girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (2)

26. youtube a ilaç gibi gelmiş magazin kanalı

videolar inanılmaz iyi, inşallah uzun süre böyle devam eder. magazinli zaman makinesine girmiş gibi hissediyorum izlerken.

ben de ceren cerengil in hikayesini okumak istiyorum :)

19 haziran 10:37 19 haziran 10:39

25. Vay anam vay neler dönmüş serhat ya.Türkiye'nin geçmişi ne değişikmiş.siyaset,magazin,mafya,terzi hepsi birbirinin içinde.Bir de Gülben ergen'in yaptıklarını aklımdan geçirsem,karma beni uçurumdan denize atmış,öldürmemiş hunharca kafamı taşlara çarpmıştı.

18 haziran 15:01 18 haziran 15:15

24. videolarını izlerken "keşke 90'larda genç olsaydım" dedirten youtube kanalı. ne renkli ülkeymişiz. gerçi şimdi de her günümüz olaylı geçiyor ama, o sayılmaz heralde.

18 haziran 03:29


23. Bağımlılık yaratan youtube kanalı. 90'ların panoraması adeta. Şokopop. İsme bak ya, telaffuz ederken bile mutlu oluyosun. Şokopop! Antidepresan gibi. Şokopop! Hastasıyım.

18 haziran 02:41

22. kanalı süslüde görünce hemen koştum ve konsepti anlar anlamaz yüzümde kocaman bir gülümseme oluştu. tüm videoları aynı günde tükettim, ilk defa bir kanala "notification'ı görünce gelen mutlulukkk", "daha izlemeden like", "daha sık videooo :(" falan yazmak üzereyim.

bir kere bence patreon açmalı, ben desteklerim.

spoiler

---------------

şimdi "vay gidi eski türkiye" geyiğine hiç girmek istemezdim ama videoları izlerken gözüme en çarpan ve beni yaralayan şey gerçekten 2000 öncesi medyanın ne kadar daha özgür olduğu, tabii şimdikine kıyasla. dizilerde işlenen eşcinsellik hikayelerinden tutun sohbet programına komedi unsuru olarak oturtulan erbakan taklidine, seda sayan'ın oynadığı gecekondu dizisindeki apaçık politik göndermelerden, cross-dressing'le ekrana çıkıp herkesin keyfini yerine getiren huysuz virjin'den, gündüz kuşağındaki programlarda son derece rahat işlenen cinsellik meselelerine kadar her şey şu an ne kadar imkansız geliyor. neyse ki henüz 6-7 yaşındayken bile, olacak o kadar'daki esprileri aşağı yukarı anlayıp gülebildiğim bir ortamda büyümüşüm, artık bu da züğürt tesellisi.

--------------

18 haziran 00:17 18 haziran 00:32

21. erkek arkadaşımın bile 1 saat boyunca magazin haberi izlemesini sağlayan, ona "yeni video çıkmadı mı hala" diye sordurtan youtube kanalı. üslubuna bayılıyorum.

17 haziran 17:14

20. türkiye'nin ilk magazin youtube kanalı. maskeli ve esprili(gizlinot: swh) bir sunucuyla ünlülerin olaylı hayatlarını bana saatlerce izlettirdi. seviliyorsunuz şokopop bey.(gizlinot: swh)

17 haziran 16:31


19. yorekok ile uzaktan akrabalığı var mı diye düşündüğüm youtube kanalı (gizlinot: swh)

edit: böyle eğlencelik bir başlıkta neyini eksilediniz anlamadım kafalar pırıl pırıl (gizlinot: 🌞)

12 haziran 19:14 13 haziran 08:59

18. 90'larda magazin başkadir.. bize o zamanların tadını tekrar hatırlattığı için çok teşekkürler. haberleri kendisi mi yapıyor, yoksa arkasında öcünü alamamış bir medya patronu, kişiliği mi var bilemediğim ama videolarının devamının gelmesini istediğim kanal olmuştur. bunların hepsi 90'lar 2000'ler özleminden. ayrıca her bölüm sonunda çalan doğuş şarkısı da cuk oturmuş..

12 haziran 19:05

17. Başlıktaki ikinci girdim olacak yine %100 aşk içeriyor. Sen nasıl bir insansın ki seda sayan'a 30 saniye katlanamayan bana 40 dakikalık bir kadırgalı biyografisi izletebildin? İşte aradığımız emek, akıcılık, çalışkanlık. Seni çok seviyorum şoko. Bu arada yorumlarda tarkan isteği gelmiş, ülkemizin megastarı büyük bir magazin malzemesi elbette. Eşcinsellik açıklamaları falan var denmiş. Şokopop o kadar yorum arasından gidip bu yoruma cevap vermiş ve "megayalan" demiş. e tarkan hakkında çıkan haberleri doğrulamıştı nasıl yalan oluyor bu? Şokopop diyorsa bir bildiği vardır diyip tarkan serisini iple çekiyorum.

ilgili medya:
1
12 haziran 18:19 12 haziran 19:35