlanıp kaldırılsa, evim temizlense, istediğim her kıyafeti, kozmetiği  alabilsem vs vs, yine kesin bunalıma girerim bir noktadan sonra. Her gün partilemekten sıkılıp, ne kadar boş biriyim, ben bunları hakediyor muyum vs diye, kendimi, bunaltıcı  düşünceler içinde bulurum. Yine mutsuz olup, yatağa kapanacak bir şey bulurum gibi geliyor. 

  11 ocak 21:35

  510. İnsan hiç mi sıkılmaz partilemekten? Nasıl boş bir hayattır bu !

  11 ocak 21:10

  509. bu dünyaya eğlenmeye gelmiş aşırı şanslı kişidir. instagram hikayelerinden gördüğüm kadarı ile, uyuduğu zamanlar dışında, yaptığı tek eylem eğlenmek. alışveriş yaparken bile dans ediyor. çalışıp para kazanma gibi dertleri de yok. gün içinde yaptığı tek iş spor yapmak gibi görünüyor hikayelerinden. spor yaparken bile dans ediyor. dünyada cenneti yaşayanlar derneği'nin müdürü olmalı.

  11 ocak 13:59