şule karaok

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1295)
  • medya (92)

1295. duygu özaslan'ın 55 dakikalık vlog videosundan sonra geri kalmamış evelemiş gevelemiş (gizlinot: tamamını izlemedim ama başından belli) 46 dakikalık video çekmiş. (gizlinot: guilty pleasure)

16 ocak 14:34

1294. İlk yirmibeş dakikasını izledim de modern olmak demek bana göre eski sevgilini yere göre sığdıramayıp yeni ilişkisi hakkında da dakikalarca konuşup “çok tatlılar çok mutlu olsunlar mihihi” demek değil. Evet anlaşamadık bitti hepsi bu kadar demek gayet yeterliyken uzun uzadıya ağdalı cümleler kurmak insanlarda hayranlık uyandırmıyor şule haberin olsun.

16 ocak 13:40

1293. itiraf ediyorum son videosundaki geçmişinden utanıyor musun sorusunu ben sordum 43 dk sanırım. ve bana tatlıııım diye başlayan samimiyetsiz ve baya bozulmuş bir şekilde cevap verdi. bir de bana art niyetli dedi hahahha. o soru herkesin merak ettiği bir soruydu gülüm ve o dandik videodaki en gerçek soruydu. sen istediğin kadar ıkın dünyanın en felsefik en hümanist en elit cevaplarını ver yine de beni kandıramazsın küçük şule özaslan seni.

16 ocak 12:34

1292. Birincisi video gereksiz uzundu atlayarak izledim, ikincisi çok felsefi geldi. Ama şuleyi seviyorum takip ediyorum, (damla kalaycıkla ikisi kaldı takip listemde).

Yaşadıklarını fazla uzatıp abarttı, yazarı etiketleyemedim ama brunette123 ün yazdıklarını ben de hissettim, yani o anlattığı buhranlar hiç yaşanmamış gibi geldi bana da. Bir de dövmesini sanki küçük kardesi eline aldığı kalemle rast gele çizmş gibi :( circle tamamlama falan manası iyi hoş ama çok görünür yerde ve iyi durmuyor, yine de güle güle kullansın bana göre nazar boncuklu dövme bile daha iyi :/

16 ocak 12:19


1291. Son videosunun özeti kuru kalabalık. Yani her şeyi dakikalarca anlatmış, farklı olacağım diye sürekli felsefik cümleler kurmuş abartmış da abartmış. Özellikle zaten seçmiş soruları belli. Yani düşünüyorum benim sevgilimin eski sevgilisi böyle bir video çekse rahatsız olurdum. Yani dakikalarca konuşmaya, övmeye, çok yakışıyorlar demeye ne gerek var? Ayrıldık, 6 ay oldu sandığınız gibi yeni bir şey değil yani bir problem yok aramızda bu kadar. Yok kızdan bahsetmiş, özkan çok mükemmel bir insan demiş yuh ablacığım ya kasmaktan öleceksin bir gün. Bu samimiyetsizlik işte. Yeni bir ilişkisi var adamın bırak sanane onlardan? Tamam şule en farklımız, en bilgilimiz, en kuulumuz, en modernimiz, en mükomuz sensin tamam kasma bu kadar.

16 ocak 11:58

1290. ay şeyi unuttum biri demiş ki özkanın ilişkisi çok hızlı oldu falan şule de ya arkadaşlar olabiliiiir o an öyle istemiştir o frekanstadır bıdı bıdı... şuleee yeme bizi şule benim ilişkim biteli nerdeyse yıl olucak, ki ilişkiyi ben bitirdim çok kez barışmak için karşı taraftan yalvar yakar mesajlara çiçeklere boğuldum sakince olmayacağını açıklayıp kendisine durumu açıkladım kararımdan dönmedim, gayet medeni bitti. şu an biriyle yakınlaştığını görsem nasıl olur ya nasıııl diye kendimi yerden yere atarım. evet belki ben biraz hasta olabilirim ama senin bu tavrın da normal mi şimdi allasen

16 ocak 00:44

1289. videosunun 19. dakikasındayım. bu kız bende öyle bi his uyandırıyor ki sanki bize anlattığı şeyler hiç yokmuş gibi. mesela o yaşadığı derin buhranlar falan aslında hiçbirini yaşamamış, sadece başkalarına öyle hissettirmek için kendini ortamlardan çekmiş gibi. ya da ben agresif dönemdeyim demek için saçını örgü yaptırdı gibi. öyle hissettiği için değil. belki değildir ama gerçekten bende hissettirdiği bu ve hani diyorum ki bu kız kamerayı kapatınca o uzun uzun düşünceli derin kız çat diye gidiyordur. çünkü çok fazla geliyor ya. yani fazla bi duygu var anlatırken kamera karşısında. saf ve samimi gelmiyor bana. kız şule yine aklımı karııştırdın.

