girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (2)

46. geçen sene izzet çapa'nın youtube kanalında sacit aslan'la yaptığı "beraber ve solo serzenişler" programını izlerken " ya keşke birileri çıkıp çatır çatır yaşananları anlatsa yaa :( " diye içimden konuşup dururdum. ben bunu söylerken bu programı hayal bile edememiştim o derece mükemmel.

ben en çok olayları yaşandığı zamanın sosyo-ekonomik durum bağlamında ele alışına bayılıyorum. mükemmel bir arşivcilik-gazetecilik-gıybet örneğı. yalnız sanmayın ki YouTube da diye sansürsüz korkusuzca herşeyi yaparak yayınlıyor videoları. yapabileceği ölçüde yapabiliyor yoksa adamı alırlar oradan. petek dinçòz videosu yüzünden can tanriyar baya bir uğraşmış devreye peteği n kocası da girince videosunu kaldırmış.

ben 90s magazini çok seviyorum. olay sadece ünlüler değil işin içinde siyaset de var mafya da var halk da var herşey var. kocasının aldatmasına kızıp küçük bir adada tanınır erkeklele seks partisi veren çok ünlü ailelerin gelinleri, eşcinsel oğluyla aşk yaşayan sosyetik kadınlar, zeki muren'den çocuk aldıran pop starlar, maksim gazinosunda ki sahne ve kulis savaşları vs vs. ruhum entrikaya hasret ve inşallah bu kanal bi nebzede olsa dindirecek hasretimi.

dün 02:03

45. keşfettiğim akşam bütün videolarını sırayla izledim, kanalından sildiği petek dinçöz videosunu da hızımı alamayıp izlesene.com dan bulup izledim. şahane kanal, keşke daha sık video koyabilse ama dehşet de bir emek var kolay iş değil. çocukluğumda özellikle yazları ertesi gün okul olmadığı için doya doya izlediğim pazar süprizi tutkumu hatırlattı :d özlemişim valla ülkede artık magazin bile banlı arkadaş.

kapanıştaki doğuş'un uyan adlı güzide eseri de bütün gün kafa radyomda çaldı, artık dayanamadım açtım eşlik ederek dinliyorum ''dayan dayan dayan gönlüm dayan dayan dayan ruhum dayan seni de bir gün severler'' (gizlinot: swh)

16 ağustos 17:18 16 ağustos 17:18

44. varlığını süslü sözlük sayesinde öğrendiğim, çok sık video yüklememesiyle bizleri üzen; ama isntagrama her gün yüklediği çeşit çeşir nostaljik videolar ve fotoğraflarla güldüren; 2. sayfa gibi saçma sapan magazin programları tarafından içerikleri çorlanan; kanalında büyük isimlerin dedikodu, polemik, basitlik ve skandallarını anlatan youtuber.

hayatımda ilk kez bir youtuber abonesi olacağım sanırım. bu adam ilgiyi hak ediyor.

ayrıca; açıklama yaptığı bir videoda medya sektöründe emekçiyim demiş zaten. e belli yoksa ne mümkün öyle ayrıntılı arşiv araştırması?

zeki müren videosu ayrıca şahanedir.

16 ağustos 10:02 16 ağustos 10:04


43. Youtube kanalını bilmiyorum ama instagram hesabı accayip eğlenceli. Geçenlerde tarkan ın hülya Avşar ın programında bir hayranıyla şampanya içtiği videosunu paylaşmış. Canım eski laik Türkiye <3

Tanım: 90 ve 00ler magazin içeriğine sahip kanal.

14 ağustos 00:37

42. yeni video koymuş, koşun! petek videosunu neden kaldırdığını açıklamış.

1 ağustos 15:36

41. Bu sıralar tam zamanlı işinde çok yoğun çalıştığından yeni videoya biraz daha varmış malesef. Bilgi içerden:) 

Bana bu bilgiden geriye kalan “acaba hangi videosunu tekrar izlesem?” İkinci turu çok rahat sıkılmadan izleyebiliyorum çünkü, oynanmış dijital sesi bende bağımlılık yaptı.

