yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (546)
  • medya (46)

  546. Eveeet sözlüğün beden dili araştırmacısı olarak birazdan kendisinin ve sevgilisinin analizini yapacağım. Bilen bilir hadise ve merve bolugur konusunda epey sağlam analizler yapmış hepsinden de alnımın akı ile çıkmıştım eheheh. Ama ondan önce bi şeyler yazmak istiyorum.

  30 yaşında, dul ve çocuklu bi kadının maddi durumu iyi bi erkekle evlenmesi ve mutlu olması bazılarını (özellikle de erkekleri) kudurtuyor. Ekşi sozluk erkekleri ağlıyor şu an ahahaha acunla boşanınca herkes sürünmesini bekledi ama tam tersi oldu şimdiki sevgilisi ile ayrılsalar çok net söylüyorum daha iyisini bulur. Hatta bu sefer siyasi olarak güçlü ve nüfuzlu birini bile bulabilir. Hayata ve ilişkilere karşı öyle bi hırs. Fakat ben denildiği gibi sadece gold digger olduğunu düşünmüyorum. Bu kızın gerçekten de seven bi tarafı var. Sevmeyi seviyor ve sevince dediği gibi kendisini tamamen o ilişkiye veriyor, kendini adıyor ve söylemekten de gocunmuyor.

  Gelelim beden analizine! Daha önce sevgilisi için birileri beta, ezik tipli falan demişti ama öyle değil.

  (link: https://www.instagram.com/p/COp1SgDHiqL/?igshid=5s1wy2whfelq Şu fotoğrafta) görüleceği üzere adam olabildiğince dik duruyor ve tek kolu ile şeyma'yı belinden kavrayarak sahiplenen adam tutuşunu sergiliyor ama bunu yaparken diğer kolu boşta. Bu alfa duruşu. Hem sahiplenen hem de "ben bu ilişkiye muhtaç bi erkek değilim. Ben bu ilişkinin erkegiyim. Istersem musaitim ama kadınım var ve onu sahipleniyorum" diyor. Yani tam bi bağımsız, maskülen figür. Baya da gülümsemiş, adam bu ilişkiden mutlu.

  Bi de şeyma'ya bakalım, şeyma bu ilişkiye kendini adamış. Baş omuza, govde adama yaslı. Oyle ki bacaklarını bile olabildiğince yaslamak için ileriye atmış. Ama bunu yaparken yapışmamış, bi kontrol söz konusu. Bariz feminen figür ama başını yaslama biçiminden bi miktar minnettar olduğu anlaşılıyor. Tahminimce bu kız bu adam tarafından sevildigi ve kollandigi için minnettarlık hissettiği. Ondan sebep bu tamamen adanma hali. Tam bi feminen figür hem riskli hem de ileriye atıyor bu özelliği onu. Tahminimce bu ilişki sürer, şeyma saçma sapan takilmaz ise adam devam ettirir. Zira ipler bariz şekilde adamın elinde ve şeyma bunun farkında. Her ne yapıyorsa aynen devam.

  Edit: fotograflarda dolandım biraz (link: https://www.instagram.com/p/CNKYFG6HSsm/?igshid=j913kah10dv1 Adam genel olarak) her iki eliyle kavrama durumunda pek değil. Hep bi eliyle tam kavrayıp ya biri boşta ya da hafif dokunmada ve dik. Adam bariz şekilde ilişkinin lideri. Bence ikisi bu açıdan çok uyumlu. yalnız şeyma'nın ilişkisine, kuracak ailesine sahip çıkması gerekebilir. Bi parça durulacak bana kalırsa. Mutlu olur mu bilmem ama.

  Ayrıca eski fotoğraflarına bakınca dünden bugüne şeyma'nın iyice bağlandığını adamınsa iyice ipleri ele aldığını söyleyebilirim. Eski fotolarda adamı figüran gibi çekmişken gün geçtikçe adamı gayet aidiyet hissi ile ön plana çıkarmış. Ilişki evreleri güzel de şeyma'nın zorla ön plana çıkarma telaşı da gözden kaçmıyor değil hani. Neyse Yoruldum tespit kasmaktan, sonra bir şeyler eklerim belki.

  Tahinli kaçar

  bugün 01:06 bugün 01:43

  545. Asla kendisini savunmuyorum ancak sevilmemesinin en büyük nedeni olan zamanında yaşadığı ilişki, sanki sadece onun suçu, yılanlığı gibi davranılıyor. İlişki bitti, şeyma şeytan acun melek oldu. Hatta sosyal medyada acun a hitaben 'o kadının oyununa geldin, yazık oldu sana' diyenleri bile gördüm. Şaka mı yapıyorsunuz ya, bu ne kadın düşmanlığı. Tabi kadın zamanında adamı bayıltarak, şuuru yokken ilişki yaşadı, adamcağız yazık evli ve çocukluyken eli kolu bağlandı oyuna geldi di mi?

  Çok doluyum bu konulara. Mesele şeyma acun değil, her fırsatta kadın yerden yere vurulurken erkeğin işin içinden melekmişçesine sıyrılması.

