girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1298)
  • medya (102)

1298. Kaş'tan fotoğraf atıyor ve yazıyor, geç uyanmama rağmen bütün pazartesi işlerini halletmiş olmanın haklı gururu diye. Töğbest.

Ya sanki saat farkından dolayı uykusuz kalmış da new york'la conference call yapmış gibi havalar. Acaba kaş'ta hangi işini hallettin? Atmden para falan mı çektin. Bunlar da pazartesi sendromuna ve yoğunluğuna heveslenmiyorlar mı deli oluyorum. Önce o kaş'ı yavaşta yere bırak, sonra pazartesiden bahsetmeye başla.

edit:imla

17 eylül 22:55 18 eylül 08:50

1297. 4-5 aydır instagramdaki fotoğraflarının hepsi birbirinin aynı gibi geliyor. 

8 eylül 17:49

1296. Bu kızın hayatında sadece kıskandığım şey: arkadaş ortamı. Düşünün cem adrian ve kalben'le kankasınız.

Çok eksileyen olmuş anlamadım sıkıcı mı :/

8 eylül 01:23 9 eylül 23:46


1295. Uzun zamandır bakmıyordum bir bakayım şulekuşum neler yapıyor dedim hemen dedikoduya düştüm ama hiç anlamadım ayşegülün böyle fotosu mu varmış nolmuş ki onu mu taklite başlamış bizimki ay çatlarım valla inşallah yine bişiyler yapıyırsundur kız valla dedikoduya hasret kaldık şu günlerde. Neyse profiline baktım da yeni filtreler kullanmaya falan başlamış son fotolarında saçlar hep turuncu baya baya dhdbdhbd Ayşegül’e özeniyor mu bilemem ama Elçin sanguya özeniyor gibi sanki bu ara dndbdhbd kız turuncu saçlı oldu ya birden bire helal şulekuşum yakışır sana 😘

ilgili medya:
1
25 temmuz 23:26

1294. “Tutunamayan”. İlk kesfettigim zamanlar asli ozdel ile kankalardi, hatta “iyi ki bulduk birbirimizi su istanbulda” tarzi konusmalari var. Sonra o kankalik ne oldu bilinmez.

Bir ara hilal sefkatli ile kankaydi, birlikte tayland’a tatile gitmislikleri var. Sonra yine o kankaliktan eser kalmadi.

Hepsi ayni ajansa bagli olmalarina ragmen melodi ya da damla ile samimi olamadi.

Ya cok icine kapanik bir kiz. Ya da bilemiyorum. İnsanlari bir sekilde itiyor sanirim. 

23 temmuz 10:34 23 temmuz 10:35

1293. olaydan çok habersizim şule'yi takip etmiyorum ama ikametgahını kaş'tan istanbul'a geri aldırıyor olabilir mi?

konum olarak istanbul'u etiketlemiş çünkü bildiğim kadarıyla ikametgahınızı aldıracağınız nüfus müdürlüğünde yapıyorsunuz işlemi.

not: yanlışım varsa bir süslü yazsın silerim.

9 temmuz 20:01

1292. ahahahskdhdkjfg hem yalan söyleyip hem de kendi yalanını açığa çıkartacak kadar saf olmak <3

5 yılda ajansla, taklitle, ite kaka 100k yaptığı takipçisini de kaybedecek akıllı bıdığım. resmen "bu işe girerseniz neler yapmamalısınız" şeklinde takılıyor yıllardır. ibret aldım slhflskdghfş

9 temmuz 11:55


1291. İkinci oy kullandım vakası. Seni de takipten çıkıyorum şulecim. Yakında 30 yaşına gelecek insanlarsınız hala yalan söylememeyi öğrenememişsiniz. Yazık 

9 temmuz 11:33

1290. Kaş'ta ev tuttuğunu yazmış youtuber. Yani, ikametgahını aldırıp oy kullanabilir. Yazlığı olan çoğu insan böyle yapar zaten. Zaten anladığım kadarıyla arkadaşlarıyla ortak yer açtılar ve yazı orada geçirecek gibi duruyor. Youtuber'ın eninde sonunda şekil değiştireceği ve popülerliğini kaybedeceği düşünülürse yaptığı yatırım oldukça mantıklı.

Bir sonraki girdi ile gelen not: eğer öyleyse yazıklar olsun. yurtdışı bile değil, Kaş'ta kalmak için oy kullanmamak...

İkinci not: sevgilisinin kolunda evet mührü var. Herhalde mühür satın almadılar. Demek ki ikametlerini önceden almışlar. oy kullanmışlar yani.

23 haziran 22:04 24 haziran 17:23

1289. Tatile gittiği yerde oy kullanacağını iddia eden abla. İkinci ece targıt vakası...

23 haziran 20:05