girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1299)
  • medya (100)

1299. Bugünkü storysinde gitti gidiyor müşteri hizmetlerinin kendisine ulaşmasını rica etmiş. Demet akalın'ın "digiturk beni ara" tiviti geldi aklıma. 

21 mayıs 22:45

1298. üniversitedeki ilk yıllarımı düşünüyorum bi de son yıllarımı.. sonra üniversiteden sonraki yıllarımı düşünüyorum. bi de şimdiki hallerimi düşünüyorum. 30uma girmek üzereyim ve bi tarzım var ama sabit değil hala değişiyor.

bu kıza baktığımda benden daha istikrarlı. bi aralar duygu gibiydi şimdi daha marjinal bi havası var ve bence yakıştı da. yeni tarzı ile ilgili çok yükleniliyor bence.

15 mayıs 16:58 15 mayıs 20:18

1297. Sevgilisinin saçları bana pübik kıllarını çağrıştırıyor. (gizlinot: iğrenç ama gerçek)

14 mayıs 20:23


1296. yeni sevgilisini geçen yaz başka bir kızla kaş derya beachte görmüştüm. hatta emin olamadım stalkladım şule'nin sevgilisini ve bahsettiğim kızı instagramda buldum. evet onlar. hatta gördüğüm gün çekildikleri fotoğraflar kızın instagramında duruyor. inanılmaz küçük dağları biz yarattık havalarındaydılar. herkesden farklıyız, çok cooluz tripleri. şule tam kendine göre birini bulmuş yani. allah tamamını erdirsin.

14 mayıs 17:50

1295. kendisini likit olarak tanımlayabilirim, evet tam olarak likit. kiminle birlikte olursa o kişinin şeklini alıyor. değişik biri bence anlayamıyorum.

14 mayıs 15:48

1294. görsellere eklediğim şule ve arkadaşları tarafından kaşta geçirdikleri günlerin anısına hatıra kalması amacıyla tasarlanmış olan şu muhteşem ceketi kazanmak isteyen (link: https://www.youtube.com/watch?v=hjJ03kx-7-4&t=17s şu) videonun altına yorum bırakabilir dfjfbdf abi bu kızın olayı bu galiba ya kendisiyle dalga geçirttirmek. lan o kendinizce sanat yaptığınızı sandığınız boya bulaşmış kot ceketi kim ne yapsın ya ahahahha dayanamadım yorumlara da baktım yok artık ya halkımız bu kadar mı beleşçi olur diye valla ceketi isteyip yorum yazan olmuş. hayır madem anı kalsın diye yapıyorsun neden bir takipçinde kalıyor yaw bu anı al sakla işte baktıkça o muhteşem günleri hatırlarsın??? hayır şöyle rengarenk bişi yapsa gene gideri olur da hey allahım ya. şaka gibi bi kız cidden sürekli birileri bir şeyleriyle dalga geçsin diye bir şeyler yapıp duruyor. bu şekilde gündem olmak istemek çok zavallıca değil mi be şulekuşum ha?

ilgili medya:
2
14 mayıs 15:44

1293. Procrestination(gizlinot: Erteleme) beni şule' nın videosuna(gizlinot: Bile) götürdü. Tek bir sorum var: o ceketi kim ne yapsın? Sizin için hatıradır, yaparken eğlendiniz anlarım da, çekilişle vermek...

13 mayıs 18:51


1292. Bunun denileceğini biliyordum. Köpek sahiplenmek özenmekle yapılacak bir iş değildir. Evinde zaten 2 kedi baktığı için bir cana bakmanın zorluğunu biliyordur muhakkak. Orada kalan tek yavruymuş, siyah olması ve duygunun daha önce siyah bir köpek sahiplenmiş olması o yavrunun suçu değil. Anlamadım, Aaaa bu köpek siyah, duygu da siyah köpek sahiplenmişti. Aslında tam da bir köpeğe bakabilecek durumda hissediyorum kendimi ama siyah işte. Siyah olmasa sahiplenirdim, dese daha mı iyiydi. Bana özenip, heves edip köpek sahiplenmişti bir arkadaşım hiç sonunu düşünmeden. Sonu hiç güzel olmadı. Şule ile böyle olmayacağını çünkü zaten deneyimi olduğunu düşünüyorum. Yeni yavrusuyla mutluluklar diliyorum. Köpek sahiplenmiş insana sürekli destekten yanayım. Ne bileyim burayı okusa Ve olmaz Ya, bak ne zannettiler diye o yavruyu orada bıraksa buna cidden üzülürüm.

12 mayıs 08:57

1291. instagramdan kosarak geliyorum.

anladığım kadarıyla siyah renkte bir kopek sahiplenecekmis. demeyeyim demeyeyim diyorum ama o kadar duygu özentisi laflarina rağmen özellikle siyah bir köpek sahiplenmek.. bilemiyorum şule

edit budut: kadın hakkında 130 a yakın sayfa duygu özentisi girdisi olmasaydı bu durum aklıma gelmezdi tabii ki. umarım sizlerin düşündüğü gibidir de yavrucak rahat eder, izleyip görelim.

12 mayıs 01:33 12 mayıs 11:48

1290. yeni sevgilisi çok şule karaok değil mi ya dshgdshd. farklı olcam diye rastalar, bir an olsun gözlüğü çıkarmamalar(gizlinot: görkem karmanın kulakları out bu çocuğun gözlüksüz hali in), sürekli siyah giyinen rakçı abi tavırları. instagramın coolboylarından olmak istiyor sevgilisi gibi gdsdhsds. valla bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama kahvekokanadamdan sonra bu çocuk sana bile az be şulekuşum. neyse sen benim en sevdiğim guilty pleasureımdın zaten şimdi de ikiniz fav coupleım oldunuz kalp kalp kalp.

ilgili medya:
1
17 nisan 13:29