girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1287)
  • medya (95)

1287. Her şeyi geçtim de her gün değişik bir tarz deneyen kız nasıl Boğa burcu olabilir ?

17 mart 00:44

1286. doğan görünümlü şahin.

16 mart 22:45

1285. hakkında ısrala "şule zaten kısa saçlıydı ne alaka"söylemlerine baya şaşırdığım youtuber.

şimdi diyelim ki şule saçları beline kadar olan bir kızdı ve duygu saçlarını kısa kestirdikten sonra şule de gidip saçlarını (link: https://www.instagram.com/p/BcZ9bKRHkng/?hl=tr&taken-by=sulekaraok ŞU) hizaya getirdi. bu durum kimse (yani duygunun saçlarını uzun saçtan kısa saça çevirmesi üzerine şulenin de uzun saçtan kısa saça çevirmesine) çıkıp da " duygunun yaptığının aynısını yapmış, taklit etmiş " demezdi, diyemezdi. çünkü göz var izan var "aynı saç" olmamış olurdu. kısa saç var kısa saç var yani? evet şulenin eski saçı da kısaydı yeni saçı da kısa ama bariz bir şekilde son saçı (henüz son kestirmeden foto atmamış link koyamıyorum ama storylerde var) duygunun saçının aynısı olmuş allahtan kahkul var(of evet hiç yakışmadı kahkul)duygu saçını kestirir kestirmez saçını aynı boyutta kısaltması gayet de taklittir işte? şulenin bu zamana kadar kullandığı kısa saç çok farklı son yaptırdığı kısa saç çok farklı. resmen gitmiş duygununkiyle aynı boyuta getirmiş. ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım ki? neyse bi iki resim atınca dolar buralar şimdi tadı çıkmıyor. hem şulenin sabıkasını da göz önünde bulundurursak çok net taklittir bu her zaman yaptığı şey işte.

"kedi" olayını hiç bilmiyorum valla acaba yazan arkadaş espri mi yapıyor diye de düşünmedim değil ama ciddi sanırım dsfdsd hiç şaşırmam.

bu kız ve oldurmaya çalışma çabaları şu hayyatta en keyif aldığım şeylerden biri, seni seviyorum şule!

bir de ilgili medya eklemeyi bilmiyorum görsellere attığım tokyolu son fotoya baksanıza svsvvsddb

ilgili medya:
1
16 mart 21:53 16 mart 22:04


1284. Şulecim üzgünüm o tombikto yüz hatlarıyla hayatta tokyo ya da duyguya benzeyemezin.sorry not sorry

16 mart 21:29

1283. Kanalını ilk açtığı zamanlardan beri biliyorum kendisini. O ilk videolarında ki halinden eser kalmadı. Nereye çeksen oraya gidiyor. Ne tarzı ne kişiliği oturmamış daha. Her baktığım da farklı bir Şule görüyorum. Bir karar ver artık şule..

16 mart 19:18

1282. Taklitçi olduğunu söyleyenlere katılıyorum. Üstelik sadece Duygu'yu değil biraz özendiği herkesi taklit ediyor. Kendini bulamadığını söyleyenlere de katılıyorum. Hangi çevreye girse, giyimini, hareketlerini o çevreye göre şekillendiriyor. Diğer bütün youtuberlar gibi riyakar; "hep zayıftım ben!", "Ben hep şu müzikleri dinlerdim!" vs. Amaaa bazen nefes alsa bakın "Duygu'da nefes almıştı, işte taklitçiliğinin kanıtı" noktasına getirdiğinizi düşünmüyor musunuz? Saçlarını zaten uzun süredir kısa kullanıyor. Hatta Duygu'dan önce kestirdi. Üstüne bana kalırsa kendisine hiç yakışmayan bir kahkül kestirdi. "Kedi" de kendi kedisi değil sevgilisinin kedisi. Belki daha gerçekçi bakmak lazım. Onun da nefes alması gerektiği için nefes almıştır gerçeğini göz ardı etmeyelim, Duygu nefes aldığı için değil.

Tanım: Yaşına göre maalesef kişiliği oturmamış Youtuber.

16 mart 19:14

1281. Ya yanlış hatırlamıyorsam duygu özaslanı izlediğim dönemlerde çoook önceki videolarının birinde bir kedi istediğini isminide kedi koyacağını söylemişti. (Duyduğum bilgi ne kadar gereksizse o kadar çok hatırlarım :d )Geçenlerde keşfetime düşen şulenin attığı hikayelerde kedisine kedi ismini koyması?? iflah olmayacak hakkaten

Edit: kızın günahını almışım resmen kedi erkek arkadaşının 11-12 yaşında olan kedisiymiş. Dediğim gibi takip etmiyorum sadece keşfette denk gelip stalk yapayım dedim O hikayelerine denk gelmişim ama tesadüfünde böylesi yani shajaja

16 mart 18:32 16 mart 23:16


1280. Duygu saçlarını kestirdikten hemen sonra şule de biraz daha kısaltınca “ne alaka şule zaten hep kısa saçlıydı” diyenler olmuştu son storysine baksanıza ya bugün saçını iyice kestirip duygununki gibi yapmış aynı hiza sgdhbd allah belamı versin ki bu kız uslanmaz svsvvsvs çok eğlendiriyor beni çok!

15 mart 23:34

1279. neden sözlükçe "kalk kız soğan doğra" muamelesi yapıldığını anlayamadığım youtuber. belki ben çok takip etmiyorum kendisini ya da belki adaş olduğumuz için kendisine beslediğim istemsiz bir sempatim vardır(gizlinot: sayıca az olduğumuz için şuleler olarak birbirimizi kollamamız lazım hahagsh) ama bence kendi halinde takılan, standart bir youtuber yani?? ne eksik ne fazla. poser falan deniyor hakkında ama öyle olmayan youtuber mı var? hepsi it girl olmak için kendini şekilden şekle sokuyor zaten.

14 mart 00:36

1278. Son hikaye paylaşımından geliyorum süslüler.Elçin Sangu veBarış Arduçun söylediği şarkıya e harfleri dolasıyı ile sinir olmusş.Ah şule ya niye böyle anlatsana biraz :)))

Neyse biraz ciddileşirsek seviyorum aslında ben bu kızı ve çok yanlız buluyorum nedense.

Sanki destek olan kimsesi yokmuş gibi geliyor.Burnu büyük biri değil bence ama özendiği kimselerden görüp etkileniyor gibi geliyor bana.Bilemedim süslüler :)

14 mart 00:25