En sevdiğim youtube kanalı <3 

20 temmuz 16:39

40. ikide bir acaba yeni video geldi mi diye youtube sayfasını kontrol etmekten fenalık geldi valla. haydi artık yeni video yüklensin dediğim kanaldır (gizlinot: formata da uyalım hazır elimiz değmişken).

19 temmuz 03:14


39. artık yeni video gelsin kendimi kesicem.

18 temmuz 21:51

38. Ben ki 94 doğumlu olarak bir magazin delisiydim. Türkan şoray -Rüçhan Adlı ve Gülşen Bubikoğlu -Türker İnanoğlu hikayelerine tam tekmil vakifimdir. 64lu anne ve babam, bu çocuk tam manyak magazine dair her boku bilmesi normal değil diye zekâmı sorgularlardi (gizlinot: Haksiz sayilmazlar ahshs) :) her neyse efendim elinde çekirdek kolası,yaşıtları sokakta oynarken çılgınca her televole,uçankuş, pazar sürprizi izleyen bana, tam muhafazakar magazinden soğumuşken ilaç gibi gelmis youtube kanalıdır.

Video açılışındaki Türkiye laiktir laik kalacak." tablosu (gizlinot: Muhtemelen ilkokulda parça pinçik edilmiş peçete ile resim yapma ekolünden kalma, çerçevelenmis tablo ile ), dogusun aşırı sevdiğim sevda yüklü trenler şarkısıyla (gizlinot: Ki gamsız şarkısını da severim sjdj) videoyu bitirmesi falan.. (gizlinot: Ağlamıyorum gözüme allah yazılı kolye kaçtı ), eski yayınlardan derlediği enfes arşiv taraması ve bu işin hakkını verişi ile bir fenomen kanal benim için.

Şimdi herkes için ünlü olmanın yolu instagramda takipçi sayısından geçerken, o dönem ünlülük demek müzik(gizlinot: Tekel plak şirketleri ),mafya(gizlinot: Yer alti dunyasi),siyaset ve seks dörtlüsü içinde dönen tam bir gıybet,rezalet,skandal kazanıydı.

Üstelik şimdinin yandaş, devrine göre şekil alan ünlülerinin ne yollardan geçtiğini kolayca unutan biz saftirik toplumun hafızasina da ışık tutuyor.

Seviyorum seni sokopop reyiz. Çirkef, kro,leş magazin hasretime son verdin.

İbo-Asena, Sibel Can- Karahan Çantay, Sezen-Yıldız-Uzay, Ebru Gündeş -Sebnem Ferah- Süha Yavuz... Ve daha nicelerini heyecanla bekliyoruz.

18 temmuz 16:18

37. kitaptan okurken, anlatırken dayanamayıp gülmesi ekstra hoşuma gidiyor. başkası adına utanmayı(bkz: cringe) net görebiliyoruz kendisinde.

gerçekten gizli devlet sırları gibi ilgimi çekiyor, büyüleniyorum izlerken yoksa banane seda sayan'dan, petek dinçöz'den ama öyle bir anlatıyor ki sanki tarikatlardan, gizli güçlerden, yapılanlanmalardan bahsediyor, 51. bölgenin sırrı açığa çıkmış da onu izliyorum gibi heyecanla. bir bakıyorum saatlerimi harcamışım.

çok ciddi emek var kesinlikle, o görüntüler, seslendirme, dekoru, müziği şusu busu çok başarılı.

eski zamanları da görüyorum, diziler nasılmış, ünlülük nasılmış diye. şu an instagram'da şu ünlü bunu paylaştıdan öteye gidemiyor magazin ama o zamanlar bir şeyleri yapmak öne gelmek için neler neler yapmışlar, nasıl yollardan geçmişler adeta şahit oluyorum (bkz: neler dönmüş serhat ya?).

bir sürü olayı merakla bekliyorum. teşekkür ederim şok-o-pop.

8 temmuz 18:42