sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (56)
 • medya (2)

1. Yavaş yavaş yaydılar zehri. "Müslüman noel kutlamaz" la başladılar, noel babayı sünnet eden cesur türklerle devam ettiler. Okullara yazılar gönderdiler, pankartlar astılar, hashtagler açtılar. Al sana sonuç işte göz göre yaşandı bu olay. Noel kutlayan kafirlere (!) silahlı saldırı hem de gece yarısında çok acıklı lan. Çok fena çok kötü. Biz bu sistematik kötülükle yaşayabilecek kadar kötü değiliz ki. Ne yapacağız bilmiyorum. Kendinize mukayyet olun.

edit: girdiyi saldırganın noel baba kıyafeti giymediğinin anlaşılması üzerine editledim.

1 ocak 2017 02:44 1 ocak 2017 04:16

2. son 10 gündür her yerde müslüman yılbaşı kutlamaz diye yaydılar bugün de bu olay patlak verdi.

35 ölü varmış ya.

kimsenin mutlu olmasına tahammülleri yok.

kötüsünüz.

saf kötülük bu.

edit: normalde entry editlemem ama buna dayanamadım.

son 10 gündür sosyal medya ve tv'de görmüyor muyuz?

''müslüman noel kutlamaz, yılbaşı kutlamaz'' diye her tarafa pankart astırmadılar mı? her yere broşür dağıtmadılar mı? bir sürü saçma sapan ucube gösterisi yapmadılar mı? (bkz: noel babanın kafasına silah dayamak)

diyanet fetva vermedi mi?

gayet beklenen ve planlanan bir şeydi bu saldırı.

1 ocak 2017 03:20 1 ocak 2017 03:37

3. bir önceki girdimde de söylediğim gibi 2017de değişen tek şey tarih oldu. yine kansız bir olay yaşattılar hepimize. bu ülkede yıllardır yılbaşı kutlanıyor ve yıllardır birileri müslüman noel kutlamaz diyor. bu ayrım her zaman oldu ancak gidip kimse kimseyi öldürmedi bugüne kadar. bu yine ülkemizin baş belası olan terörün hain bir eylemidir. yine birileri ortadaki ikililikten yararlanarak birbirimize düşürmeye çalışıyor bizi. hala bunu anlayamayan, göremeyen, "müslüman noel kutlamaz" diye aşıladılar ondan böyle oldu diyen varsa lütfen biraz etrafa baksın. bu olayın müslümanlıkla falan hiçbir ilgisi yok ancak müslümanlar adam katletti diye algı yaratılmaya çalışılıyor. bizleri bölmek istediklerini hepimiz biliyoruz. böyle oyunlara gelmeyelim, birbirimize daha sıkı tutunmamız gereken günlerde birbirimize düşmeyelim. tek istedikleri şey eğlenmek olan bir sürü masum insan öldü yine. sonuç olarak olan bize oldu ve yine canımız ciğerimiz yandı. onca yeni yıl dileği yerle bir oldu. yeni yılın da bu şekilde terör belasıyla geçeceği daha yeni yılın ilk saatlerinden belli oldu. bu coğrafyada hayat böyle. allah sonumuzu hayır etsin.

1 ocak 2017 03:23 1 ocak 2017 03:31

4. olayla ilgili çok vahim söylentiler var. insanların tarandığı(!) evet eğlenmeye gittiğiniz yerde dakikalarca silahla taranıyorsunuz, insanların soğuğa rağmen canını kurtarmak için denize atladığı ve halen saldırganların içeride olduğu hatta yanlarında bomba olma ihtimallerinin olduğu konuşuluyor.

yobazlık bu ülkede çılgınca bir hızla çoğalıyor. eskiden trt'de çıkan dansözle güzel bir sofra ile yılbaşına girmek son derece makul iken şimdi noel nedir bilmeyen dinci güruh saçma bir şekilde akıl dışı bir propaganda yapıyor. kaldı ki noeli kutlasınlar sanane bre eskort evladı. niye insanların eğlenmesi zorunuza gidiyor.

eğlenmeyi geçtim yolunda yürürken bile ölmen yüksek olasılık oldu bu ülkede.

2017'nin ilk saatleri bile böyle iken koyayım böyle yeni yıla. allah bin bir türlü belanızı versin allahçılık oynayan dinci sürüleri, teröristler sizi.

yine yok yere gitti masum canlar ve yok yere travma yaşamış olan 100lerce insan.

edit: ben bu entrye yazana kadar 35 ölü açıklaması yapılmış ki bu rakam artarak devam edecek ne yazık ki. nasıl bir zamanda yaşıyoruz böyle ya aklım almıyor bu vahşeti. bilgisayar oyunu mu lan bu insan öldürüyorsunuz insan!

1 ocak 2017 03:24 1 ocak 2017 03:26

5. en az 35 ölü olduğundan bahsediliyor (link: http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-reinada-noel-baba-kiyafetiyle-silahli-saldiri-40323311 haber linki)

1 ocak 2017 03:25

6. igrenc igrenc igrenc pislikler oturup agliyorum artik bi defolup gidin ya da hepimizi oldurun rahatlayin bu nasi bisey kafayi yicem

1 ocak 2017 03:32

7. allah ıslah etsin diyerek, beddua ederek terör bitirebileceklerini sanan bir güruh var karşımızda.

devletin başındakiler resmen dalga geçiyor.

1 ocak 2017 04:07

8. Kendi halinde eğlenen insanlara saldırmak, onları tarayıp öldürmek nasıl bir manyaklıktır ya. İçinizdeki kötülüğü sizin gibi olmayan, hayattan zevk almayı, eğlenmeyi bilen insanlara bulaştırmayın artık yeter.

Amerikan istihbaratının çoktan uyarı yaptığı, reina'da ek güvenlik olduğu söyleniyor. Bir kez daha kimse insanları koruyamadı. Geçtiğimiz haftalarda 31 aralıkta noeli kutlayan kafirdir diye carlayanları durdurmadıkça, bazıları da kendine pay biçiyor böyle işte. Yayın yasağı da anında gelmiş bile, televizyondan bilgi almak mümkün değil sadece ölü sayısını tekrar ediyorlar.

2017nin 3. Saatinde ülkeye olan umudumu kaybetmiş oldum. Zaten ne bekliyorduk ki.

1 ocak 2017 04:09 1 ocak 2017 04:12

9. başka terör saldırılarının aksine, katledilenlerin "şehit" değil "hayatını kaybedenler" olarak aktarıldığı olaydır.

1 ocak 2017 04:27

10. huzurumuzu bozamayacaklar diyorlar dalga(gizlinot: buraya aslında farklı bir kelime gelecek) geçer gibi, yahu huzur mu kaldı bu kaçıncı terör saldırısı son 1 yılda?

1 ocak 2017 04:29