sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (5)

  57. birkaç gün önce şule'nin twitter hesabındaki tweetlerine baktım. şunu da belirteyim, annesi birkaç yıl önce vefat etmiş. tarihi ocak 2018'di sanırım, bir tweet atmış. tamamını hatırlayamadım ama önemli yerleri "artık daha fazla dayanamıyorum, bir an önce anneme kavuşmak istiyorum." şeklinde.

  ah be. boğazım düğüm düğüm. ne diyebilirim ki?

  2 haziran 18:56

  56. Daha ne olsun ya daha ne bekliyor mahkeme. Yaziklar olsun. Hepimiz üniversite okuduk hepimizin başına gelebilirdi. Iki kansız soysuz katletti.

  Cagatay aksu

  Berk akand

  (link: https://www.suslusozluk.com/şule-çet-cinayeti?i=1022675 Girdi)

  2 haziran 15:13 2 haziran 15:14

  55. Fotoğraflarını görünce içim sızlıyor.. ah be Şule..

  Çağatay aksu'nun annesinin biz zengin değiliz vs vs saçma açıklamaları geliyor sonra aklıma. İç sızlaması sinire dönüyor.

  2 haziran 09:36

  54. Mahkeme kararı ile entry’lerin sildirilmesi suçu kabullenmek değil de nedir? Katil zanlıları Çağatay Aksu ve Berk Akand.  Mevzu Ocakbaşı da işlettikleri mekan. Olur da yolunuz düşecek olur, yönünüzü değiştirin, para kazandirmayalım bu tip ahlaksızlara.   Silinen entry’mi tekrar kopyalıyorum, kamuoyunun unutmaması lazım!

  Babası çok güzel ifade etmiş: “kamuoyu baskısının önemi çok büyük. Konu unutulursa bi anda serbest kalabilirler”. 

  Yani cezaları hala kesilmemiş katiller aramıza salınabilir.

  Babası ınstagramda da destekçi arıyor, hadi süslüler, destek olalım. Kamuoyu farkındalığını arttıralım, hepimiz sayfalarımızda/storylerde paylaşırsak en azından kendi çevremizi haberdar etmiş oluruz.

  https://ınstagram.çom/süleiçinadalet?utm_source=ig_profile_share&igshid=1f6j5zwrp0t86

  Yeni bir anne olarak, bir çocuğun ne kadar zor büyütüldüğünü yaşadığımdan mı bilmiyorum bu tip olaylar artık daha fazla canımı yakıyor. Ana baba günlerce uykusuz kalio bir evlat yetiştiriyor, şerefsizin ikisi gelip aşağı atıyor... aklım almıyor, ananın babanın aklını yitirmemesi elde değil.

  31 mayıs 07:42 31 mayıs 07:48

  53. Bu şerefsizler katil olduklarını bu kadar ispatlayamazlardı herhalde. Sizin adaletinize de parayla adam(!) kayırmanıza da... Masumları bu kadar savunmadın tc. Sinirlerim bozuldu. Gencecik yaşımda 80 yaşında olan psikolojisi bozulmuş bir ruha sahip oldum sayende canım(!) ülkem.

  31 mayıs 02:39

  52. Katillerinin mahkeme kararıyla başlık sildirmeye çalıştığı gencecik bir kızın öldürülmesi olayıdır.

  Siz sildirdikçe biz yazacağız. Çağatay aksu ve berk akand uykularınız haram olsun size! bir anınız bile mutlu geçmesin, bir saniye bile şule aklınızdan çıkmasın, çıkamasın.

  İntihar değil cinayet, Şule çet için adalet!

  31 mayıs 01:17

  51. Hiç değilse o babanın yüzü suyu hürmetine adaletin yerini bulması ve katillerinin hapse girmesi gerek.

  30 mayıs 23:17

  50. ''ankara batı 2. sulh ceza haki̇mli̇ği̇'nin 29.05.2019 tarih ve 2019/2586 d. i̇ş kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklerin kaldırılmasına karar verilmiştir. ''

  şule çet için adalet istiyoruz, susmuyoruz! yeter , bıktık taciz tecavüz haberlerinden. hiçbir kadın bunu hak etmiyor. suçlulara ağır cezalar verilmeli, kimse parası pulu işi nedeniyle kollanmamalı.

  anneler, lütfen erkek çocuklarınıza kadına saygıyı ve insan öldürmenin çok alçakça olduğunu küçük yaşlardan itibaren öğretin!

  30 mayıs 23:13

  49. isimlerini internet ortamından sildirmeye çalışan çağatay aksu ve arkadaşı berk akandın, 2018 yılında gencecik bir kızı önce tecavüz edip sonra öldürmesidir. bu artık hepimizin davası, herkesin kanayan yarası. şule için adaleti sağlamak hepimizin borcu. bu utanmaz iki adamın hak ettikleri cezayı alması için gereken adaleti bekliyoruz. o acılı babanın karşısına geçip de "kızına sahip çıksaydı" diyecek iki vasıfsızın sonunu getirecek davanın cinayeti bu. 

  30 mayıs 23:00 30 mayıs 23:00

  48. Şule Çet’ e önce tecavüz edip boynunu kırıp onlarca kat yükseklikten aşağı atıp öldüren iki insan müsveddesi (link: https://i.hizliresim.com/LvdaMJ.jpg Çağatay Aksu ve Berk Akand). Yaparken utanmadıklarını yazılınca sanki utanmaları varmış gibi sildirmişler. Bin kere sildirseniz bin kere yazacağız. (link: https://i.hizliresim.com/odngp7.png Önceki duruşmanın ardından avukatlarının pişkin twiti)(link: https://i.hizliresim.com/VQ2Vbn.png Bu da avukatlarının geçmişi)

  30 mayıs 22:30 30 mayıs 22:34