yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. birazdan hümanist tayfa damlar "ama onlar savaştan kaçtı tamam mı?" diye. daha geçenlerde urfa'da ortalık karıştı, oradaki suriyeliler kardeş olan 2 türk'ü öldürdü. bir insana sırf suriyeli diye kafa göz dalacak değilim ama olmuyor kardeşim bu iki millet bir arada yaşayamıyor. meraklısı olan alıp evine bakabilir ancak başınıza bir iş gelirse sakın burada ağlamayın.

  11 ekim 2018 13:44

  2. kendi sapıklarımız bitti bir de ithal olanları geldi başımıza. "şunları ülkeden göndericem" diyen partiye zıt görüşte de olsam gidip veririm oyumu. bu kadar ülkenin düzenine, insanına düşman bir kitleyi nasıl soktular her yere aklım almıyor. 30 senedir görülmeyen çocuk hastalıkları tekrar görülmeye başladı, çocuk gelin kendi sorunumuz değilmiş gibi bunlar sayesinde daha da içinden çıkılmaz bir hâl aldı. toplu taşıma kullanmaya, kullanmak zorunda olduğumuzda istediğimizi giymeye korkar olduk...

  tatil sezonu bitti tabii, kıçını yayıp elinde nargileyle milletin karısına kızına bakamıyorlar artık rahat rahat, mecburen en yakındaki kolay hedefe odaklanmaları gerekti demek ki, çünkü onlar savaştan kaçtı :(((((

  topluca 14 yaşında çocuğa göz dikerler, aralarından 1 kişi çıkmaz "biz ne yapıyoruz" diyen... ender görülen şahini yakalayıp gözlerini dikerler... instagramım suriyeli eniklerin elinden kurtarılmış zavallı işkence mağduru hayvanlarla dolu... nerde abuk subuk tansiyonumu fırlatan bir haber var, orada suriyeliler. bunlar zaten insan değil ama bunların bu kadar palazlanmasına gerek verdiği oyla, gerek aldığı kararla göz yumanlara da lanet olsun.

  11 ekim 2018 13:58

  3. Haberlerde başta beş yabancı bir Türk derken sonradan beş Suriyeli demesi de medyanın bir kere daha adiliğini göstermesine yetti. Kimden korkup saklıyorlar acaba? Buraya da yazıyorum üç gün sonra hepsini salıverirler. Ama bizim halkımız balık beyinli olduğu için unutup bu olayın da üstüne gitmeyecek.

  11 ekim 2018 14:04


  4. kimse bu konudan sonra suriye vatandaşları savaş mağdurları falan diye savunmasın lütfen. bu ülkeye geldiklerinden bu yana her şey daha beter hal almaya başladı alınız gelinen son nokta, savaş sonrası sığındığın ülkede 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmek nasıl bir hainliktir? daha bunların bu ülkeden gitmesi için ne olmasını bekliyor devlet gerçekten inanamıyorum ve sindiremiyorum bu yapılan pisliği. 

  edit: eksileyen neye dayanarak eksiledin çok merak ediyorum.

  11 ekim 2018 14:26 11 ekim 2018 14:55

  5. Artık avaz avaz küfür etmek istiyorum. Şu ülkeden bi' gidin!

  11 ekim 2018 14:29

  6. buraya öyle şeyler yazmak geliyor ki içimden ama başım derde girer diye korkuyorum maalesef haksızın yanında olmak ses yükseltmekten bile korkar olduk.

  Hiç bir değişim bir günde olmuyor, bu insanlar bir günde sapık, ırz düşmanı, cahil, yoz, yobaz olmadı, bu insanlar böyle yaşadı yıllar yılı doğru anı kolladı.

  kelimeler yeterli kalmıyor bu vahşetlerin yanında, kalpten üzgünüm.

  ne yazık ki sessiziz.

  11 ekim 2018 17:11

  7. denizli'nin kale ilçesi minicik köy gibi bir yer (gizlinot: yanlış biliyorsam düzeltin). çevre illere sorsak kale nerde diye, belki çoğunun yolu hiç düşmemiştir bile. sen oraya kadar gidiyorsun, oraya yerleşiyorsun, yetmiyor, bir de iğrençlik yapmaya başlıyorsun. böyle bir aymazlık, böyle bir iğrençlik olabilir mi ya? allah kahretsin hepinizi.

  pes ya pes! umarım çıkarıldıkları mahkeme tarafından evlerinden 1 çöp almalarına izin vermeden sınırdışı edilirler. 

  11 ekim 2018 19:46


  8. Bu iğrenç yaratıkları hâlâ daha ülkeye kontrolsüzce almaya devam ediyorlar bir de. Çocukları hayvanlara zarar verir, kendileri zaten oksijen israfı. Allah'ın fikirsiz hümanistleri tarafından da korunurlar oh mis. İstemiyoruz işte Suriyeli falan ya bu ne artık? 14 kişi bir çocuğa tecavüz ediyorlar ya bunun daha ötesi var mı?

  11 ekim 2018 20:18 11 ekim 2018 20:19

  9. Ülkemde Suriyeli istemiyorum. Bu küçük kızın hayatı hepsinin hayatından önemli benim için. Hukuk sistemimiz kendi vatandaşlarımızı durduramazken ne idüğü belirsiz milyonlarca insanın ülkemde gezmesini istemiyorum.

  Senin de dünya kız çocukları günün kutlu olsun ufaklık. Ben unutmayacağım.

  11 ekim 2018 22:12

  10. Bunları başımıza salanlara yazıklar olsun diyorum. Hümanist davranamayacağım üzgünüm umrumda değil! Hitler işkencesi yapılsa bunlara içimin yağları erimez o derece tiksiniyorum. Zamanında beni de taciz etmeye kalktılar nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum. Geldikleri yere geri dönmelerini umuyorum. 

  11 ekim 2018 22:21