yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (2)

  17. Aslında düşünce olarak güzel bir uygulama ben eskiden çok aktif bir biçimde kullanıyordum. Okuduğum kitapları unutan birisi olarak oraya bir şeyler yazmak çok iyi geliyordu. Ama ortamı leş profilimde resmim yoktu ve cinsiyetim yaşım da yazmıyordu. Sadece ismim yazıyordu ama ismim de unisex bir isim. Buna rağmen erkeklerden cinsel içerikli mesajlar aldım ve çok rahatsız oldum inanamadım hani kitap uygulaması. Bu tarz bir şey başına gelen ilk kadın ben değilim maalesef bir kadın arkadaşımla konuşurken ona da birilerinin cinsel organını attığını söyledi ve içler acısı. Kim bilir kaç kadının başına geldi bu uygulama üzerinden. Bunun dışında zaten uygulamadaki erkeklerin bir çoğu tanışmak için çok hevesli yazıp duruyorlar. Uygulamada mesaj atabilecek kişilerle ilgili bir ayar vardı yanlış hatırlamıyorsam onu ilk başta yapmamıştım ama uygulamayı kullanacak olanlara öneririm.

  Edit : bu kadar şey üzerine hesabı sildim tabi ki alıntıların gitmesi üzücü oldu

  19 eylül 08:18 19 eylül 08:21

  16. Çok kitap okuduğum için zevkle kullanıyorum uzun süre goodreads kullandım ama 1000kitap daha aktif kullanılıyor ve arayüzü daha kullanışlı bence en sevdiğim özelliği ise kitapların alıntılar sekmesi. Yeterli alıntı yapıldıysa bir kitabı alıp almayacağıma burdan karar veriyorum. Leş bir ortam olduğu konusunda diğer süslülerle hemfikirim ama, daha önce yaptığım kapsamlı araştırmalar sonucunda ben de profil cinsiyetimi erkek diye belirtmenin olası bir çözüm yolu olabileceğini düşünmüştüm ama hayır, erkeğe bile mesaj atıyorlar uçana kaçana koşuyorlar kimsenin güvencesi yok kızlar burda profili olan herkes g.tüne mukayyet olsun.

  19 eylül 01:36

  15. Beni kitap okumaya kamçılayan güzel bir mecra. Alıntı vs. Yapıyorum ve beğeniliyor. Güzel bir uygulama bence. 2 takipçim var, kimse amacı dışında konuşmaya kalkmadı da. Kafam rahat ahsjfjxnfnnd okuduğum kitapları giriyorum, hedefler koyuyorum, hangi kitapları okusam diye bakıyorum uygulamanın verdiği önerilere. Hoş.

  17 eylül 21:59


  14. Kitap okuyup yorumlarını paylaşanlardan çok kanayan simli gül tadında paylaşım yapanlarla ve slm nbr yazanlarla dolmuş site ve uygulama. 

  17 eylül 19:14

  13. Kitap okumanın facebook hali. Buraya üye olduğumdan beri hırsla kitap okuyorum. Alıntılarımın beğenilmesi hoşuma gidiyor. İnceleme yapabiliyorsunuz, kitaplarınızı kaydedebiliyorsunuz, önemli gördüğünüz alıntılara tekrar dönüp bakabiliyorsunuz. İnternetsiz duramayan, beğeni almaktan hoşlanan süslülere öneririm. 

  17 eylül 01:16

  12. Henuz yeni kesfettigim uygulamadir. Okumak istediginiz kitaplar hakkinda bilgi sahibi olmak ve okudugunuz kitaplar hakkinda farkli gorusler okuyabileceginiz, ne okusam derdine son veren bir uygulama. Eger benimle paylasimda bulunmak isteyen susluler olursa kullanici ismim suhamuru. Dilerim boyle guzel uygulamalar daha cok kisiye ulasir

  8 aralık 2019 20:41

  11. Okuyacağınız ve okuduğunuz kitapları sanal kütüphanenize ekleyerek incelemeler alıntılar yapabildiğiniz bir kitap okuma uygulaması.

  Çok uzun süredir kullanmıyorum ama birkaç aydır kullanıyorum ve memnundum. Okuduğum kitapları belirtmek, ne kadar sürede okuduğumu görmek, altını çizmek istediğim yerleri alıntı yaparak paylaşmak hoşuma gidiyordu. Yeni bir kitap bitirip bunu belirttim ve arka arkaya bildirim aldım. Adında “sex” geçen bir hesabın tüm paylaşımlarımı beğenmesi üzerine.. direk engelledim ama bu durumdan o kadar rahatsız oldum ve sinirlendim ki sizinle paylaşmak istedim. Bence uygulama bunlara dikkat etmeli kesinlikle. Nasıl böyle bir hesap açılabiliyor anlamıyorum. Birde yalnız kızlar mesaj atsın bilmem ne diye paylaşım da yapılabiliyor. İlginç gerçekten.. paylaşacağım hesabı sizlerle.

  ilgili medya:
  1
  3 ekim 2019 01:44


  10. kullanıcı kitlesi bu kadar leş olan başka bir kitap uygulaması görmedim. profile bakıyorsun 10 kitap işaretlemiş 1.5k takipçi yapmış. kardeşim git instagramda, twitterda kas takipçiyi buranın amacı bu mu ya. mesajlaşmayı gizlilik ayarlarından kapatmazsanız zaten vay halinize. 

  hem goodreads hem 1000kitap kullanıcısı olarak ruh ve sinir sağlığınız adına goodreadsi öneririm. fakat kitap arama butonu 1000kitap'ta çok daha iyi çalışıyor. goodreads bazen fıtık edebiliyor bir kitabı bulana kadar. ayrıca yazar ve kitapları takip edip her kesimden insanın alıntılarını okuyabilmek açısından da bu uygulamayı tercih ediyorum. yine de artıları eksilerini götürmede çok yetersiz.

  ilgili medya:
  1
  3 ağustos 2019 14:36

  9. severek üye oldum, üye olduğum anda paylaşımlar ve yorumlar yaptım. üye olduğumun 5. dakikasında bir mesaj geldi .

  sanal sekse ne dersin.

  burayı bari kirletmeyin ya inanılmaz sinirlendim.

  24 temmuz 2019 17:29

  8. Sayenizde görüp üyelik açtığım mecra. Kütüphanemde uzun zamandır duran ve hepsine bi kaç kez başlayıp bıraktığım 10-15 kitabı ekledim ve bu sene sonunda bitirmeyi hedefliyorum. Belki buradan gaza gelip sadece onları bitirmekle kalmam bide çoktandır okumak istediğim kitaplara da başlarım. 

  23 temmuz 2019 21:11