girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. şu "açıl kızım" diyen hoca bozuntusunu araştırırken denk geldim buna elim ayağım titriyor sinirden. örnek verdiği şeye bakın ya. "9 yaşında çocukla ilişki olmadan evlenilse onu da kabul etmiyorlar"a getiriyor bir de. ağzımı bozuyorum afedersiniz ama bu onun bunun evladı anlamıyor mu çocuk o çocuk! kadın ya da erkek değil çocuk! çocukla evlilik kelimesi yan yana geldiğinde bile midemi bulanıyor bunlar nasıl cümleye döküyorlar? iğrenç pedofili sapıklar pislikler. (link: http://haber.sol.org.tr/toplum/video-dincilerden-cocuk-istismari-fetvasi-1-yasindaki-kizla-da-evlenilebilir-207620 link)

12 eylül 2017 11:03

2. Bahsi geçen linkteki videoyu izlemeye çalıştım ama dayanamadım yarıda bıraktım. Adam diyor ki "9 yaşındaki bir çocuğun evlenmemesi için mantıklı bir neden söyleyin bana?" Bu insan müsveddelerini kim oraya çıkarıyor? Kim dinliyor ve ciddiye alıyor? Bir de yanındakilere "doğru muyum?" Diyor sürekli. Evet doğrusun,haklısın diyenler var mı gerçekten? Cumhurbaşkanına hakaretten bile insanlar yargılanırken, bilmem kaç sene hapis cezasına çarptırılırken bu sapık zihniyetlerin var olmasına nasıl müsade ediyorlar, nasıl göz yumuyorlarlar? Bu insanlar müslüman, dinci falan değil din adı altında sapkınlıklarını normalleştirmeye ve topluma kabul ettirmeye çalışıyorlar sadece. Din prim yapıyor çünkü. Su içene yılan bile dokunmaz derler ya günümüzde de allah diyene kimse dokunamıyor. Bu yüzden de diledikleri gibi dini alet ediyorlar her şeye. Sürekli bahsettikleri cehennem ateşinde önce kendileri yanacak haberleri yok.

12 eylül 2017 11:49

3. ultrason fotoğrafında açık olan kadın eksik kadındır. biz kadınlar ne fena varlıklarız ki bebekleri -af edersiniz- ç*plak doğuruyoruz.

"Ben 9 yaşındaki kızımı vermem ama 9 yaşındaki çocukla evlenilebilir. Hatta 1 yaşındaki çocukla evlenilmesi de caizdir"

ne kadar iyi bir baba görüyor musunuz? şuna bakın kendi kızını vermezmiş uiyy babişko.

keşke böyle kişileri kaşlarının tam ortasından tüfekle vurmak suç olmasa. allah belanızı versin.

13 eylül 2017 01:40