şule karaok

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1237)
  • medya (87)

1237. bu şey değil mi ya, (link: https://www.instagram.com/p/Bccp91RH2yM/?taken-by=sulekaraok klozete değmeden tuvalet yapma pozisyonu).

tanım: instagram keşfetime her düştüğünde "şule hanım napıyorsunuz acaba? " demek istediğim youtuber.

dün 01:37

1236. Şule canım adın çıkmış 9 a inmez 5, 6 ya (gizlinot: Gerçektende kadın kadının düşmanı. Bu kadına bu kadar vurup, küçük düşürücü şeyler yazmakla elinize ne geçiyor.)süslüde senin başlığını okundukça hissettiğim bu. Evet olmuyor pek kıvıramıyorsun ama belki de bu olumsuz yorumları çok fazla takıp çok fazla kendini kastığın içinde olabilir. Son reklamında çok acemice olmuş bazı yerler eğrelti durmuş canım ama olsun çalışsan olacak gibi duruyor.

9 aralık 15:18

1235. Sadece videolarında değil, insta storylerinde de sallanan,kendi sallanamiyosa telefonunu bir aşağı bir yukarı kaldırmak suretiyle sallayan ve bu yüzden midem bulanip,ifrit olup takipten çıktığım yutibir. (gizlinot: Çocukken arena da izleyemezdim bu yüzden, gizli kamerayla kosarlardi midem bulanirdi.)

Burnuna üzülenler listesine beni de ekleyin

9 aralık 02:27

1234. Son videosunda Bir shot seyma subasi icmis gibi. 

Tanim; bir yutibir. 

9 aralık 01:36


1233. girdileri okuyunca günahınızı almıştım süslüler ama merakımdan izledim aman yarabbim şule neden sallanıyorsun öyle. Bütün video boyunca insan neden sallanır ki diye dşündüm. Şulecim basın açıklaması bekliyoruz..

8 aralık 22:27

1232. Şule'nin burnuna üzülenler +1

şule ameliyat oldu aylar sonra ben ameliyat oldum. Benim ödemlerim indi onun hala patates gibi. E bu kızın burnunda önceden de ahım şahım bir sorun yoktu? İşte allah çarpıyor problemsiz burna dokunmayacaksın. Herneyse kendisine bol ananas ve maydonoz suyu tüketmesini öneriyorum.

8 aralık 19:04

1231. o bakışlar, o tuhaf devinimler, o saykodelik gülüşler, o gerilim müziği... şule yavaş yavaş deep webe doğru evriliyorsun hayatım, sponsorlu video değil de korkunçlu video resmen. penti, reklamın iyisi kötüsü olmaz da siz bunu yayınlanmadan izlemediniz mi? biz bu işi kime vermişiz, bu kız sıyırmış vah vah demediniz mi? bu hangi uyuşturucu kafası diye pr ekibi olarak merak etmediniz mi? hadi halini hareketlerini geçtim çorapların üstü tüycüklerle, iplikçiklerle dolu, ön plana çıkardığın ürünü böyle mi tanıtıyorsun? kombinler zaten kötü, arka plan bir lookbook videosu için değil daha çok bağcılarda rap klibi çeken apaçilerin önünde poz verdiği bir yer gibi.

8 aralık 18:54 - 8 aralık 18:59

1230. bu kızın burnuna çok üzülüyorum ya. ben de olsam ben de sallanırdım.

8 aralık 17:34

1229. Neden sürekli ileri geri sallandığını anlayamadığım youtuber. Sanırım cinli.

8 aralık 14:20

1228. izlediğim her videosu, gördüğüm her fotoğrafında "şule sen niye böylesin ya?" diyorum istemsizce. ay bayılacağım, o video ne şule? şu sayko duruşundan kurtulamadın gitti :(

millet banu berberoğlu seyrediyor cringe hissi için, ben de şule'yi izliyorum. şule'nin verdiği etkiyi banu vermedi bana mesela, 2 videodan fazla izleyemedim onu. ama şule öyle mi? guilty pleasure oldu benim için. sen söylendiğime bakma şule, aynn byle dvm asdfhsklfd

8 aralık 09:49