yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • medya (7)

  1. Kendi uktem.

  İstanbulda Beşiktaş Vodafone arena yakınlarında 2 tane patlama olmuş, 20 ye yakın yaralı var diyorlar. Bilgisi olan süslüleri buraya alalım.

  Umarım ağır can kayıpları yaşanmamıştır.

  Ne biçim bi ülke haline geldik delireceğim.

  10 aralık 2016 22:58

  2. Bir arkadaşım polis. Bomba yüklü araç patlatılmış ve bayağı da şehit varmış malesef :/

  10 aralık 2016 23:13 10 aralık 2016 23:13

  3. istanbul beşiktaş'ta vodafone arena yakınlarında çevik kuvvet otobüsüne yönelik bombalı araçla düzenlendiği bilinen patlama. 20 kişinin yaralı olduğu bilgisi söylenirken yayın yasağı gelmiş.

  10 aralık 2016 23:14


  4. 20'ye yakın yaralı diyolar ama eminim daha fazladır.. hepimize geçmiş olsun..

  10 aralık 2016 23:18

  5. şuana kadarki muhtemelen en çok kayıpların verileceği patlama :/ hem cumartesi, hem maç çıkışı.. oralar normalde de kalabalık olur şimdi hiç düşünemyorum. azönce facebooktan canlı yayın izledim yayın boyunca belki 15tane filan ambulans geçti. söyleyecek söz bulamıyorum yazıklar olsun.

  10 aralık 2016 23:21

  6. sosyal medyada yayılan aralık ayı başında ankarada yaşanması muhtemel patlama haberinden sonra çok üzülerek söylüyorum ki beni şaşırtmayan patlamadır.

  ülkenin istanbul ve ankara başta olmak üzere büyük şehirlerinde, ve özellikle doğu- güneydoğu bölgesinde yaşayanlar olarak alıştık. çok yazık.

  bu saldırıların kime düzenlendiğinin gerçekten hiçbir önemi yok benim için. etrafta duyuyorum, korkmayın, polis noktalarına saldırıyorlar, askere saldırıyorlar falan diyorlar. abi şaka mısınız? o adamlar ekmek parası için, sizin güvenliğiniz için gecenin bi vaktinde orda bekliyorlar. sokak başlarında, büyük caddelerde, merkezi yerlerde 24 saat boyunca nöbet tutuyorlar. beyni yıkanmış, hayattaki her şeyden vazgeçmiş, çevresinde uçan kuşa dahi kin güden yarım akıllının biri gelip bombalı araçla saldırı düzenliyor, bilerek, isteyerek bu adamların, bizim, ailelerimizin, arkadaşlarımızın, sevdiğimiz sevmediğimiz herkesin canına kastediyor. aklım almıyor, kabullenemiyorum.

  "bu saldırıdan da kurtulduk" diyemiyorum. yarınımızın garantisi yok ki. hepimize, polis yakınlarına, asker yakınlarına, bu ülkede sevdiği ve değer verdiği birileri olanlara gerçekten sabır diliyorum.

  ve biliyorum ki 20 yaralı diye başlayan bombalı saldırı bilançoları işin sonunda 10 ölü, 40 yaralı halini alıyor. belki de daha fazlası.

  lütfen artık almayın canımızı ya.

  lütfen artık bizi korurken ölmeyin.

  lütfen artık sevdiklerimizin canına kastetmeyin.

  lütfen artık şu ülkede kendi halinde yaşayan, hayalleri olan insanları öldürmeyin.

  belki bugün de ölmedim, sevdiklerim ölmedi ama içimdeki endişe hergün biraz daha artıyor. ne diyelim, zaten artık belirli bir cümle kalıbındaki boşlukları dolduruyoruz. zaten bu politik oyunlarda hep biz piyonlar ölüyoruz.

  10 aralık 2016 23:23

  7. Umarım sadece yaralı vardır inşallah ölüm haberi almayız. Nasıl bir ülkede yaşar olduk tesadüf nefes alıyoruz. bunu yaptıran ve yapanları lanetliyorum yeter artık bıktık, son bulsun bu saldırılar.

  10 aralık 2016 23:24


  8. Beşiktaşta evde duyup aha kafamıza atıyorlar yine diyip kriz geçirdim. Yerler sallandı, ahizeler yerinden oynadı. Barbaros'ta çılgın bir ambulans akışı var. Yaralı sayısı,o şiddetli sarsıntıyı ve ambulans sayısını göze alınca çoktur diye düşünüyorum. Erkek arkadaşım hava alanına inecek 1 saate sinir krizi geçiriyorum.

  10 aralık 2016 23:34

  9. hiçbir şeyin değişmeyeceğini artık hepimiz biliyoruz. biraz önce gördüm patlamayı, ekrana donuk bir şekilde bakıyorum. nereye kadar sürecek? son kalan kişi ölene kadar mı? toprak, hırs, ego nasıl insan canından önemli olabiliyor bazıları için, aklım almıyor.

  10 aralık 2016 23:38

  10. twitter'dan anadolu yakasında sahilde oturmuş gitar çalıp şarkı söyleyen 3 gencin videosuna denk geldim. karşı yakadaki patlama ile yerlerinden koşarak uzaklaşıyorlar. ciddi anlamda büyük bir patlama belli ki. ama asıl dikkatimi çeken; video resmen türkiye özeti olmuş... gitar çalıp şarkı söyleyen mutlu üç genç arkalarında patlama görüntüsü... bu ülke resmen ölüm kalım savaşı!

  10 aralık 2016 23:38