16 ocak 00:15

1288. Oturup son videosunu izledim.

Ben gayet keyif aldım. Tanısam çok seveceğim hissine kapıldım. Bu kız, saçma sapan bir kız değil. Saçma sapan şeyler yaptığı doğru. Ama çooook abartıldı.

İlk taşı en masumumuz atsaydı keşke.

Yahu ben 7 yaşındayken hamile öğretmenime özendiğim için 3 ay boyunca elim belimde karnımı şişire şişire yürüdüm. Sadece o yaşla mı kaldı? Hayır. Hala gün içinde bin çeşit insana özeniyorum. Lisedeyken muhafazakar arkadaşlarımın gazıyla iğrenç bir yazar olan A. ali Ural'a özendim; her yazıya Sevgili Dost diye başlıyor, Cicero demiş ki diye devam ediyordum. Üniversitede eklem yüzükleri takan kıza özendim. Selfie çekmeyi hiç beceremem, güzel çekenlere özendim. Alt kirpik dibine eyelinerla nokta koyan Hesionka'ya fena halde özendim. Blogger nesliyim ben. Bloggerların hepsine ayrı ayrı özendim. Deli-anne adlı alakasız bir bloggerın 'Hasılı' deyişine özendim. Her yazının sonunu o şekilde toparlamaya başladım. Bu da üniversite yıllarımda oldu.

Özendim, kopyaladım, kendime uyarladım, kendimi buldum.

Bu süreç bitmiş de değil, elbette alt ve üst başlıklarda daima devam ediyor.

Neyse uzattım.

-hasılı- bu kıza ''filancanın taktığı kolyeyi takmış, verdiği pozu vermiş, attığı başlığı atmış'' şeklindeki eleştirileri yersiz buluyorum. Asıl bu çocukluk. Taklit değil tüm bunlar. Ama öyleyse de taklit insanın kendini geliştirebilmesi için en önemli anahtarlardan biri değil mi? Yoksa nasıl konuşacak, nasıl yürüyecek, nasıl toplumsallaşacaktık pardon?

Videoya dönersek, cevaplarını beğendim ben. Özellikle eski sevgilileriyle ilgili cevaplarını çok beğendim.

Dövmesini pek beğenmedim. Ama görsellik değil manaya dayanan bir dövme olmasını beğendim. Minimal dövmeleri de severim aslında.

Konuşma şeklini zaten beğeniyordum.

Gencecik bir kadın. Nezaketi elden bırakmayan, kendi ayakları üzerinde duran, kendi yolunu bulmaya çalışan bir kadın. Benden küçük. benden cesur. ''Bıraksın, gitsin'' diyenler var. Bırakalım yürüsün.

16 ocak 00:07

1287. ben son videosunu her noktada diyemesem de çoğu noktada beğendim. kendini biraz kasmış tabii ki ama buna rağmen heralde kendisinin en samimi videosu. cevapları biraz şişirmiş çok konuşmuş ama hiç değilse ben altının çok boş olmadığını görebiliyorum. eski sevgilisiyle ilgili üzerinde baskı olduğu aşikardı zaten bunu açıklığa kavuşturması çok iyi oldu gaza gelmiş çok tatlışlar uuu yerim onları kıvamında olmuş ya şule şuuulee ne gerek var bebeğim? bunu da ortada bir sıkıntı olmadığını belirtmek için yapmış muhtemelen, kendisini öpüyorum bundan sonra daha kararlı ve istikrarlı davranmasını samimi olmasını diliyorum sdhjs çok uzattım. şule bence bu videoyla güzel bir enerji yakaladın buna devam et. ama lütfen arkadaşlarınla aranızdaki diyaloğa biz bu kadar şahit olmaualım ya siz belli çok eğleniyosunuz ama

15 ocak 23:55

1286. Son videosundan geliyorum ve sorulan her soruya 62536335 dk cevap verip de bu kadar hiçbişey anlatılamayan bir soru cevap videosu izlememiştim. Bazı sorulara kendince o kadar felsefik, entelektüel ve hümanist cevaplar vermeye çalışıyor ki başıyla sonunda söylediği şeylerden sonra ne dedi şimdi bu diye kalıyorsun. Özellikle ayrılık sorusunda karşı tarafın ilişkisi ile ilgili aşırı histerik güzellemeleri ve iyi dilekleri “şule yapma bunu kızım yapma işte” naraları atmama neden oldu. Çok güzeller çok tatlışlar harikalar diye diye aslında alt metindeki o burukluğu dibine kadar hissettirdi bana. Üzüldüm açıkçası. Şule sen rol yapma dostum p*kunu çıkarıyosun. 

Edit: imla

15 ocak 22:54 15 ocak 22:58