sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  13. çok cinsiyetçi ve homofobik olmasına rağmen (ki bence yayınlandığı dönem için kabul edilebilir) çok komik olan dizi. bence dizinin en büyük şansı zeynep ve ozan karakterlerini demet evgar ve emre karayel gibi sempatik ve uyumlu oyuncuların canlandırması. özellikle de zeynep karakteri devamlı negatif, agresif, kompleksli, çevresine karşı ikiyüzlü biriyken sevilebilmesi demet evgar'ın sayesinde. o kadar sempatik biri ki zeynep'i bile çekilebilir kılıyor. (gizlinot: <3)

  bir yerde okumuştum, dizi ilk başladığında demet evgar ve emre karayel arasındaki enerji o kadar dikkat çekiciymiş ki emre karayel'in ailesi demet evgar ile emre karayel'in sevgili olmadıklarına inanamamışlar. Emre karayel'e devamlı "bizi ne zaman tanıştıracaksın?" Diye soruyorlarmış. Demet evgar'ın sevgilisi olunca ancak emre karayel'le sevgili olmadıklarına ikna olmuşlar. (gizlinot: :d)

  12 şubat 12:17 12 şubat 13:17

  12. Ne güzel diziydi. Kendi ilişkime o kadar benzetiyordum ki. Sesli güldüğümüz tonla espri kaliteli oyunculuk. Şimdilerde ilişkiler üzerine durum komedisi yapılmıyor. Güzel işti benzeri yapılsa yine izlenir.

  24 ocak 22:58 24 ocak 22:59

  11. Bazen Ozan'ın kaşlarını kaldıra kaldıra, yüksek sesle konuşmasına katlanmak zor gelse de Zeynep'in sempatik, şirin, üçkağıtçı hallerine hayran olduğum, başrollerinde daha iyi bir ikili oynayamazdı dediğim, bazı sahnelerdeki replikler sonraki bölümlerde tekrar etse bile sıkılmadan, tekrar tekrar izlediğim, çiftlerin hallerini daha iyi yansıtan başka bir örneği olmayan,(gizlinot: uyarlamasının yapıldığı orijinal serisi hariç.) yemeli içmeli her sahnesinde beni acıktıran(gizlinot: bu yüzden irademe pek hakim olamadığım bir dönemde kilo aldıran) dizi.

  24 ocak 01:00

  10. Aynı evde yaşayan bir çift iken, hükümet tarafından verilen kararla “aman toplumun ahlakı bozulur” diye apar topar evlendirilen iki karakterin hikayesini anlatan dizi. 

  14 ağustos 2018 13:39

  9. Demet evgar ve emre karayel’in rol aldığı harika ötesi dizidir. Türkmax bölümlerine başladım yeniden. Bence en iyi bölümleri bunlardı. Adamlar o zaman seks shopta bölüm çekmişler. şimdi dizilerde utanmasalar seks kelimesini sansürleyecekler. bölümlerin yarım saatten uzun olmaması da en iyi yanı. Demet evgar’a zaten bayılıyorum ve izlerken diyorum ki keşke gerçekten sevgili olsalardı. Çok tatlı bir çift olurlardı bence.

  25 temmuz 2018 00:32

  8. Bağımlılık.Her an izleyesim gelebilir.2-3 yıldır aralıksız her boş anımda sıkıldıgımda açar izlerim.İzledigim bölümü bir daha izleyip yine haz alabilecek kadar kaliteli buldugum bir yapım.

  24 temmuz 2018 19:23

  7. Diziyi izledikten sonra Demet Evgar'a aşık olduğum doğrudur. Gerçekten iyi bir oyuncu. Bir de şarkı söylediği bir bölüm vardı sesi o kadar dinlendirici ki melek gibi resmen. (gizlinot: Bilmeyen ve merak edenler için demet evgar kimse bilmez yazarsanız videosu çıkar sanırım). Bence çok yetenekli bu yüzden. Diziye gelirsek şu an çıplak kadın gölgesi bile sansürlenirken bu dizi nasıl yayınlanmış diye sorguluyorum. Eskiden bu açıdan daha özgürmüşüz sanırım.

  Edit: gizli not yerine bkz vermişim...

  24 temmuz 2018 16:30 24 temmuz 2018 17:38

  6. rtük'ün el atmadığı eski bölümlerini çok sevdiğim dizi. "aile yapımız" gereği zorla evlendirilip, çocukları olmadan önceki bölümler kadın-erkek ilişkisini çok güzel analiz eden, daha özgür bir diziydi. romantik komedilerde olan gerçekdışı jestler, ağdalı entrikalı aşklar yerine iki sevgilinin kavga ettiği, cinselliğin konuşulabildiği gerçekçi yapısı nedeniyle severdim. bölümlerin üç saat sürmemesi de kalitesini arttıran başka bir faktördü.

  ayrıca demet evgar'ın kadın komedi oyuncularına ders niteliğinde performansı için tekrar tekrar izlenebilir.

  24 temmuz 2018 16:18

  5. Geçen gün soru cevap aparatında sorusunu görmüştüm ozanla zeynebin burçları sizce ne diye. Ozan koç, zeynep yay burcu kesin bilgi. Bu konuyu işledikleri bölüm var.

  21 mart 2018 00:26

  4. Genelde popüler olan şeylere popülerliği kalmayınca ilgi duyduğumdan mütevellit bu diziye yeni başlamış bulunmaktayım. İşten eve gelince kafamı dağıtmaya yarayan, belli bir olay örgüsü olmayan, entrikalar, ihanetler, kan, kin, öfke, nefret barındırmayan ve aklımla oynamayan, güldüren, bazen ‘yok artık’ dedirten sıcacık dizi. O kadar keyifle izliyorum ki Birgün bitecek olmasına üzülüyorum ciddi ciddi. Ayrıca kadın erkek ilişkilerini mizahla çok güzel yansıtıyor. Sonuçta bir kurgu. Elbette gerçekdışı şeyler de geçiyor. Ama özünde erkek bireylerin olaya,duruma vs daha yüzeysel bakması, ayrıntıcı olmaması, pragmatik olması ve kadın bireylerin ayrıntıcı, olayları farklı farklı açıdan değerlendiren yapısı, kırılganlığı, naifliği, daha estetik kaygılar güden yapısını çok güzel gözler önüne seriyor. Oyuncular mükemmel. Demet evgara bir kez daha hayran kaldım. Yapmacıklıktan uzak konuların işlenmesi beni cezbeden başka bir taraf. Demet Evgar ın dizide en şık halini, en neşeli, en pozitif halini de görüyoruz, en paspal, üzgün, hırçın, çılgın hallerini de görüyoruz. Kasıntı bir kurgusu yok bana göre. Yani bir çok yerinde kendimi gördüğüm olduğu için çok çok sevdim. Keşke bitmese Of

  2 mart 2018 19:40