girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (1)

9. bu ülkede insansan değersizsin, Eğer bu ülke de kadınsan 2 katı değersizsin, her gün yaşanan örneklerinden bir tanesidir.

9 kasım 16:56

8. bazen kelimeler kifayetsiz kalır, işte tam da öyle bir durum. haberi okuyup okuyup ülkeye,insanlara ve yaşananlara lanet edebilirsiniz. gencecik bir canı suçlayacak kadar da alçaklar. orda olmasaymış bik bik bik bizden bi dıt olmaz bir kere daha anladım.

8 kasım 17:13

7. ne ilk ne son olacaktır. sılanın olayındaki gibi neden oradaymış denilerek üstü kapatılacaktır.

7 kasım 22:01 7 kasım 22:04


6. Kayip giden bir gencecik can. Daha cok kisi duysun, bu da adalete guvenimizi sinayan bir dava olmaktan ciksin

7 kasım 09:33

5. Üyesi olduğum bir facebook grubunda davanın hikayesini paylaşarak yardım istemişti avukatı. Twitterda hashtag açtık, destek olur musunuz diye.

Şule çet'e bunu yapan tip insanlarla aynı otobüse bindiniz, aynı sokaklarda yurudunuz, aynı yerde yemek bile yediniz, ellerini bile sıktınız belki. O insanlar sizin o kadar yakininizda oldu ki haberiniz bile yok.

Ses verin, ses olun, paylaşın, arkadaşlarınız takipcileriniz her ne ise artık okusun. Bilgisi olsun. Hatta rahatsız olsunlar. Biraz da onlar rahatsız olsun.

Yerin dibine batırıp batırıp çıkardığımız yutubırların başlıklarında girdilerin sonu gelmezken burada neden 4 entry var? Ses olun, paydaş olun, paylaşın.

7 kasım 03:19

4. Babası çok güzel ifade etmiş: “kamuoyu baskısının önemi çok büyük. Konu unutulursa bi anda serbest kalabilirler”. 

Yani cezaları hala kesilmemiş katiller aramıza salınabilir.

Babası ınstagramda da destekçi arıyor, hadi süslüler, destek olalım. Kamuoyu farkındalığını arttıralım, hepimiz sayfalarımızda/storylerde paylaşırsak en azından kendi çevremizi haberdar etmiş oluruz.

https://instagram.com/suleicinadalet?utm_source=ig_profile_share&igshid=1f6j5zwrp0t86

Yeni bir anne olarak, bir çocuğun ne kadar zor büyütüldüğünü tecrube ediyor oldugumdan mı bilmiyorum bu tip olaylar artık daha fazla canımı yakıyor. Ana baba günlerce uykusuz kalip bir evlat yetiştiriyor, şerefsizin ikisi gelip aşağı atıyor... aklım almıyor, ananın babanın aklını yitirmemesi elde değil.

6 kasım 18:51 6 kasım 20:29

3. gitgide yaşadığımız yer daha da berbatlaşıyor. sorsanız en müslüman onlar. rezaletin boyutuna bakar mısınız ya. diyecek söz bulamıyorum.

17 temmuz 00:36


2. alıntı: "Milliyet gazetesinin olayı 'iki erkekle gece yarısı plazaya giren kızın ibretlik sonu' minvalinde sunarak 'maneviyatsız' kızın intihar ettiğini duyurmuştu.

Oysa üniversitede öğrenci olan, harçllığını temin etmek icin yarı zamanlı çalışan kız çocuğunu önce işten atıp, sonra işe iade vaadiyle çağırıp, tecavüz edip 20. kattan aşağı attıkları otopsi sonucuyla belgelendi.

Emniyetin delil bulamadıkları gerekçesiyle geri iade ettiği cep telefonu ve bilgisayar kayıtlarından tacizin her aşaması çıktı. Ağzınızı ayırarak ayıpladığınız, kurgu fantezilerle eleştirdiğiniz hayatların acıları, ahı, üzerinize olsun!"

16 temmuz 18:31

1. Çağatay aksu denen cani tarafından plazanın 20.katından atılarak ölen genç kadının, katilin arkasının güçlü olması sebebiyle üstü örtülmeye çalışan cinayetidir. 

Katil gözaltına alınmış ancak gözaltına alınma sebepleri arasında  cinayet yer almıyor. 

15 temmuz 01:33