girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1304)
  • medya (102)

1304. Bana büyü yapıldı diye video çekmiş.

Ne manyak insanlar var bre? Büyü işine girip evine saklamak falan..

28 temmuz 19:55

1303. Uzun zamandır bakmıyordum bir bakayım şulekuşum neler yapıyor dedim hemen dedikoduya düştüm ama hiç anlamadım ayşegülün böyle fotosu mu varmış nolmuş ki onu mu taklite başlamış bizimki ay çatlarım valla inşallah yine bişiyler yapıyırsundur kız valla dedikoduya hasret kaldık şu günlerde. Neyse profiline baktım da yeni filtreler kullanmaya falan başlamış son fotolarında saçlar hep turuncu baya baya dhdbdhbd Ayşegül’e özeniyor mu bilemem ama Elçin sanguya özeniyor gibi sanki bu ara dndbdhbd kız turuncu saçlı oldu ya birden bire helal şulekuşum yakışır sana 😘

ilgili medya:
1
25 temmuz 23:26

1302. “Tutunamayan”. İlk kesfettigim zamanlar asli ozdel ile kankalardi, hatta “iyi ki bulduk birbirimizi su istanbulda” tarzi konusmalari var. Sonra o kankalik ne oldu bilinmez.

Bir ara hilal sefkatli ile kankaydi, birlikte tayland’a tatile gitmislikleri var. Sonra yine o kankaliktan eser kalmadi.

Hepsi ayni ajansa bagli olmalarina ragmen melodi ya da damla ile samimi olamadi.

Ya cok icine kapanik bir kiz. Ya da bilemiyorum. İnsanlari bir sekilde itiyor sanirim. 

23 temmuz 10:34 23 temmuz 10:35


1301. olaydan çok habersizim şule'yi takip etmiyorum ama ikametgahını kaş'tan istanbul'a geri aldırıyor olabilir mi?

konum olarak istanbul'u etiketlemiş çünkü bildiğim kadarıyla ikametgahınızı aldıracağınız nüfus müdürlüğünde yapıyorsunuz işlemi.

not: yanlışım varsa bir süslü yazsın silerim.

9 temmuz 20:01

1300. ahahahskdhdkjfg hem yalan söyleyip hem de kendi yalanını açığa çıkartacak kadar saf olmak <3

5 yılda ajansla, taklitle, ite kaka 100k yaptığı takipçisini de kaybedecek akıllı bıdığım. resmen "bu işe girerseniz neler yapmamalısınız" şeklinde takılıyor yıllardır. ibret aldım slhflskdghfş

9 temmuz 11:55

1299. İkinci oy kullandım vakası. Seni de takipten çıkıyorum şulecim. Yakında 30 yaşına gelecek insanlarsınız hala yalan söylememeyi öğrenememişsiniz. Yazık 

9 temmuz 11:33

1298. Kaş'ta ev tuttuğunu yazmış youtuber. Yani, ikametgahını aldırıp oy kullanabilir. Yazlığı olan çoğu insan böyle yapar zaten. Zaten anladığım kadarıyla arkadaşlarıyla ortak yer açtılar ve yazı orada geçirecek gibi duruyor. Youtuber'ın eninde sonunda şekil değiştireceği ve popülerliğini kaybedeceği düşünülürse yaptığı yatırım oldukça mantıklı.

Bir sonraki girdi ile gelen not: eğer öyleyse yazıklar olsun. yurtdışı bile değil, Kaş'ta kalmak için oy kullanmamak...

İkinci not: sevgilisinin kolunda evet mührü var. Herhalde mühür satın almadılar. Demek ki ikametlerini önceden almışlar. oy kullanmışlar yani.

23 haziran 22:04 24 haziran 17:23


1297. Tatile gittiği yerde oy kullanacağını iddia eden abla. İkinci ece targıt vakası...

23 haziran 20:05

1296. "bi tık" deme artık kurban olayım demeee beynimin içinde "bi tık" yankılanıyor hala.

(gizlinot: son alışveriş videosunu çat diye kapattım bu yüzden. yıllar sonra yeniden bana girdi yazdırdın helal olsun şule...)

12 haziran 18:10

1295. Büyüye vs ister inanırsınız ister inanmazsınız. Ben inanmayan taraftayım, yerinde olsam onu bunu aramazdım. Ama asıl şok edici şey büyüye inanan birinin gerçekten karşısındakinin kötülüğünü isteyip fark ettirmeden cüzdanına böyle bir şey sıkıştırması. Belki evine sürekli girip çıkan biri, belki dostum dediği biri. Bilemeyiz. Bu nedenden tepkisini anlayabiliyorum

1 haziran 22:44 1 haziran 22:45