  şeyma ya gelecek olursam, evet acilen medya artık her adımının haberini yapmayı bırakmalı, evet boş biri ve bazı şeyleri göze sokuyor, bu da nefret edilme nedenlerinden biri ama millet de onu stres topu ilan etmiş, gelen giden sıkıldıkça hakaret ediyor. Düşünsenize hayatınızda yaptığınız bir hata yüzünden yıllarca süren binlerce hakarete maruz kaldığınızı. 

  Umarım mısırlı sevgilisiyle evlenip yurtdışına yerleşir de medya da kadının peşini bırakır, hem o rahatlar hem biz.

  bugün 00:41

  544. Ne nefret besliyorum ne de seviyorum. tek dileğim kıskanç ve kötü niyetli (!) Türk basınının kendisini salması. Umarım milyarder eşi ile çok mutlu ve sakin bir hayatı olur da biz de her sabah Şeyma haberleri ile uyanmayız. Biraz özleşelim lütfen şeymacım

  dün 22:01


  543. Haber globale yaptığı röportajda sevgilisi için 36 yaşında dedi ama nasıl ya. hangisi doğru şimdi

  dün 17:12

  542. nasıl hep 4 ayak üstüne düşüyor bu kadın... adam da 97liymiş bu yaşta ne evliliği demiyor mu çevresi çocuğa benim beş para etmez 30 yaşındaki flörtler bile evlilik ne yaa modunda .d hırs mı şeytan tüyü mü ne bu çok şaşkınım

  şeyma subaşı gel ilişki kitabı yaz yok satsın

  düzenleme: googledan baktığımda 97li diye görmüştüm ama 36 yaşındaymış adam az da olsa içim soğudu teşekkürler

  dün 16:22 dün 17:14

  541. 6 ayda adamı nasıl nikah masasına oturttu hayretler içindeyim 

  dün 14:55

  540. vatandasi oldugu ulkede yasanan kadin cinayetlerinden hangisine tepki gosterdi diye dusunuyorum bazen.. istanbul sozlesmesinin feshinde tas catlasin 1k takipcili bizler bile sesimizi duyurmaya calistik. Seyma hanimin bir paylasimi oldu mu acaba?

  Burda bazilari haldir huldur seyma savunurken seymanin aklina kendisini savunan kadinlarin ulkesinde verdigi yasam mucadelesi, o kadinlarin kurban gittigi cinayetler falan geliyor mudur acaba.. bunlara bir tepki gostermek, yalniz olmadiklarini hissettirmek falan.. hic sanmiyorum.

  26 nisan 06:26 26 nisan 06:41


  539. Her yerde Şeyma Subaşı ama her yerde yok kadından kurtulamıyoruz. Kendisine karşı nötrüm. Beni hiç ilgilendirmiyor fakat sinir olduğum bir durum var; sanki bütün kadınlar Şeyma subaşı'nın hayatını yaşamak istiyormuş da şans ( tırnak içinde şans) onları vurmamış gibi bir algı yaratılıyor. Yok böyle bir şey. Kendimden yola çıkayım; her gün bazı kadınları düşünüyorum ve her gün düzenli olarak profillerini ziyaret edip iç geçirdiriyorum. Bunlsr mesleğimin en iyileri olan kadınlar. Kendi ekonomik özgürlüğü olan, okuyan, araştıran, kendi işini kurmuş ve bu imkanlar doğrultusunda zaten dünyayı gezen eden kadınlar. Zaten yurtdışına seminerler vs için davet edilen kadınlar. Bir gün onlar gibi olabilecek miyim diye her gün daha çok çalışıyorum.

  Böyle kadınlar varken kim niye Şeyma Subaşı olmak istesin ki? Herkes kendi adına konuşsun lütfen.

  24 nisan 11:53

  538. Onurlu yaşamak diye bir şey olmalı bu hayatta. Yada hayat çok mu değişti, biz mi eski kafalıyız. Yaşıyor bu hayatı demek..bilemiyorum altan

  23 nisan 17:08

  537. Kendisi üzerinden annelik ve kadınlık yaristiran insanlardan tiksiniyorum. Kimse kusura bakmasın ama bu erdem sinyallemecilik iğrenç bir şey. Hele hele şeyma'ya olan kinden dolayı melisa gibi küçücük bir kıza söylenenleri asla ama asla hoş göremeyeceğim. Mısırlı sevgiliye sarıldı diye dünden beri tüm sosyal medyalarda demedikleri kalmadı kıza. Daha önce bi girdim de yazmıştım, bu kıza sosyal medyada "anasi gibi... Pu olacak" gibi akıl almaz yorumlar okudum ben. Allah akıl, vicdan versin diyorum.

  Bunları da geçtim şeyma'ya sürekli sevgili değiştiriyor kızı için bla bla deniliyor da seyma'nın acundan sonra sadece 2. Sevgilisi bu. Uzun soluklu ilişki yaşıyor bu kız, ne sürekli sevgili değiştirmesi? Acun çok mu farklı da sürekli bu kıza yükleniliyor?

  Ben şeyma'yı takip etmiyorum. Sosyal medya da gündem geldiği konular üzerinden yorum yaptım hep o yüzden kendisine ne sempatim var ne nefretim. Lakin kendisine yapılan yorumlara karşı artık vicdanen rahatsızım ya hele ki melisa'ya. Sorsanız herkesin hayatına kimse karışamaz

  23 nisan 14:55